Skocz do zawartości

Propozycja konkursu na okres zimowy, bądź też na stałe.


MajuN

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Wpadłem na pewien pomysł konkursu, który można wdrążyć na serwer w okresie świąt bądź też na stałe.

Nie jest to nic wyszukanego, wystarczy grać. Natomiast cała zabawa polega na tym, żeby osiągnąć podczas jednej mapy 100pkt. Oczywiście, wszystko będzie sprawdzane pod względem tego czy ktoś nie idzie na łatwiznę.

Z racji tego, że nie jest to prosta sprawa, jako nagrodę można byłoby dostać VIP'a na tydzień lub miesiąc, to już nie jest zależne od mojej osoby.

Jeszcze dawniej wprowadziłem taki pomysł na swój serwer już upadłej sieci, natomiast przyjął on się bardzo dobrze, mam nadzieję, że i tutaj zaowocuje w najlepsze.

Dodam jeszcze od siebie, że tutaj na serwerze gra się 22 rundy maksymalnie z czego po 12 dla jednej z drużyn kończy się mapa, nie jest to jak na każdym ffa, czy rankedzie.

W razie gdyby ktoś mówił, że próg punktów jest zbyt duży i nie da się go osiągnąć. To nic trudnego. Sami zobaczcie.

 

2pye1q0.jpg

 

 

5fgi03.jpg


Liczę, że pomysł przejdzie i na serwerze będzie jeszcze większa rywalizacja. ;)

 

@PoLaR @Araaab Gram od 1 grudnia na serwerze i o ile się nie mylę, to maksymalnie 2 osoby przekroczyły ten próg podczas, gdy byłem online. ;) Więc myślę, że jednak nie jest to takie proste, ale jeśli macie odmienne zdanie to zapraszam na serwer. :D

@TomeK. Tak powstanie do tego specjalny temat, gdzie będą wrzucane ss'y.

 

Edytowane przez MajuN
  • Like 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, ciekawy i fajny pomysł :D
A próg 100 pkt. na jedną mapę jest do zrobienia bezproblemowo ;) 

@MajuN to do zobaczenia w grze :guma:

@unto papariet na DD2 mam tak prawie codziennie, że jedna mapa i 100pkt na +, na mirage też już tak miałem kilka razy :P

Edytowane przez Araaab
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności