Skocz do zawartości

[New Diablo Mod] Khazra


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

W tym temacie będą poruszane kwestie związane z klasą Khazra na serwerze New Diablo Mod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Khazra zdecydowanie zbyt rzadko podpala z broni, niby jest te 14% ale mam wrażenie że czasami w ciągu całej mapy nikogo nie podpalę. Można sprawdzić/polepszyć szansę na podpalenie?

Demonolog przy 7% na wyrzuceniu broni w 2 strzałach potrafi wyrzucić karabin i broń, a khazra przy wystrzeleniu całego ammo z xm1014 i 14% szans na podpalenie to prędzej przeciwnik padnie niż się podpali.

Edytowane przez _Hades
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, _Hades napisał:

Khazra zdecydowanie zbyt rzadko podpala z broni, niby jest te 14% ale mam wrażenie że czasami w ciągu całej mapy nikogo nie podpalę. Można sprawdzić/polepszyć szansę na podpalenie?

Demonolog przy 7% na wyrzuceniu broni w 2 strzałach potrafi wyrzucić karabin i broń, a khazra przy wystrzeleniu całego ammo z xm1014 i 14% szans na podpalenie to prędzej przeciwnik padnie niż się podpali.

Hades a zebys wiedzial ze zawsze jak we mnie strzelasz to mnie podpalasz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Cytuj

if(GetRandomInt(1, 100) <= 14+PlayerData[attacker][pSKILL1])

Cytuj

if(GetRandomInt(1, 100) <= 7+PlayerData[attacker][pSKILL1])

Poprawiłem swój bład, bo wpisane bylo 10, zamiast 14. Teraz jest 14. Wejdzie z update, bo to błąd w kodzie.


Co do podpalenia, to zawsze mogę dodać zapis do logów i sprawdzimy ile razy podpaliłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, -_- napisał:

Co do podpalenia, to zawsze mogę dodać zapis do logów i sprawdzimy ile razy podpaliłeś

Ok może być, tylko czy będzie wiadomo ile razy podpaliłem z broni a ile z fali? Jeszcze jak to jest z falą ognia? Z fali też jest 14% na podpalenie czy trochę inaczej to działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ok,

Dodam do następnego update zapis do logów z podpalenia z broni

Fala ognia nie działa tak samo jak podpalenie z broni. To osobna rzecz, wiec nie ma żadnych 14%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

skill jest troche za mocny, pdoobna sutyacja co z zniewolonym, przez sciany podpala, nie dosc ze zada obrazenia od ataku to jeszcze palenie zadaje obrazenia i z 180 zostaje 30 hp. moze by zmniejszyc promien dzialania umiejetnosci i czas odnowienia jak u zniewolonego?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wziąłem to pod uwagę

W nowej wersji poprawiłem przelicznik INT=DMG, ponieważ Khazra posiada bardzo dużą inteligencję maksymalną oraz zmniejszyłem trochę obszar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

jak podpali z broni czy ze skilla i zabije przeciwnika ogniem to nie dostaje fraga. Nie wiem czy to celowe czy nie. Wydaje mi sie ze powinno mu go zaliczac.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś widział na serwerze kiedykolwiek za dużo khazr? Co da zmniejszenie szansy na podpalenie z broni skoro ja was pale z fali (100% szans na podpalenie)

Aktualnie jest błąd z inferno i Duriel już na pierwszym poziomie może bić 105 jeśli podpali (khazra 55) ale nikt nie nerfi duriela bo nikt nie potrafi podbiec użyć fali i uciec i nikt nie wie że duriel teraz taki mocny. Mam dobrą taktyke, a nie klase.

To że potrafię wykorzystać klasę nie znaczy że ma być od razu nerf.

Proponuję zmienić trochę tę klasę:

-skrócić czas podpalenia z broni na 4 sekuny

-szansa na podpalenie z broni 20%

-skrócić czas podpalenia z fali na 4 sekundy

-zwiększyć dmg bazowe fali ognia do 50 DMG

-przelicznik INT*1

Edytowane przez _Hades
  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zostanie to cofnięte

@_Hades 20% to trochę dużo

1 INT/DMG to też za dużo, bo tyle samo ma duriel (oni mają taki sam max na INT)

Podbiłem DMG do 45, a INT do 0.85

 

+ Uwaga, skoro item blokuje DMG w plecy, to czemu to odblokowywać dla skilla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-_- To jak z tym? Wspominałem na serwie o tym codziennie, nikt nie zgłosił zażalenia.

Oprócz tego, jak strzelam w plecy komuś z kolczugą cathana to fajnie by było żeby była szansa takiego podpalić.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proponuję zwiększyć max adrenalinę o 5 pkt (z 55 na 60), aktualnie nie współgra z podpaleniem.

Przywróciłbym również skanowanie falą ognia. Zasięg fali jest mały (w porównaniu do inferno, które ma 3 razy większe pole rażenia), więc zeskanuje się jedynie przeciwnika za ścianą/skrzynką, a dodatkowo nie da się już osiągnąć tego samego dmg (podpalenie) z fali co kiedyś (zmiana z int na adrenalinę) i by osiągnąć max dmg potrzebny jest conajmniej 90 poziom, więc nie ma co się martwić, bo nie będzie takiej sytuacji.

@-_-a co z tą adrenaliną? i zniewolony jako tako skanuje

@YaahuuuJa miałem wcześniej goldena czyli +25dmg XDDD

a 5 adrenaliny do dmg to tyle co nic, niezaleznie od klasy

Edytowane przez _Hades
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Musiałbym to zrobić dla rezsty, bo byłoby to niesprawiedliwe, a jaki ma wtedy sens sama rozgrywka skoro skille przelatują przez ścianę? 😕 

@_Hades każda klasa ma dodany warunek, sprawdzający to. Jeżeli nie odpowiedziałem, znaczy, że wejdzie - kończę dziennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności