Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

THE CRUCIFIXION

dla polaczków: Krucyfiks

 

MV5BOTNiYTc2ZDEtODAxMC00NWI3LTlkNTQtNjY4ZTdkN2IxN2FhXkEyXkFqcGdeQXVyNDkzNTM2ODg@._V1_SY1000_CR0,0,700,1000_AL_.jpg

 

Opis Filmu:

Kiedy ksiądz zostaje uwięziony za zamordowanie mniszki, na której wykonywał egzorcyzm, dziennikarz śledczy usiłuje ustalić, czy faktycznie zamordował osobę chorą psychicznie, czy może przegrał on bitwę z demoniczną obecnością.

Ocena: R
Gatunek: Horror
Reżyser: Xavier Gens
Scenariusz: Chad Hayes
Czas trwania: 90 min

Faktyczna Recenzja:

Coraz bardziej odpychają mnie filmy o opętaniach lub demonach. Po kiepskich filmach takich jak: Annabelle, Antychryst i innych tego typu gównach niczego specjalnego nie spodziewałem się po tym filmie. Tak też i było. Tragicznie nudny film z fabułą przewidywalną od samego początku seansu. Mhhhhhh. Pewna dziennikarka na siłę pokazuje, że nie wierzy w opętania i lata jej to między udami. Udaje się do małej wioski znanej z dużej liczby opętań. ZGADNIJMY CO SIĘ STANIE. 

Tak jak mówiłem powyżej, film strasznie się ciągnie, a niektóre rozwiązania scenariusza są banalne. Chyba ktoś tu poszedł na łatwiznę. Tak jak pusta jest fabuła tacy są też bohaterowie. Każdego można określić jedną cechą: Reporterka - niedowiarek, Stary biskup - zarozumiały buc  itd itd.  Ja wiem, że filmy z gatunku horror nie potrzebują jakieś mega wymagającej fabuły, bo ich zadaniem jest budowanie grozy i strachu. W tym chyba jest jednak największy problem tego filmu. On nie jest straszny. Może mój mózg został już przeżarty przez tego typu produkcje, albo na prawdę ten obraz nie ma nic do zaoferowania poza pokazywaniem w filmowy sposób (czyli do dupy) jak niebezpieczne są opętania. 

 

Ocena: 

Oceniam ten film na "nie warty obejrzenia". Nie zamierzam używać cyfrowych oznaczeń, bo uważam że są zbyt mylące. 

Ocena na RottenTomatoes: 36%, 2,6/5
Ocena na IMDb: 5/10

 

Zwiastun

 

źródła: RottenTomatoes, IMDb

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho, ja to się z Tobą nie zgodzęXD Byłam na filmie z Pawłem, przyjaciółką i jej chłopakiem i powiem szczerze, że trochę się bałamXD Film ogólnie dość realistyczny gdyby nie fakt, że niektóre sceny mogłyby być pominięte ponieważ nic nie wnosiły do samej fabuły filmu. Ale fakt faktem, że już te filmy o egzorcyzmach są strasznie monotonne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności