Skocz do zawartości

Team Cs Go


^ Av3K ^

Rekomendowane odpowiedzi

Kasia pozwoliła napisać tu ten temat. 

Witam, dostałem pozwolenie aby założyć team Cs Go, będzie on po to żeby reprezentować forum. Będziemy grać nasza 5 vs inne fora na stronie popflesh (128tick) myślę, że nam się uda tylko potrzeba ludzi jeśli chcesz i spełniasz wymagania napisz z wzorem post pod tym postem. I chce żeby to był team z klasą a nie taki co będziemy się bawić, będę chcial robić treningi przynajmniej 2 razy w tyg. Ja będę się starał o mecze w weekendy. 

Wymagania: 

+16

Mikrofon

Ts3

Ranga minimalna to MGE

Przynajmniej 700 godzin w Cs Go 

 

Wzór: 

Wiek:

Ranga w Cs Go oraz Godziny:

Sprawny mikrofon oraz Ts3 (TAK/NIE):

Ile możesz poświęcić czasu na granie w tygodniu i w weekendy:

Edytowane przez ^ Av3K ^
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek: 21

Ranga w cs:go oraz godziny: Global od praktycznie roku po zaczęciu gry w cs:go - ponad 4 lata będą/około 3k h + 1.6 około 5k

Sprawny mikrofon oraz Ts3: Tak

Ile czasu możesz poświęcić na granie w tygoidniu i w weekendy: Po sesji chętnie pogram, pewnie głównie wieczorami, jeżeli zbierze się mocny team to możecie na mnie liczyć,obecnie nie gram ze względu na brak czasu, ale czeka na mnie lan w lipcu także to mogłoby być jako przygotowanie. Jak będą słabsze rangi, to odpuszczę bo po prostu za bardzo się denerwuję :P

Edytowane przez tNk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek: 17

Ranga w Cs Go oraz Godziny: Lem i 4347 h 

Sprawny mikrofon oraz Ts3 (TAK/NIE):Tak

Ile możesz poświęcić czasu na granie w tygodniu i w weekendy: Parę godzin dziennie w tygodniu od 2 do 4 może dłużej a w dwu dzionek trochę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek: 16 (w październiku 17)

Ranga w Cs Go oraz Godziny: DMG, ponad 1800h (były supreme)

Sprawny mikrofon oraz Ts3 (TAK/NIE): Tak

Ile możesz poświęcić czasu na granie w tygodniu i w weekendy: w tygodniu 4h w weekend 6-7h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek: 19

Ranga w Cs Go oraz Godziny: gold 3 moze zrobisz wyjatek? 2000h Nie no swirki najwyzsza ranga to skrzyzowane bo potem nie gralem mm xD

Sprawny mikrofon oraz Ts3 (TAK/NIE): Tak

Ile możesz poświęcić czasu na granie w tygodniu i w weekendy: Jak mam 2 zmiane to jestem dostepny od 9 do 12 a jak 1 zmiana to od 15 mniej wiecej 

Edytowane przez Kvasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności