Jump to content

Użytkownik miesiąca [PAŹDZIERNIK]

Kasia!
 Share

Recommended Posts

pre_1458747026__um.png

Jesień już się zaczęła, mniej słoneczka, coraz częściej pada. Dobra cofam. Leje cały czas. Więc i aktywność z tego powodu

na forum wzrasta. Ktoś się taki pokazał?

Widzisz osobę która w sierpniu wyróżniała się na tle forum? np. dużo pisała, pomagała, zgłaszała problemy oraz ogólnie dużo się udziela i chciałbyś ją/jego wyróżnić mianem użytkownika miesiąca? To idealny czas aby się zrewanżować i podziękować!

W komentarzu wpisz nick jednej osoby która twoim zdaniem powinna wygrać oraz uzasadnij swój wybór.

Zapraszamy do zabawy!

Wzór:

Nick:
Powód:

_

Zasady:

• W celu zapobiegnięcia spamu ~ Jeżeli nick kandydata został podany przez innego użytkownika wcześniej, dajemy pod tym postem like.
  • Aby wziąć udział w zabawie musisz posiadać 5 postów na Forum
  • W zabawie nie biorą udziału:
    • -_-
    • dav3
    • Kasia!

Treść posta dosłownie "skopiowany" od Besi523

• Like 4
  • Love 2

Nick: @Jeanette vi Rey 

Powód: Utrzymuje kącik redaktorski. W miarę swoich możliwości codziennie dodaje pytanie dnia. Prowadzi również forumowe Q&A. Ma głowę pełną pomysłów, co do kącika, które chciałaby realizować.

Edited by TomeK.
  • Like 4
  • Thanks 2

Nick: @MajuN

Powód: W dalszym ciągu uważam, że należy mu się ten tytuł. Jest teraz jedynym aktywnym adminem w tygodniu, przebywa na nim prawie cały czas i zawsze służy pomocą. Nie spotkałam się jeszcze z zachowaniem niestosownym do jego stanowiska. Potrafi zapanować nad chaosem i jest też bardzo konsekwentny. Posiada również opiekuna coda, serwera który najlepiej się utrzymuje w dziale serwerów csgo. Według mnie to właśnie on powinien go otrzymać ;)

• Like 6
  • Thanks 1
  • Love 1

Nick: @KonWoy
Powód: Moim zdaniem właśnie On najbardziej zasługuje na to wyróżnienie, jako opiekun JB stara się jak najlepiej, widać że zależy mu aby na serwerze panował porządek, jest pomocnym, komunikatywnym użytkownikiem forum. Dlatego sądzę że jest On najbardziej odpowiednią osobą na Użytkownika Miesiąca :) 

Edited by Wercia.
Zjadłam "m" w jednym zdaniu :(
  • Like 9
  • Thanks 2
  • Haha 1

Nick: @Zygi

Powód: Według mnie on tym razem powinien otrzymać UM, ponieważ szybko sprawdza podania/skargi/propozycje w dziale DR a jak wszyscy dobrze wiemy to on jest tylko opiekunem i nie ma kto mu pomóc(chodzi o brak zastępcy). Drugim powodem jest to że jako członek UB-Team sprawdza ss w szybkim czasie oraz pomaga ludziom którzy nie wiedzą co mają zrobić żeby otrzymali Ub.

Ps: Mam prośbę jesli ktoś się zgadza z moją nominacją niech zostawi reakcję "Super" a nie "Plus" bo ja nie chce zbierać reputacji za nominację :)

• Like 5
  • Thanks 2
  • Love 1

Nick: @Netherslay

Powód: Według mnie jest to bardzo pomocna osoba, bierze aktywny udział w życie serwera na którym jest zastępcą opiekuna, posiada umiejętność rozmowy z innym użytkownikami z pewną dawką humoru :). Odwala też dobrą robotę na forum w dziale serwera JailBreak.

Edited by Arver
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 2

Nick: @Shino

Powód: Jest kulturalnym, przyjemnym użytkownikiem, który dobrze sprawdza się w roli opiekuna serwera. Ostatnio wziął się za serwer JB i widać efekty. Napewno zasługuje na to wyróżnienie.

• Like 6
  • Thanks 2
  • Love 2

Nick: @Wercia.
Powód: Ogarnia DD2 na 1.6, ogarnia zlecenia(jest grafikiem), ogarnia FB(promotor) i aktywnie udziela się na forum. Wszystko to jest naprawdę imponujące, bo mając tyle ważnych funkcji, daje sobie ŚWIETNIE radę z każdą i dlatego powinna być użytkownikiem miesiąca Październik. Oczywiście jest także pomocna i szczera, więc gdy ktoś miałby jakiś problem może z nią porozmawiać :) 

• Like 6
  • Thanks 2
  • Haha 3
  • Confused 1
  • Love 1

Nick: @ElPabloDeLaBori
Powód: Ten mały osobnik robi dużo dla tej sieci , jak nie adminuje na dd2 to caly czas wspiera rozne serwery czy to finansowo czy klikaniem codzsiennym zaglosuj na serwer, ponad to pomaga takze Werce w ogarnianiu dd2 wiec jak najbardziej mu sie nalezy , niech ma.

• Like 6
  • Thanks 2
  • Haha 1

Nick: @vabastian

Powód: Jako zastępca opiekuna JB 1.6 bardzo dobrze sprawuje się jako zastępca. Jest bardzo pomocny na forum jak i na serwerze. Ciągle jest na forum i szybko reaguje na skargi/podania w dziale. Sądzę że zasługuje na te skromne wyróżnienie :)

• Like 2
  • Thanks 3
  • Love 1

• 2 weeks later...

Nowym użytkownikiem miesiąca zostaje @KonWoy!

W dniu 22.10.2017 o 19:25, Wercia. napisał:

Nick: @KonWoy
Powód: Moim zdaniem właśnie On najbardziej zasługuje na to wyróżnienie, jako opiekun JB stara się jak najlepiej, widać że zależy mu aby na serwerze panował porządek, jest pomocnym, komunikatywnym użytkownikiem forum. Dlatego sądzę że jest On najbardziej odpowiednią osobą na Użytkownika Miesiąca :) 

Gratulujemy!

• Thanks 2
  • Love 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy