Skocz do zawartości

Propozycja Edycji Klas


ProPuMaX

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim,
otworzylem nowy post, poniewaz jest to Dyskusja tymczasowa i niechcialbym rozmawiac na ten Temat w innym Temacie bo tylko nasmiecimy.
Tutaj mozecie Pisac swoje Propozycje na Optymalizacje Klas, bo widac ze ponad polowa klas jest nie grywalna.

O to moje Propozycje

Grom: 1na4 z HE, po otrzymaniu obrarzen znika na 2 sek.

Na początek przyjrzyjmy się "Pomysłowi" tej Klasy. Grom znika po otrzymaniu obrażeń, ma to na celu dać nam szanse uciec z promienia Ognia przeciwnika w przeciwienstwie do innych klas ktore daja szanse na Killa niz Ucieczke. W tym wypadku jest to jednak niemozliwe, poniewaz 2 sek to niestety za krotko. Grom niema szans uciec Furiatowi ktorz ciagnie go z FullAuto z AK. Nie okłamujmy się, pomysl dobry jednak ze nie dziala co pozbawia nas jednego glownego bonusu klasy.

Propozycja: Zwiększyc czas niewidzialnosci do 4sek LUB dodania mu 2 dodatkowe skoki.  Tym sposobem bedzie mozliwosc na ucieczke z Bitwy POWTARZAM ze inne klasy sa bardziej ustawione na przewage KILLA niz UCIECZKI.

Cichy Zabojca: Nie slychac jego krokow

Tak więc, GROM moze miec i WH, i Niewidke i 1/4 z HE, ale cichy ma tylko ciche kroki ? xD To jest jedna z najgorszych klas.

Pomysł klasy: Najwyrazniej chodzi tu o to, aby stworzyc klase ktora zabija bez wydawania glosu.
Propozycja: Cichy zabojca powinien dostac jedna z umiejetnosci wymioenionych u GROMA, czyli albo znikanie, albo multi jumpa. Znikanie wiadomo, a multi jumpa (min. 2 skoki) po to aby tez mogl jak Ninja zakradac sie za przeciwnika aby go po cichu wyeliminowac. Ewentualnie jakas Rakieta ; +5 DMG do 50lvl, +7 do 100lvl, +10 do 150lvl i +15 od 200 lvl.

Furiat i jego OBRACANIE gracza: ma 1/5 (1/10) na obrocenie gracza o 180 stopni

Pomysl dobry i dzialajacy bez blednie, jednak jest jeden Problem. W przeciwienstwie do GROMU, FURIAT to klasa ktora wykozystuje swoj bonus do ZABICIA a nie do UCIECZKI. Szansa 1/5 umozliwiala Furiatowi obrocenie KAZDEGO gracza do ktorego strzelal, i to bez przesady, przy min. 5-7 strzale gracz sie obracal co jest troche nie fer. Za to 1/10 to juz kompletna porazka bo obruci moze z 2 graczy na 7-8... tak wiec propozycja jest spotkanie sie na srodku i dania 1/7. (Na kozysc AGRESORA) lub 1/8 (na korzysc gracza OBRANIAJACEGO)

Amadeusz: Wieksze DMG od Inty
W opisie jest brak Info o tym, o ile DMG jest zwiekszane. Klasa robi wrazenie jakby punkty INT nic mu nie dawaly. 2pkt INT to 1pkt DMG byo by OK na poczatek. Do tego dodac mu wiecej HP i Obrony, powiedzmy do 30

Wsparcie Ogniowe: Rakiety niech Leca PROSTO, do tego standardowe obrazenia to 55Hp z rakiety i 1PKT INT to 1PKT DMG z rakiety

Pistolero: Za to ze moze kupic sobie CZ, proponuje zwiekszenia szansy do minimalnej liczby ammo w pistoletach, czyli 1/7.

Jak narazie tylko tyle chcialbym zmienic.
Zapraszam do Komentowania i oddania swojej propozycji

Ankieta Proponowanych Zmian
Grom od ProPuMaX: Za 1 / 1 Przeciw
Cichy od ProPuMaX: Za 1 / 1 Przeciw
Amadeusz od ProPuMaX: Za 1 / 0 Przeciw
Furiat od ProPuMaX: Za 1 / 1 Przeciw

Edytowane przez ProPuMaX
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GROM

Według mnie nie masz racji. Grałem poprzednią edycję gromem. Wbiłem chyba 202 lvl i byłem 2 w top10. Klasa działa wyśmienicie i dziwię się, że jest tak rzadko wybierana. Celem groma nie jest ucieczka a walka. rzucasz granat (wh albo HE) i się wbijasz, niewidka ma sprawić, że trudniej cię trafić, zwłaszcza w głowę.

Cichy zabójca

Klasa wybierana częściej niż grom. Jej ciche kroki to często duży atut i podwójny skok wystarczyłby.

Amadeusz

Bez komentarza. Każdy wie, że ta klasa jest nie grywalna.

Furiat

Gram tym i 1/10 jest chyba w porządku.

 

Ogólnie to mało klas wypisałeś. Według mnie prawie każda klasa non premium potrzebuję zmiany ( za dużo jest klas z ak, m4). Ale opiekunowie i właściciel dobrze o tym wiedzą, i z tego co wiem, wezmą się za to już niedługo.

 

Edytowane przez rykos155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wypowiedz, jednak zostaje przy moich Pomyslach ^^

co do tego: 
 

Amadeusz

Bez komentarza. Każdy wie, że ta klasa jest nie grywalna.

 

Wlasnie dlatego chcialem te klase poprawic. W 1.6 czesto sie nia gralo bo miala ogromne DMG z MP5. Mowiac ze Klasa jest nie grywalna swiadczy o tym ze jest niepotrzebna, wiec albo ja usuwacie albo optymalizujecie... (do Adminow)

Pomysly zbieralem z innymi graczami na serwie, moze sie jeszcze wypowiedza

"Malo klas wypisales": Nie jestem tu po to aby robic za Edytora Klas, poprostu warto jest pruszyc temat i pokminic z innymi graczami na temat tych klas aby je zoptymalizowac, niz zostawic to jednej czy dwom osoba aby sie tym zajeli bo widzisz jakie szopki wychodza. Niech kazdy wcisnie swoje 5 groszy i juz. Mozemy nawet zaczac juz teraz Ankiete.

Grom od ProPuMaX: Za 1 / 1 Przeciw
Cichy od ProPuMaX: Za 1 / 1 Przeciw
Amadeusz od ProPuMaX: Za 1 / 0 Przeciw
Furiat od ProPuMaX: Za 1 / 1 Przeciw

Lista bedzie Aktualizowana wyzej
 

Edytowane przez ProPuMaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam temat ponieważ juz od paru dni rozmawiamy z włascicielem o tym nie ma on teraz czasu a my najpierw musimy spisać kazdą klase i uczynić kazda klase grywalną 

Przy okazji zebranie adminów w tym celu jest w  sobote na godzine 20/21 ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Blix zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności