Skocz do zawartości

Rozwój Druida


Kubaciszew

Rekomendowane odpowiedzi

Co w ogóle robi?

5ab8ab554fc3b_corobidruid.thumb.png.07e1e94621fce30933cf7382044f7ce2.png

Rozwój za punkty:

 Uważam ze na druidzie powinno sie zaczynac od hp i redukcji obrazen. Pozwoli to na dłuzsze przezycie i na wziecie wiecej pociskow na klate ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następnie leciec w zwinnosc ktora przyda sie do grania po ct.

Rozwój za mane:

 Według mnie powinno sie ulepszac za mane leczenie na 3 sekundy i level fiolki (80hp+). Ulepszanie staminy nie ma sensu bo jest to drogie a daje tylko 1 sekunde o ile dobrze pamietam.

a.png.27a9909859cb8193193f8b0f12bdef89.png

Runa:

  Najlepsze 2 runy na ta klase to Alabaster ktory jest dobry zwlaszcza po tt kiedy mamy dodatkowa redukcje. Crimson tez sie swietnie sprawdza bo np mozna miec 210 hp juz na 30 levelu na ez + fiolka to 290.  Jesli zas chodzi o wilkolaka po ct to idealna bedzie runa Lum jesli wejdzie. (pisalem o niej w innym poscie). 5ab8a854bcc2b_runaalabaster.png.57ea938768fc2619b14701ece2e0de4e.png5ab8a85de68e1_runacrimson.png.b8486aa7b9ba0378b4ae6f01c821702e.png

Kontry:

 Pewnie wszyscy wiemy ze na druida najlepsza kontra to paladyn, poniewaz naladowany z ak potrafi zabic na hita. Uważam że jeśli chce sie temu zapobiec wystarczy kupic iglicowy hełm. Wtedy praktycznie kazda klasa bedzie miala z nim duzy problem ( za wyjatkiem maga itd)

Pozdrawiam, mam nadzieje ze to pozwoli na wybranie odpowiedzniej klasy nowym graczom . -_- mam nadzieje ze tez sie zadowoli :)

Edytowane przez Kubaciszew
Poprawa, jeśli chodziło ci -_- z poprawą wielkości jako że jeden napis nie był na środku to poprawiłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxx ma rację przydałoby się coś jeszcze. Przykładem może być jaie itemy preferujesz na tej klasie + jakieś twoje przemyślenia na temat klasy (jej plusy i minusy, kogo ona kontruje i kto łatwo sobie radzi z druidem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności