Jump to content

u n f o r g e t t a b l e

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  14h 55m 13s

Community Reputation

4 Neutralny

1 Follower

About u n f o r g e t t a b l e

 • Rank
  Nowy

Informacje o Profilu

 • Nick
  szymek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Only DD2
 • Steam Custom URL
  -

Recent Profile Visitors

468 profile views

 1. Święta coraz bliżej, można to zauważyć po świątecznych reklamach, produktach świątecznych w sklepach etc. Chciałbym zapytać gdzie spędzicie zbliżającego się wielkimi krokami Sylwestra. Ja jestem zwolennikiem świętowania nowego roku w gronie rodziny, w domu, w miłej atmosferze. A czy wy macie już plany na tegorocznego Sylwka? Podzielcie się! 🎅
 2. Bardzo chętnie, świetny pomysł. Fajnie byłoby zagrać w takim turnieju, zawsze to jakaś zabawa.
 3. Bardzo dobrze prawicie, szanuję. Z moich obserwacji wynika, że właśnie 1.6 pnie się w górę, a nie upada. Coraz to więcej osobników wkracza w świat 1.6.
 4. Witam, przychodzę z propozycją stworzenia serwera bf2, jak za dawnych lat. W dzisiejszych czasach jest mnóstwo serwerów typu only dd2, deathrun etc, a liczba serwerów bf2 jest po prostu znikoma, co dla mnie jest niepojęte, gdyż 2-3 lata temu było ich kilkadziesiąt. Moim zdaniem wszystkim, a przynajmniej większości - przypadłby taki serwerek do gustu. Co o tym sądzicie?
 5. Postaram się zajrzeć na każdy serwer. Myślę, że CoD przypadnie mi najbardziej do gustu. ^^
 6. Właśnie tak przeglądałem serwery, jakie są i nie znalazłem bf2, który swoją drogą był świetnym serwerem; miła atmosfera, pozytywne osoby, zajęte sloty, co oznaczało, że serwer jest zajebisty (za przeproszeniem). Może ma ktoś jakikolwiek kontakt do Kuby?
 7. Witam, na imię mi Szymon, lat 15. Ubóstwiam grę w piłkę nożną, siatkówkę. Interesuję się w pewnym stopniu motoryzacją. W cs'a gram już +/- 4 lata. Teraz nasuwa mi się pytanie: czy ta serwerownia jest świeża, czy istnieje już jakiś dłuższy okres czasu? 3 lata temu grałem na serwerze bf2 cs classic, wydaję mi się, że trafiłem na odpowiednie forum tamtego serwera. Opiekunem serwera, o którym mowa, był Soot, jak i Kuba <3. Owy serwer (podczas trwania zimy; grudzień-styczeń) miał mapy pokryte śniegiem. Tyle informacji udało mi się zapamiętać. Proszę o znak, czy trafiłem na odpowiednie forum, pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines