Skocz do zawartości

Pytanie na temat Horrorów


Jeremaya Gattwold

Horrory?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chceta horrory?

    • Daj ty mnie te horrory (tak)
    • Nie, boję się (nie)
    • Nie mam własnego zdania.
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Tak siedzę sobie pod prysznicem i jak zawsze myślę o pierdołach. W sumie to mam tego redaktora i przydałoby się zacząć coś wstawiać XD

Ale o co chodzi?

Jestem zaliczany do takiego grona osób, które obejrzało większość horrorów. W gronie znajomych to mnie się pyta czy wyjść na coś do kina. Pomyślałem, że moje przeżycia z sali kinowej jak i z fotela mogę przenieść na ten oto kącik. Nie będzie to pierwsze lepsze recenzje jak te moje poprzednie. Będę się przy tym starał (na serio XD). Więc zostawiam wam tutaj ankietę co myślicie na ten temat.

 

Jeżeli macie jakieś konkretne filmy, które mam wam zrecenzować to zapraszam do DYSKUSJI pod tym oto tematem.

 

Dyskusja (od łac. discussio, aby to omówić) – jeden ze sposobów wymiany poglądów na określony temat, popartych argumentami, prowadzona w gronie dwóch lub więcej osób. Dyskusja może mieć formę ustną (komunikacja werbalna) lub pisemną.

 

 

 

 

Te, a ty wiesz że Obecność 2 posiada swoją recenzje? Tu

Edytowane przez Jeremaya vi Rey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie pisz w takim stylu chceta itp. jesteś redaktorem to do czegoś zobowiązuje.

Po drugie napisz chociaż jedną recenzję, zobaczymy jak piszesz i wtedy będziesz mógł rozmawiać z innymi użytkownikami czy chcą jakąś serię. 

Ja swojego czasu pisałem recenzje które na początku średnio cieszyły się aktywnością ale robiłem to dla siebie. Z czasem znaleźli się ludzie którzy zaczęli się tym interesować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności