Skocz do zawartości

Prośba o unpmute


deusik

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek:14
Link do GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/700136
Sprawny i działający mikrofon (Tak/Nie):tak 
Czy przeszedłeś PEŁNĄ mutacje (Tak/Nie):przechodzę
Powód bana: "Nie da się tego wytrzymać
Od kiedy masz mute: Nie pamietam dokładnie chyba coś pod koniec wakacji 

Drogi hiroto Nie da się wytrzymać jak byś mógł zauważyć jest w  " więc  cytuje powód muta , pisz do aomine nie do mnie czemu tak sie nazywa powód . Co do prowokacji nie prowokuje od ponad tygodnia . Ostatnio cię widzialem jakies 2 tygodznie więc prosze nie wypowidaj się na ten temat . :)

Edytowane przez baranek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz sobie? Może na dr nie gram systematycznie ale cie znam

Prowokujesz

Szukasz ciągle zaczepki, nawet się spinałeś, że w mojej gablocie prac graficznych jest moje zdj z globalem.

Co to jest za powód? ''Nie da się wytrzymać'' to nie jest powód

 

Pewnie Polar za chwilę ci się podpiszę na tak. Bo rozmawiacie ze sobą na tsie.

EDIT1:

@baranek A czemu mam się nie wypowiadać? Zmiana serwera nie oznacza zmiany twojego zachowania, i weź mi tu nie ściemniaj jak wejdę na jb słyszę odrazu: Oooo hiroto ten pedał, uuuu hiroto a cemu masz podrobione ssy, oooo hiroto to frajer. Coś w tym stylu. Co to znaczy, że nie prowokujesz od tygodnia? Ty prowokujesz nagminnie zawszę i wszędzie.

 

 

Edytowane przez h1roto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@h1roto. taki powód mu został podany i taki napisał, nie wiesz nie czepiaj się. To co Ci pisze na pw nie ma znaczenia, i nawet jeśli PolaR da mu ''TAK'', nie ma to znaczenia i jego zdanie nie jest brane pod uwagę bo nie gra na DR. Baranek dostał parę banów za kulturę, ale myślę, że jeśli dostanie drugą szansę to ją wykorzysta. Gdyby jednak, dalej nadużywał mikrofonu, odrazu wróci do starej kary. Jestem za unmutem. Arver weź typie, najpierw zobacz w jakim dziale to napisał, bo nie grasz na DR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek wykorzystał temat bardzo dokładnie, aczkolwiek nie da się ukryć że kiedyś prowokowałeś. Dałbym mu ostatnią szanse, niech się wykaże. W razie kolejnych problemów dostanie p.mute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za jedną szansą, może tym razem nie będzie gwiazdorzyc bez kompana xd na tak.

#edit

@-_- Pomogę, żeby to nie stało ciągle otwarte xd 

http://deathruncsgo.cs-classic.pl/index.php?p=commslist&searchText=STEAM_1:1:182740210&Submit

ps. nie rozumiem czemu ma mute i na czat głosowy i na normalny perm

 

Edytowane przez Esme
  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności