Skocz do zawartości

Rozwój Demonologa


Kubaciszew

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wam przedstawić kolejny mój poradnik, tym razem do demonologa. W poprzedniej edycji troche nim pogrywałem, więc może moja jako taka wiedza o nim sie komuś przyda.

Co w ogóle robi?

5ab8ab2db3250_corobidemonolog.thumb.png.6c5feec4d617c52a656c0a761b27739b.png

 

Rozwój za punkty:

Proponuje w rozdawaniu punktów na demonologu metodę 2/1. Czyli dać 2 w inteligencję i wtedy 1 w siłę czyli w hp. W taki oto sposób będziemy mieli spory dmg z pioruna i wybuchu a nie będziemy mieli bardzo mało hp.

Rozwój za manę:

Tutaj preferuję ulepszać szanse na wyrzucenie broni. Przyda się to do starć 1vs1 na bliski dystans. Dmg z piorunu nie ma co ulepszać bo od tego jest inteligencja na postaci. Za to stamine lepiej ulepszać później.

Runa:

Tutaj polecam runę Crimson która pomoże trafić piorunem zanim padniesz. Przyda się również w starciach 1vs1. Polecam również Shael bo na demonologu dropi dużo fajnych itemków. Spoko jest tez indygo z polaczeniem kliku itemow.5ab8a94ca7995_runacrimson.png.b0b1e44853492f3c02962c89473b5d45.png5ab8a95667e1d_runaindigo.png.fc146d365fb6dc5a7e3229b5118eb85d.png

Itemki:

Tutaj wlasnie itemy na wysysanie hp są dobre w połaczeniu z Indygo. Polecam również do grania tą klasą item Archońska Laska bo i tak daje się w int a takto ma się 2 skille dobre.

Bindy:

Każdy chyba zna bind na błyskawice: bind „klawisz” „sm_skill”. Polecam wam binda na tą klase: bind „mouse1” „+attack; sm_skill”. Pozwoli to na strzelanie I uzywanie pioruna pod 1 przyciskiem. Sprawi to ze z awp na hita bedziesz mogl zabijac a potem nawet ze scouta.

 

 

Edytowane przez Kubaciszew
Poprawa, jeśli chodziło ci -_- z poprawą wielkości jako że jeden napis nie był na środku to poprawiłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradnik na pewno go nie zapomnę, mam jeszcze jedno pytanie jak wydropić runy,  bo gram już jakieś 3h mam łącznie z 50 killi i nie dropneła mi ani jedna RUNA i czy jak już dropnie to czy będę ją miał na następnej mapie?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maxx Speed

Runa leci jak zabijasz innych

Żeby zwiększyć szanse na zdobycie runy trzeba posiadać VIP"a

Runa pozostaje tak długo az zostanie zniszczona (na nastepnej mapie i po wyjściu tez bedzie ) 

Aby zobaczyć czy posiadasz rune wpisujesz na czacie /runa 

Aby pozbyć sie runy wpisujesz 

/z potem targowisko następna strona i tam bedzie sprzedaj rune 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności