Skocz do zawartości

Podanie - xQenty 號


tsukuyomi

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: xQenty 號

2. Imię: Tomek.

3. Wiek: 15.

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10.

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak.

6. Składka (tak/nie): Nie.

7. Link do swojego GameTrackera**: GameTracker

8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Tomek oraz pochodzę z niewielkiej wsi położonej w województwie Wielkopolskim. Interesuje się sportem, a głównie piłką nożną. Uczęszczam do klubu sportowego od 5 lat, gdzie trenuję piłkę nożną. Poza moim zamiłowaniem do sportu, jestem również miłośnikiem gier komputerowych. 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Aktualnie jest tylko 5 adminów. Tylko, a może i aż. W każdym bądź razie, kolejna para rąk do pomocy nie zaszkodzi. Na serwerze zachowuję kulturę, pomagam nowym graczom oraz jestem miły dla innych. Na serwerze poznałem bardzo dużo pozytywnych osób i przyjemnie mi się z nimi gra, ale zdarzają się gracze toksyczni oraz wulgarni. Przez serwer przewija się również duże grono cheaterów, któremu chciałbym zapobiec. Co do moich przegranych godzin, są tylkie dwie, lecz na serwerze gram od dosyć dawna i po nie małej przerwie wróciłem na serwer.

10. Steam_ID: STEAM_1:1:161488285

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4 godziny.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze › 16-22 | Weekendy › 8-24

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3000 godzin.

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, nawet na tym serwerze.

@polski_sniper » Przeczytaj uważnie pkt 9. Będziesz wiedział, dlaczego tylko 2 godziny. ;)

@Wazzup » Nie rozumiem, skoro gram na serwerze oraz odpowiednio się na nim zachowuje. Udzielam się na forum, a to że gram na innym serwerze innej sieci chyba nie jest zabronione. ;)

@Wazzup » Ok, jestem w stanie zrezygnować z tamtego serwera oraz odejść z ich sieci.

@Wazzup » Przyznaję rację do wszysykich słów. A co do tego czy zrezygnuje, juz zrezygnowalem a vip na 3dni nie gra roli. Rezygnuję z podania, bo się trochę pospieszylem.

Edytowane przez xQenty
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE 

Wiek średnio / zobacz sobię minuty na game tracker o wiele za mało / chyba raz widziałem cie na serwie / pograj trochę na serwie i powodzenia :)

Pozdrawiam 

Edytowane przez polski_sniper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie gram na Arence, ale się wtrącę. 

Piszesz podanie, gdy nosiłeś w nicku reklame innej sieci?  https://imgur.com/a/JUQwp 

Posiadasz konto na ich forum i się tam wypowiadasz? https://imgur.com/a/a1f8a

Oraz grasz na ich serwerach? https://imgur.com/a/3Odrv /  https://imgur.com/a/S3k0C

 

Admin, jest osobą która ma reprezentować serwer oraz sieć. 

Jeżeli Właściciel będzie chciał, mogę podać wszystkie linki na pw :)

 

xQentyNo ta, "grasz" na serwerze mając na nim 2h przegrane. Graniem bym tego nie nazwał XD Mało mnie obchodzą twoje wcześniejsze godziny

"a to że gram na innym serwerze innej sieci chyba nie jest zabronione"

Idźmy tym tokiem rozumowania. Pracuje w firmie która zajmuje się programowaniem zabezpieczeń, dostaje ofertę od kolejnej firmy która zajmuje się tym samym i ją akceptuje. Myślisz, że po czymś takim, gdyby właściciel jednej z tych firm się o tym dowiedział, by mnie nie wyj3bal? 

Inna sieć = konkurencja. 

 

Nagle porzucisz serwer na którym kupiłeś vipa? Trochę w to nie wierzę xD                     Więcej się w tym temacie nie wypowiadam, ostateczne zdanie i tak podejmie Administracja :)

Edytowane przez Wazzup
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xQentyNo ta, grasz na serwerze mając na nim 2h przegrane. Mało mnie obchodzą twoje wcześniejsze godziny.

"a to że gram na innym serwerze innej sieci chyba nie jest zabronione"

Idźmy tym tokiem rozumowania. Pracuje w firmie która zajmuje się programowaniem zabezpieczeń, dostaje ofertę od kolejnej firmy która zajmuje się tym samym i ją akceptuje. Myślisz, że po czymś takim, gdyby właściciel jednej z tych firm się o tym dowiedział, by mnie nie wyj3bal? 

Inna sieć = konkurencja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności