Skocz do zawartości

[New Diablo Mod] Andariel


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

W tym temacie będą poruszane kwestie związane z klasą Andariel na serwerze New Diablo Mod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualny wygląd klasy + moje propozycje 

Andariel

Na Nóż+R może użyć Kuli Plazmy (raz na 20 sekund), obrażenia zależą od inteligencji + Zmiana nóż +R na sm_skill ( przelicznik powinien być 1.5*int, ale nie wiem jaki jest więc się nie "puszę " :D )
Na nożu ładuje Trojące Pociski (max 2)
Za zabicie regeneruje mu się 30 HP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się, żeby te trujące pociski więcej zadawały. No i brakuje mi plazmy z 1.6 :) kozak *.*

Edit: -_- no rozumiem, tylko tak wspomniałem starego dobrego andariela :)

Edytowane przez ziomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ziom, brak modelu i sprite do tego, a więc nie jestem w stanie tego odtworzyć

On ma przelicznik 1.5*int xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Właściciel
W dniu 19.04.2020 o 22:02, Visteris3 napisał:

Fajne by było powiadomienie na czacie że plasma się naładowała :D

Nie ma jako takiego timera dla tych skilli 😕 Musiałbyś śledzić użycie z binda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać mu aby te pociski miały:

40 DMG + 0.01 DMG / 1 INT   wtedy  10pkt int daje 1 dmg // np: na +-30 poziomie było by to już 15dmg z trucia  co daje 60 dmg zamiast 40 dmg
nie wiem czy to duzo czy mało ewentualnie
40 DMG + 0.01 DMG / 2 int wtedy 20 pkt int daje 1 dmg // np: na +-30 poziomie było by to już 12-12.5dmg z trucia co daje 48-50dmg zamiast 40dmg

Taka propozycja bo z tego co widzę ta klasa ma 30 HP za zabicie. Tylko ze ona jest mocno pod inteligencje. Dając full int mamy 125hp noi w zasadzie te 30 hp to tak nic nam nie daje za bardzo w 1.6  było tak ze w glowe regenerowal se 20hp a w cialo 3-10hp , wiem to ma Talic ale no swoja droga ciezkie zastosowanie tego ta umiejetnosc 30HP za zabicie bardzo ale to bardzo rzadko przydatna coś typu : o zostalo mi 30hp bo typ rzucil granatem to zabije to ulecze 30...

Aaa i jak zabija sie z plazmy to nie dodaje 30hp.

Edytowane przez rilu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
11 godzin temu, rilu napisał:

Dodać mu aby te pociski miały:

40 DMG + 0.01 DMG / 1 INT   wtedy  10pkt int daje 1 dmg // np: na +-30 poziomie było by to już 15dmg z trucia  co daje 60 dmg zamiast 40 dmg
nie wiem czy to duzo czy mało ewentualnie
40 DMG + 0.01 DMG / 2 int wtedy 20 pkt int daje 1 dmg // np: na +-30 poziomie było by to już 12-12.5dmg z trucia co daje 48-50dmg zamiast 40dmg

Taka propozycja bo z tego co widzę ta klasa ma 30 HP za zabicie. Tylko ze ona jest mocno pod inteligencje. Dając full int mamy 125hp noi w zasadzie te 30 hp to tak nic nam nie daje za bardzo w 1.6  było tak ze w glowe regenerowal se 20hp a w cialo 3-10hp , wiem to ma Talic ale no swoja droga ciezkie zastosowanie tego ta umiejetnosc 30HP za zabicie bardzo ale to bardzo rzadko przydatna coś typu : o zostalo mi 30hp bo typ rzucil granatem to zabije to ulecze 30...

Aaa i jak zabija sie z plazmy to nie dodaje 30hp.

Czekam na komentarz reszty graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jego max INT to 120, a więc 

W dniu 24.04.2020 o 12:38, rilu napisał:

Dodać mu aby te pociski miały:

40 DMG + 0.01 DMG / 1 INT   wtedy  10pkt int daje 1 dmg // np: na +-30 poziomie było by to już 15dmg z trucia  co daje 60 dmg zamiast 40 dmg
nie wiem czy to duzo czy mało ewentualnie
40 DMG + 0.01 DMG / 2 int wtedy 20 pkt int daje 1 dmg // np: na +-30 poziomie było by to już 12-12.5dmg z trucia co daje 48-50dmg zamiast 40dmg

Taka propozycja bo z tego co widzę ta klasa ma 30 HP za zabicie. Tylko ze ona jest mocno pod inteligencje. Dając full int mamy 125hp noi w zasadzie te 30 hp to tak nic nam nie daje za bardzo w 1.6  było tak ze w glowe regenerowal se 20hp a w cialo 3-10hp , wiem to ma Talic ale no swoja droga ciezkie zastosowanie tego ta umiejetnosc 30HP za zabicie bardzo ale to bardzo rzadko przydatna coś typu : o zostalo mi 30hp bo typ rzucil granatem to zabije to ulecze 30...

Aaa i jak zabija sie z plazmy to nie dodaje 30hp.

Patrząc na to, że chyba się pomyliłeś tutaj (mówisz o 10 pkt = 1 DMG, a wpisujesz przelicznik 0.01), można uznać, że Twoim docelowym DMG jest

dla pierwszej wersji -> (40 + 12) * 4
dla drugiej wersji -> (40 + 6) * 4

Dla testu dałbym mu 17 + 0.05

 

Prosiłem o komentarz też innych osób, ale rozumiem, że skoro nie napisali nic tutaj, zgadzają się z Twoją wersją i nie mają z nią problemu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności