Skocz do zawartości

[ODRZUCONE](Podanie) PoLaR


PoLaR

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:PoLaR
2. Imię:Mateusz
3. Wiek:15 
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6-7 
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie): tak 
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/717717 (wiem że nie ma tych 25 godzin ale zacząłem grać od czwartku i codziennie gram prawie po 2 godzinki ).
8. Parę słów o sobie **: Witam, mam na imie Mateusz. Interesuje się informatyka jak i sportem. Lubie grać w piłke  nożną jak  i ręczną (czasami w wakacje lubie zagarć w piłke plażową). Moim ulubionym piłkarzem jest Leo Messi. Bardzo często chodze na mecze  piłkarskie kiedy gra nasza reprezentacja. Lubie pomagać czasami wujkowi przy składaniu komputera jak jestem u niego. :)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ często widze jak jakieś osoby puszczają bindy, wyzywają się i jak jakaś osoba  CHEATUJE (nie mam się do kogo zgłosić z tym problemem bo nie ma adminów. Więc dlatego pisze te podaie)
10. Steam_ID: STEAM_0:0:134460728

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2 h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):od 18 - 21 w dni robocze, weekendy od 10-21
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2200
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak, ale dawno  na innej sieci która sie rozpdała.
 

Ps. Prosze aby podania nie komentowały osoby które nie grają na DM.

 @POLISH HUNTER możeszesz dac like pod podaniem, aby uniknąc spamu.

 

@Jeremaya vi Rey ale tu chodzi o DM, a nie o JB. Ja na DM  się nie odzywam i siedze cicho naprawde, wiem że bierzesz wszystko z JB ale DM to juz inna sprawa. Bardzo mi zależy na tym serwie. Jak dostane szanse to uwierz mi że ją wykorzystam

@Araaab grałeś na DM  i widziałeś jak sie zachowuje nie...  Zaczyna mnie to wk******  jak ktoś nie gra na DM  a nawet nie wie jak się zachowuje @Araaab przyjmuje krytke ale jak ci napisałem niewidziałeś ani  razu mnie na dm. I mi nie zabronisz edytować. Z tych odpowiedzi moge wywnioskowac że nikt nie grał na DM i mnie niewidzial ani raz. Masz racje może trochce źle się zachowywalem na DR. Ale DM to inna bajka... @Araaab ps nie grałem nigdy na ffa... :). Ale powiedz mi tylko czy widziałeś mnie na DM?

@Mercus** jak według cb wymuszam admina. Tamto co ci pisze jest dla "beki" 

@Hepi no masz racje na DR źle się zachowalem ale na DM nie odzywam sie 

@KonWoy tak troche cie nierozumiem. Chodziło mi o to że mnie to wkur** jak ktoś nie gra na DM i się wypowiada i mnie porównuje do jb i dr (wtedy mu przyznaje racje bo moje zachowanie na serwerze DR i JB nie jest dostateczne...) Ale to niezmienia faktu że na DM PRAWIE NIGDY SIĘ NIEOdezwałem.

 

ILE RAZY MAM MÓWIĆ ŻE NA DM SIĘ NIEODZYWAM PRAWIE WGL NO CHYBA ŻE JAK KTOŚ SIĘ SPYTA NP. JAK KUPIĆ VIP'A 

Edytowane przez Polar
  • Like 1
  • Haha 7
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz mi Polarku, ale chyba też będę na nie.

Wszyscy wiemy jaki jesteś. Ty się nie nadajesz na, żadne odpowiedzialne stanowisko. Przynajmniej narazie. Po tym jaki stan emocjonalny wykazujesz na serwerach jak i forum stawia mnie po stronie opozycji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na tym serwerze, ALE znam Polara i wiem, że nie zasługuje na posadę admina. Dlaczego? Prawie każdy kto zna Polara powie o nim to samo:

Toksyczny gracz, który ciągle obraża, wyzywa i szuka zaczepki oraz powodu do kłótni. Jak jest to możliwe, to utrudnia grę i nagminnie łamie regulamin. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że masz niezły ubaw z tego, bo zawsze kiedy tak robisz, to śmiejesz się/cieszysz się. 

To jest powód, przez który nie powinieneś dostać admina.

 

TYLKO proszę cię, nie edytuj KOLEJNY raz swojego podania odpowiadając na mój komentarz, bo to jest troszkę śmieszne. Pokazujesz tym tylko, że jesteś podatny na kłótnie i  że nie przyjmujesz krytyki. Robisz tak samo jak baranek (twój dobry kolega do żartów).

Znowu edytowałeś, ehh... No dobrze: Widziałem jak się zachowujesz na DR, JB, FFA i znam cię już długo i OCENIAM CAŁOKSZTAŁT.

 

PRZEKLINASZ  w podaniu, widać twoją "kulturę" I "opanowanie". Sam sobie dowalasz ;) 

Edytowane przez Araaab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.

Może ten post nic nie da, ale nie sądzę aby on miał jakąkolwiek funkcję na tej sieci, wymuszanie admina to nie jest dobre rozwiązanie, takim zachowaniem tylko pogarszasz swoją opinię. - Widać co ten użytkownik wyprawia :P

@Mercus** nie napisałeś czy jesteś na TAK/NIE. POPRAW /gotowe

Edytowane przez Mercus**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie nie ma tu za dużo wnieść ale dać jasną informację.

Na dr'rze dostałeś perm bana za wielokrotne złamanie regulaminu, skąd pewność że nie zrobisz tego ponownie?

Na nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur** to co ja czytam... nawet nie ma co komentować

@Araaab @Mercus** @Hepi @Jeremaya vi Rey @Wojtkuu! Kur** nie gracie na serwerze to po co to komentujecie? nie gracie na tym serwie, nie wiecie jak @Polar zachowuje i komentujecie no bo on tam na dr prowokuje czy wyzywa, no bo on wymuszał admina czy dostał bana na DR. Jest to prawda fakt, ale mogę poręczyć za niego że nie odpier**** "maniany" na DM, bo nawet tam się nie odzywa.

@TomeK. Zamiast tak pierd**** z tym doświadczenie lub tym że chce je nabyć to daj dowody później pisz bo takie plotki dadzą ci całe nic + Baranek nawet nic tu nie napisał więc gdzie jest tu namawianie?...

Co do samego podania:

- Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby był jakiś cheater lub ktoś puszczał bindy, nawet dodam że tam naprawdę mało kto używa mikrofonu. Nigdy też nie słyszałem jakiś wyzwisk.

- Według mnie na DM wystarczy 1Admin co ma BARDZO DOBRĄ AKTYWNOŚĆ a ty jak dla mnie jej nie wykazujesz.

- Resztę można wywnioskować z podania, ogólnie jest to bardziej - niż +

Według mnie na tą chwilę się nie nadajesz. Ale pamiętaj jak ci zależy i podanie zostanie odrzucone to spróbuj ponownie :)

Przepraszam za bluzgi ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja wtrącę swoje 3 grosze :D

W swoich editach (jak dla mnie) sam sobie "wbiłeś gwóźdź do trumny" mianowicie:

Dnia 17.09.2017 o 12:42, Polar napisał:

Masz racje może trochce źle się zachowywalem na DR. Ale DM to inna bajka...

Dnia 17.09.2017 o 12:42, Polar napisał:

wiem że bierzesz wszystko z JB ale DM to juz inna sprawa.

Dnia 17.09.2017 o 12:42, Polar napisał:

Zaczyna mnie to wk******  jak ktoś nie gra na DM  a nawet nie wie jak się zachowuje

Skoro na DR się "trochę" źle zachowywałeś (ale to inna bajka) oraz potrafiłeś pokazać na JB "co potrafisz" (ale to też inna sprawa) to sądzisz, że zmiana serwera poprawi twoje zachowanie? 

 

PS To jest pytanie retoryczne ;) 

PPS Jakby porównać te dwie "bajki" to różnica jest znikoma (o ile takowa występuje)

PPPS Jestem na Nie

 

@KonWoy nie napisałeś czy jesteś na TAK/NIE. Popraw proszę

Edytowane przez KonWoy
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Widzę sporo negatywnych odpowiedzi + czas spędzony na serwerze jest mniejszy od osób składających podanie w szybkiej rekrutacji.

Niestety, jestem na nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności