Skocz do zawartości

serwer bf2


u n f o r g e t t a b l e

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przychodzę z propozycją stworzenia serwera bf2, jak za dawnych lat. W dzisiejszych czasach jest mnóstwo serwerów typu only dd2, deathrun etc, a liczba serwerów bf2 jest po prostu znikoma, co dla mnie jest niepojęte, gdyż 2-3 lata temu było ich kilkadziesiąt. Moim zdaniem wszystkim, a przynajmniej większości - przypadłby taki serwerek do gustu.

 

Co o tym sądzicie?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolenników BFa w teorii jest od **, w praktyce jak postawisz serwer bez reklamy może Ci się wydać że gdzieś spierdolili. I tak to wszystko wygląda, i z tej przyczyny mody FFa wyparły raz na zawsze BF'y.. szkoda bo dopiero na nim była zabawa, ja jestem zwolennikiem csdm + bf2, to jest taki ala DM, tylko niestety żaden mózg na to nie wpadł żeby stworzyć polski serwer, jedynie można znaleźć ruskie z gównianym hostingiem i bindującymi się klawiszami .... - tym wszystkim dążę do czegoś, gdyby ktoś się postarał to na polskiej scenie jeszcze raz by mógł istnieć BF, ale to porządny serwer nie z pierdyliardem odznak i fpsami spadającymi do 30, tak jak było na naszym w ostatnich jego chwilach.

2 sprawa jest taka że 1.6 upada, i nie opłaca się stawiać kolejnych, także chyba trzeba nawiązać do finansów bo o ile się nie myle Karol by nie chciał chyba żadnego już więcej serwera 1.6 postawić z tego powodu

Poza tym jestem na tak, jak to ma być porządny serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież 1.6 to już przeszłość. Zresztą można to zobaczyć, po tym jak są zamykane serwery i po aktywności na serwerach.

 

13 godzin temu, u n f o r g e t t a b l e napisał:

Z moich obserwacji wynika, że właśnie 1.6 pnie się w górę, a nie upada. Coraz to więcej osobników wkracza w świat 1.6.

Ty tak na serio? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Miłosz pamiętasz naszego bf? To były piękne czasy tylko pod koniec wszystko zaczęło się pierdzielić. 

Również jestem za lecz jak stawiać bf to z pomysłem na niego a nie na odpierdziel bo to nawet nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Miłosz napisał:

Poza tym jestem na tak, jak to ma być porządny serwer

 

7 godzin temu, InnVis napisał:

Również jestem za lecz jak stawiać bf to z pomysłem na niego a nie na odpierdziel bo to nawet nie ma sensu.

Bardzo dobrze prawicie, szanuję.

20 godzin temu, Miłosz napisał:

2 sprawa jest taka że 1.6 upada

Z moich obserwacji wynika, że właśnie 1.6 pnie się w górę, a nie upada. Coraz to więcej osobników wkracza w świat 1.6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie ma sensu, dlatego że trzeba popracować jeszcze nad innymi serwerami, chcecie zrobić nowy jak jeszcze niektóre są niedopracowane? to jest bezsens. A ten serwer w 1.6 czy w go? bo jak w 1.6 to nie ma sensu tego robić, bo nie oszukujmy się ale cs:go ma większą popularność niż 1.6, po za tym -_- z tego co wiem nie ma zamiaru już robić serwerów w 1.6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Niestety ale tak jak pisałem wcześniej. Nie chcę dalej zagłębiać się w tworzenie serwerów CS 1.6. Prowadzenie serwerów sprowadza sie do wywalania masy kasy w reklamy, gdzie na niektórych serwerach to kwoty rzędu nawet 1200 zł za miesiąc, a może i nawet więcej.

Skupiłem się na serwerach CS:GO, bo gra jest aktualizowana i są w niej większe możliwości niż w 1.6, więc niestety ale nie będzie kolejnych serwerów CS 1.6.

Może w CS:GO takie coś powstanie, ale na pewno nie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja nie została przyjęta.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności