Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Uniewinniony:</span> [Skarga] Deasily


RyKoS

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: [VIp] RyKo$

Nick podejrzanego: Deasily

 Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:22325580

Data (dzien, gg:mm) zajścia: 16.04.2018 14:40-15:00

Twój dowód: http://414339.node66.pukawka.pl/dem-de_mirage-1523882280-1523883840.zip

Rodzaj cheata: Wh

Nazwa mapki: de_mirage

IP /Nazwa serwera: 212.91.26.64:27086  Call of Duty 

 

Oczywiście, niektóre  tych sytuacji mogły być dziełem przypadku, jednak ilośc dziwnych momentów jest za duża jak dla mnie.  Nie jestem jedyną osobą mająca podejrzenia co do tego gracza(Opiekun serwera COD też je ma i wiem, że dostawał skargi na Deasily od innych graczy).  Poniżej wypisałem kilka dziwnych sytuacji z demka na mirage'u, ale warto obejrzeć całe demko. Podejrzany jest dziwny na każdej mapie. Ma bardzo szybki czas reakcji. Gra Snajperem i bez problemu radzi sobie z przeciwnikami biegającymi jak wariaci. W załączniku dodaje screen z moją rangą w celu podkreślenia, że mam pewne doświadczenie w tej grze i skarga ta nie jest jakimś "widzimisię". Osobiście gdybym miał wybór zbanowałbym go na podstawie tego demka,  a także rozegranych z nim 4 map na serwerze.

                   Runda2 Tick:21340 - Co on patrzy? Koniec tej rundy, idzie typ midem w stronę konektora PODEJRZANY akurat się chowa
                  Runda 4 Tick:51300 - Zobaczył przez ścianę? Kilka sekund później reakcja boga? (Przeciwnik był słabo widoczny)
                   Runda 7 Tick:73799- Początek rundy. Po wychyleniu z okna po chwili poleciał celownikiem na prawą stronę skrzynek (nigdy wcześniej tak nie robił w żadnej rundzie), według mnie nie możliwym było zobaczenie, że jest tam koleś no chyba, że przez ścianę. Nadal 7 runda później, gdy "gracz cs go" idzie przez side na ct. Podejrzany patrzy na prawo tak jakby przez ścianę. Cały czas ta sama runda 0:45 czas rundy. Rotacja z B na A. Praktycznie całą drogę patrzy w ścianę tak jakby kontrolował czy nikt na side nie wszedł. Myślę, że warto obejrzeć tą rundę kilka razy.
                     Runda 8 Tick:87900- Polecam obejrzeć to w prędkości 1/4. Podejrzany na bank go nie widział. Tylko na wh widać, że hassasyn w locie nagle znika (za ścianą) Podejrzany natomiast strzela w prawo i trochę w górę. Mógł słyszeć, że Hassasyn lądował ale chyba nikt by nie strzelał w górę i tak dokładnie. Byłby to najwyżej paniczny strzał w prawo
                   Runda 15 Tick:161700- Stoi w domku na B cały czas wcelowany w ten sam punkt jednak w momencie, w którym wchodzę na auto on wychyla dalej i mnie zabija
                    Runda 16 Tick:176600- Odbijanie bs'a A 1vs1 Wleciał na duchu rozejrzał się tak średnio i jazda na rampę gdzie był przeciwnik.

Global.jpg

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to pomoże jakoś w ocenie.

https://www.faceit.com/pl/players/Deasily

http://steamcommunity.com/profiles/76561198004916888/  - 2700h CS:GO, 1800h CS 1.6

Globala miałem tysiąc razy i obecnie również mam.


Dodatkowo mogę podać w prywatnej wiadomości link do profilu potwierdzający, że jestem w ekipie "ANTYCHEAT" na innej serverowni.

Mimo wszystko dziękuję za komplement :)

  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolpak a ja polecam przeglądnąć regulamin działu, w którym się wypowiadasz zanim zaczniesz to robić. 

Zamykam skargę do czasu wypowiedzi Petera, tak samo oskarżony może edytować post lub kolega, który go oskarża może to również zrobić. 

  • Like 2
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zablokował(a) ten temat
  • Peter odblokował(a) ten temat

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje uniewinniony.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności