Skocz do zawartości

Diablo 201


MAUPISZON

Diablo 201  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Głosować



Rekomendowane odpowiedzi

To niebyłby dobry pomysł... Bo taki początkujący gracz mial by przegwizdane pozatym wyobraź se nihlathaka,maga,paladyna na 201lvl ;_; typ by mial ez exp a inni ... Jestem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SharMx1337 napisał:

To niebyłby dobry pomysł... Bo taki początkujący gracz mial by przegwizdane pozatym wyobraź se nihlathaka,maga,paladyna na 201lvl ;_; typ by mial ez exp a inni ... Jestem na nie

Wtedy każda klasę można dostosować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu zwiększania maksymalnego lvl-a do 201, ponieważ wszystkie zmiany jakie wchodzą są dostosowane do tego lvla i zaraz byłyby prośby o upgrade klas, ponieważ "ta i ta klasa zabija ją na skilla". Właściciel serwera wraz z administracją ciężko pracują, aby ciągle polepszać jakość rozgrywki na NDM. Zmiana maksymalnego lvl-a oraz otrzymywanego expa wszystko zniweczy. Poza tym wyobraź sobie byle jaką klasę na 201 lvl-u ... 4-5 sekund i jesteś na respie przeciwnika. I tu pojawia się kolejny problem, ponieważ ludzie narzekaliby na brak czasu na ładowanie co związałoby się z graniem klasami co nie potrzebują się ładować, czyli trzebaby było zmieniać klasy itp itd. W sumie? Według mnie jeżeli twój pomysł wszedłby do życia to musielibyśmy przebudować serwer od podstaw. Oczywiście jestem na nie :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wybaczcie, ale niestety, nie będzie takiej zmiany.

To wymagałoby zmianę całego silnika, a na to też brak czasu, bo przecież statystyki, same klasy, przelicznik, exp, itd to wszystko jest do zmiany, a po co? Po to by na początku ludzie wbijali szybciej exp, a potem znikali z serwera. Co z nowymi graczami? Wyjdą, będzie to samo co na COD gdy exp był za duży i ludzie uciekali po 2 tygodniach, bo się nie opłacało grać.


No i jedna prośba, nie używajmy słowa serwerownia, a sieć serwerów*

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności