Skocz do zawartości

Film promujący CS-Classic


ωιncнєѕтєr

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Proponuję stworzyć film promujący CS-Classic, kiedyś temat był już poruszany, ale chętnych nie było.

Co by było trzeba zrobić? - Podesłać demka/filmiki do mnie z serwerów Classica, ja bym zajął się resztą.

Zawsze taki filmik dobrze świadczy o sieci, a konkurencja ma kilka na wysokim poziomie.

BTW, obecnie jest taki filmik (LINK DO YOUTUBE)  ale wydaje mi się, że jest on już przestarzały:D

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były już nawet dwa takie filmy. Jeżeli chcesz promować sieć zgłoś się do @-_-, on ci powie co i jak, tylko nie bedziesz wstawiał na swój kanał tylko classicowy.

A ten film co wstawiłeś jest z 2015 lel.

Edytowane przez H1ROTO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, promistrz napisał:

Devil przeciez zrobil juz dawano taki filmik xd

Ale zrobisz cos nowego to nie zaszkodzi :)

Właśnie chodzi o to, że były ale chodziło mi teraz o taki stricte reklamowy, czyli akcje graczy z serwera, oraz nazwa tego serwera wraz z adresem. To jest tylko taka luźna propozycja, bo akurat nie mam co robić ^^ Można byłoby to odświeżyć trochę.

 

22 minuty temu, H1ROTO napisał:

Były już nawet dwa takie filmy. Jeżeli chcesz promować sieć zgłoś się do @-_-, on ci powie co i jak, tylko nie bedziesz wstawiał na swój kanał tylko classicowy.

A ten film co wstawiłeś jest z 2015 lel.

xD? Pierw może niech się wypowie społeczność, a najlepiej opiekunowie/admini czy mają chęć na dostarczenie demek, bo trochę czasu i uwagi na to trzeba poświęcić. Mówiłem, że ten który wstawiłem jest już przestarzały.

Chodzi mi bardziej o stworzenie filmu z graczami, tak aby każdy był częścią  tego filmu, a nie sztywne mapy - to był błąd w moim pierwszym filmiku, w ogóle te akcje to nieporozumienie :V

Edytowane przez ωιncнєѕтєr
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Coś słaba aktywność pod tematem (podbicie nic nie dało)

Czy są w ogóle osoby z danych serwerów, które byłyby chętne podesłać mu takowe demka by mógł stworzyć ten filmik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- promuje ten temat

Ja mam kilka filmów na kompie. W sumie nawet nie kilka, a dużo, bo nagrywalem je na yt, ale nie wstawilem jeszcze na swój kanał. Więc mogę cos tam podeslac. Głównie to nagrania mam z dd2 jakoś sprzed miesiąca chyba i starsze nawet. Z JB mam i to takie nowsze bardziej, z DR tez napewno cos znajdę. Nawet na FFA udało mi się chyba cos nagrać. Nie mam tylko z COD 

 

@Zygi no widzisz, taka sytuacja xD

Edytowane przez vabastian
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JB włącza się w akcje, mów tylko czego chcesz mistrzu, a Ci to dostarczymy. Mam nadzieję, że reszta opiekunów też wykaże jakieś zainteresowanie. 

  • Like 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie okazje to możecie też uchwycić jakieś śmieszne sytuacje z serwera, z dźwiękiem graczy.

A co do demek, to te najlepsze możecie podesłać na PW, zajme się tym pod koniec miesiąca.

 

Jeszcze niech serwery 1.6 dadzą znać czy są zainteresowane :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2017 o 15:01, vabastian napisał:

Ja mam kilka filmów na kompie. W sumie nawet nie kilka, a dużo, bo nagrywalem je na yt, ale nie wstawilem jeszcze na swój kanał. Więc mogę cos tam podeslac. Głównie to nagrania mam z dd2 jakoś sprzed miesiąca chyba i starsze nawet. Z JB mam i to takie nowsze bardziej, z DR tez napewno cos znajdę. Nawet na FFA udało mi się chyba cos nagrać. Nie mam tylko z COD 

 

@Zygi no widzisz, taka sytuacja xD

Ogarnę!

COD też się włącza do akcji.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności