Skocz do zawartości

Interwencja


orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę, aby @-_- lub @Kasia! zainterweniowali, ponieważ admin Miśiu Pojeb ( @matis123212 ) NADAL MA ADMINA POMIMO, ŻE WYZYWA I OBRAŻA GRACZY. LAYZOO zbagatelizował moją skargę i jeszcze bronił jednego i drugiego admina... Mam dać znowu screeny?

 

Co to da, że do niego napisze? Już to robiłem.. Złożyłem skargę, LAYZO zbagatelizował sprawę, a dzisiaj on znowu wyzywa, więc ?   
Najpierw poinformowałem LAYZOO na pw jaka jest sytuacja, powiedział, że pogada z adminem. I NIC.
Napisałem skargę. I NIC.

Więc chcę, aby któreś z nich to załatwiło, jeżeli uznają, że jestem poje***y, to odpuszczę :) 

LAYZ śmieszne 

Jestes chory czy chory ? 

Gram na serwerze CODZIENNIE w przeciwieństwie do ciebie ; ) 

On nie obraża w żartach tylko ciśnie jak popadnie. Poza tym co to za argument, że gra najwięcej ? Jak go**o robi i sam łamie regulamin.. On sam powinien dać sobie perma, bo tyle co on złego zrobił to nawet Cygan nie nakradnie..

Pisałem już na pw do Karola i miałeś to z nim załatwić.. (z misiem) ale widocznie masz w du**e serwer... Skoro nie umiesz załatwić jak ktoś prosi, to napisalem publiczny post :)

 

 

NO PEWNIE A POTEM DOSTANE BANA BO NIE STOSUJE SIĘ DO POLECEŃ ADMINA HA HA

Mam mutowac admina bo rzuca kurwami na prawo i lewo? Zabawe. . 

Weź zastanów się 

Edytowane przez Araaab
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być wścibski, ale jeżeli serio masz problem do tego admina, to jest coś takiego jak prywatna wiadomość. Po co robić kolejne dramy i wykłócać się publicznie. W ten sposób pokazujesz, że twoim celem jest zrobienie afery, a nie rozwiązaniem sprawy (przynajmniej ja tak to widzę). 

 

Miej trochę oleju w głowie.

 

 

A wypowiem się jeszcze, bo kabarecik tutaj zaczyna się robić.

Nie wiedziałem, że masz dyplom, aby stwierdzać u kogoś chorobę. Mimo, że jesteśmy chyba w tym samym wieku, będę Cię traktował jak dzieciaka co wczoraj odkrył internet i nikt go nie rozumie.  "Gram codziennie w przeciwieństwie do Ciebie :)". Ty czasami myślisz co piszesz? Do kogo się tak zwracasz? Taką pyskówą to ty sobie możesz do kolegów rzucać, a nie do obcych ludzi. Jeżeli nie umiesz opanować emocji to zaparz sobie melisę. 

Nie trzyma Cię tutaj, żaden łańcuch. Mam wrażenie, że chcesz aby wszyscy dostosowali się pod twoje "widzi mi się". Powiem Ci jedno. Z całej hierarchii ty jesteś najmniej znaczącym chłopczykiem. Nie będzie zmieniany cały system, bo biednemu Kubie nie podoba się to i owo. Błagałeś, prosiłeś 10 razy i nic to nie dało. Wszyscy mają takiego smroda gdzieś. Grasz tylko na nerwach teraz jak i wcześniej. Pamiętam Cię jeszcze z JB. Byłeś nieznośny porównywalnie do Polara czy Tomka, ale oni to jednak głupie dzieciaki, a ty jesteś odrobinę starszy i powinieneś pojmować pewne wybory i to co za nimi stoi. Czas chyba dojrzeć.

Jak mówiłem wcześniej. Nikt Cię tu nie trzyma i na pewno nikt nie będzie tęsknił. 

Edytowane przez Pszczułka
  • Like 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pszczułka Dobrze mówi, mogłeś napisać na priv do Kasi albo Karola, a nie robić miliony postów na ten sam temat. Może faktycznie, niech któraś z owych osób zdecyduje, bowiem ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony, okej, obraża, ale miej na uwadze, że nie mówi tego serio, on jest miłym człowiekiem, który lubi się sztucznie powkurzać, większość rozpoznawalnych graczy serwera tak ma, jakbyś grał, to byś zauważył. Z drugiej strony mocno, ale to mocno broni go to, że jest najbardziej aktywnym adminem, gra najczęściej, przez co jest w stanie zbanować większą liczbę cziterów. Dowód w załączniku.

skarga.png

 

 

EDIT: Teraz zdałem sobie z czegoś sprawę. Skoro on tylko Ciebie wkurza ( wiem, że reszta graczy patrzy na niego z przymrużeniem oka, bo wiedzą, że on nie mówi nic serio) to możesz sobie go zmutować w grze. Chyba tak, jak to opisał pszczułka chodzi Ci o zrobienie szumu/dramy, bowiem jak mówię, wystarczy zablokować komunikację z nim, a nie pisać bezsensowne posty. Jak zobaczę inną skargę na niego, uznam Twoje zdanie, ale póki co, odrzuciłbym to co piszesz.

Edytowane przez LAYZOOO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak już muszę zareagować. 

 

Ja na swoich serwerach nigdy nie oceniałam adminów pod kontem ilości nadanych banów. Kto cię tego nauczył? Admina oceniać można tylko po tym jak się zachowuje i jaką atmosferę wprowadza. Tyle banów? Na 3 mapy przy mniejszej ilości graczy było ich więcej, admini po miesiącu mieli na koncie po 20 banów. No ja byłam rekordzistką, bo po roku było ich prawie 200,ale to nie ma nic do bycia dobrym adminem.

Gram tam czasami, a to na główny koncie, czasami na drugim, więc też czasami wiem jak się niektórzy zachowują, wiedząc kim jestem i nie wiedząc. Ale, patrząc ogólnie to nie podoba mi się to wywyższanie znajomych. Było tyle sytuacji kiedy zwracałam uwagę, bo nawet admin potrafił kogoś zjechać za byle "gówno", a znajomych za to samo już nie. Serio? Nie chciałam pisać skarg, bo nie o to mi chodzi, żeby kogoś wywalić, ja uważam swój głos jako strasznie kierujący, wiele osób po prostu opiera się na moim zdaniu i wolę tylko to na serwerze powiedzieć, aby się ktoś uspokoił i zastanowił na spokojnie. 

Ja za takie zachowanie zabrałabym admina. Serio. Admin reprezentuje sieć, a obrażanie graczy nawet i na żarty, to serio "naszym" nie przystoi. Po żartować okej, można. Ale ile? Przecież w nieskończoność się nie da. 

 

Także, w tym momencie blokuję temat i piszę z tym do właściciela. Jeśli opiekun nie wie co zrobić,  to jest już źle. 

  • Like 7
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
  • Właściciel

Jako iż dochodziło do mnie coraz więcej zgłoszeń, zająłem się już sprawą.

Sam opiekun i tak chciał zrezygnować, przekazując to innej osobie, ale ostatnio w ogóle go nie ma, więc postanowiłem mu go zabrać już teraz.

Serwer stracił opiekuna i dwóch adminów.

Dzisiaj ruszy rekrutacja na opiekuna.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności