polska policja 10 Posted May 8, 2018 Share Posted May 8, 2018 Zegnajcie ! Moze ktos mnie zna albo nie ale jestem graczem cs-classic jailbreak. Koncze gdyz mam duze lagi, przeprowadzam sie do nowego mieszkania i czasami serwer mi nie dziala oraz nikt mnie prawie nie lubi i wyzwa ;(( Moze kiedys powroce... @Creativity @ptrk1 @KonWoy @Rafj @Depresja na zawsze @Czesio @|MajK| i inni. Zegnajcie na dluuugi czas ... Link to comment Share on other sites More sharing options...
schab 166 Posted May 8, 2018 Share Posted May 8, 2018 Siema Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts