Skocz do zawartości

Skarga Dzejsi


JC PLAMBYGG AS

Rekomendowane odpowiedzi

 1. Twój Nick: Dzejsi

2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin i gracze

3. Nick oskarżonego: #Bogu Aven, Life4Game.eu Maciairek, Szanowny. K3ndinh0, MiKY

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:111117839, STEAM_0:1:77803948, STEAM_0:0:176838822, STEAM_0:0:184203696

5. Data i godzina zdarzenia: 2018-06-20 około 21-22

6. Mapa: zm_greenblack, zp_gbox6_16toGO, zp_fun_world_4_16toGO

7. Opis sytuacji: Współpraca zombie z humanem, pomaganie w robieniu misji.

Pierwsze demko:
Od 12.04 - Life4Game.eu Maciairek, Szanowny. K3ndinh0 - Współpraca, nabijają sobie expa i ap
29.50 - Life4Game.eu Maciairek Zostaje survivorem, daje się zabić #Bogu Aven i Szanowny. K3ndinh0, Aven miał misje na zadanie damage w surva, wszystko słychać na demku.

Drugie demko:
Od 3.05 - #Bogu Aven, Life4Game.eu Maciairek, Szanowny. K3ndinh0 - współpraca zombie z humanem.

Trzecie demko:
1.50 - Life4Game.eu Maciairek nie zaraził Szanowny. K3ndinh0 gdzie miał go na wyciągniecie ręki.
23.30 - Life4Game.eu Maciairek kuca w kampie i daje się zabić #Bogu Aven i MiKY
28.45 - Life4Game.eu Maciairek daje się MiKY


8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): Demka:
1. - http://395833.node88.pukawka.pl/dem-zm_greenblack-1529523780-1529523300.zip
2. - http://395833.node88.pukawka.pl/dem-zp_gbox6_16toGO-1529523060-1529523720.zip
3. - http://395833.node88.pukawka.pl/dem-zp_fun_world_4_16toGO-1529523480-1529525700.zip

I dodam coś od siebie -

Wiem, że jest to jeszcze beta, ale ADMIN współtworzący REGULAMIN powinien go przestrzegać, oraz pilnować innych a nie razem z innymi go łamać.

Pewnie na dalszych mapach dalej to robili, ale już nie chciało mi się tego sprawdzać i tak dużo czasu mi to zajęło 

//edit - Aven ogl. nie mam nic do Ciebie, ale to, że nie kazałeś im się podkładać nic nie znaczy. Powinieneś ich banować a nie ich bić i nabijać ap oraz expa.

Wiemy, że to jest beta, ale takim zachowaniem w trakcie bety przyzwyczajasz ich do tego i będą tak robili już po becie.

A regulamin i Admini są już po coś dodani przecież.

Edytowane przez JC PLAMBYGG AS
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Demko zgodzę się, dał się do misji i popełniłem błąd jako admin. Lecz jest to serwer beta i chce jak najszybciej skończyć jedna misję aby sprawdzać następna. 

2. Demko nie prosiłem zombie aby się podkładał - Jego własna wola

3. To samo co w 2 demku.

Podsumowując - popełniłem błąd i w 100% się do niego przyznaje. Gdyby serwer nie był w stanie beta taka sytuacja na pewno nie miała by miejsca. Można popytać graczy, że nie mam "wywalone" na regulamin. Wiem, że poniose konsekwencje za to co zrobiłem, ale będzie to nauczka na przyszłość. 

 

//

Uwierz mi, po becie taka sytuacja na pewno nie miałaby miejsca. Ale nie zmienia to faktu że masz rację - popełniłem błąd i jestem tego świadom. Myślę, że nie trzeba nic dodawać i poczekać na werdykt @-_-

Edytowane przez Aven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przyznać trzeba, że to jak to wygląda, to moja wina, ponieważ sam prosiłem o sprawdzenie questów podczas BETY.

Na ten moment BETA umożliwia Wam np: bugowanie lub celowe zsukanie błędów, które macie zgłosić na forum.

BETA minie w piątek i wtedy bęzdie całkowity reset.

 

Nie pochwalam takiego zachowania i nie oszukujmy się, złamano tutaj regulamin, ale głupotą z mojej strony byłoby karanie gdy dwa dni wcześniej proszę, a wręcz nalegam do sprawdzenia misji lub znalezienia innych błędów, które chciałbym jak njaszybciej naprawić

  • Like 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności