Skocz do zawartości

Buff zjawa


MeowTO

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zmniejszyc widocznosc zjawy z 90 do 75 poniewaz na samym początku zjawa praktycznie nic nie ma(ma tylko ''troche" niewidocznosci i wybuch)Proponuje wiec buffa zjawy (osobiscie preferuje zmniszenie widocznosci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maxx Speed
26 minut temu, MeowTO napisał:

Proponuje zmniejszyc widocznosc zjawy z 90 do 75 poniewaz na samym początku zjawa praktycznie nic nie ma(ma tylko ''troche" niewidocznosci i wybuch)Proponuje wiec buffa zjawy (osobiscie preferuje zmniszenie widocznosci)

i do tego ma redukcje obrażeń 

poza tym jak wzmocni niewidkę za mane to już wtedy będzie przesada , i będzie biegać ninja z ak albo m4 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale buffem nie musi byc zmniejszsnie widzialnosci po prostu zeby ja zbalansowac bo ma tylko troche niewidki i wybuch za 40hp(z tego co sie orientuje nie ma redukcji trzeba za mane ja ulepszyc)(mozna na przykpad zwoekszyc szanse.na wybuch i dmg do 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czyli mam poprawić jej wybuch kosztem rozwoju za manę, tak?

No bo tak wynika z tego. Ta klasa po rozwoju jest koksem i każdy o tym wie, bo było to widać po ostatnim sezonie. Mam jej ułatwiać teraz grę by po wbiciu lvl i rozwoju orała cały serwer?

Jeżeli na początku masz trudno, potem masz łatwiej i oto w tym chodzi, a ta klasa jest naprawdę dobra w późniejszym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ta klasa nic nie ma? Ta klasa to jest PETARDA. Mówisz na ten wybuch, jak by to było "gówno", a tak na prawdę to jest najlepsze w niej co może być. Tym bardziej, że na tej klasie nic się nie ładuje na nożu, tylko biegniesz i fragujesz, przy czym ułatwia Ci zabijanie właśnie ten wybuch, a na dodatek redukujesz na sobie obrażenia. Do tego dochodzi mniejsza widzialność, która też jest jak na ten moment dla mnie bardzo dobra, gdyż na ciemnych mapach, ciężko zauważyć tą klasę.

P.S: Po rozwoju widzialności za mane, ona jest kosiarą, praktycznie jej nie widać, lekko tylko kontury.

Oczywiście jak dla mnie do odrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności