Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Administratora Kvasek


maciairek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:  Maciairek

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin

3. Nick oskarżonego: Kvasek

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:68302322

5. Data i godzina zdarzenia: 06-22-18 02:18

6. Mapa: zp_gbox7_16toGO

7. Opis sytuacji:  Gracz Makinio nie stosował się do regulaminu serwera, dokładniej mówiąc punkt 2.6.

Cytat

2.6  Na serwerze obowiązuje kultura osobista. Wszelkie przejawy patologi, będą banowane -> nie wyzywamy, nie przeklinamy co drugie słowo, itd.

Na czacie wyzwał kogoś pisząc "cwel" co widać na załączonym niżej screenie(konsola), jak również na danym screenie widać, że Kvasek zamiast dać mu ostrzeżenie zaczął drążyć temat, Makinio powinien dostać określoną w regulaminie punkt 3.10 .

Cytat

3.10 Obrażanie Gracza/Admina - Ostrzeżenie -> Ban 15min -> Ban 30min 

Kvasek natomiast zdecydował dać mu bana na 1000 minut (16 godzin i 40 minut) dając powód "Kultura + Obraza", co widać na drugim screenie załączonym przeze mnie do skargi, co moim zdaniem jest wykorzystywaniem uprawnień administratora i nie stosowaniem się należycie do regulaminu serwera.

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): Screen 1(Konsola)Screen 2(Ban) 

konsola.thumb.png.e9af0674519721847245cec44834c4cb.pngban.thumb.png.487ceb582c285530ddca6f487b178240.png

 

Coś od siebie: Nie chodzi mi tutaj o udupienie admina Kvasek, tylko o zwrócenie uwagi administracji na to, że jeżeli zostali już administratorami to powinni odnosić się do regulaminu serwera podczas pilnowania rozgrywki oraz ewentualnego karania graczy. Taki ban na prawie 17 godzin może bardzo zniechęcić gracza do grania na naszym serwerze, a szczególnie gdy serwer dopiero startuje (powoli zbliża się ku końcowi bety) i brakuje na nim graczy, dlatego proszę mieć na uwadze że aktualnie potrzebujemy graczy na tym serwerze i powinniśmy ich zachęcać do gry, a nie robić wręcz przeciwnie. Co do samego bana, Makinio stwierdził, że po prostu odczeka karę którą dostał, bo jak na razie i tak odechciało mu się grać. 

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że nie uraziłem osoby oskarżonej.

 

Edytowane przez maciairek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem moze to twoj kumpel a moze nie, ale po zalaczanym screenie jak widać twój, i teraz oboje macie jakiś ból dupy bo dostał bana. Taryfikator pomaga adminom do dawania banow, a jezeli gracz jak to mowiąc "kozaczy" + pyskuje i nie umie sie zachować to juz nie moja wina. :)

Prowadzenie rozmowy a drązenie tematu to są 2 inne rzeczy. Jak widac probowałem go jakoś uspokoić ale to nie doszlo do niczego wiec dostał bana.

Jeszcze pisanie takich rzeczy jak "powiedz mamie" i wysylanie "XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD" to jest po prostu dziecinada. Widać ze ma max 17 lat i nie poczul co to jest prawdziwe zycie i siedzi przed komputerem i udaje jaki to on jest zajebisty.

A jak @-_- stwiedzi inaczej to niech zabierze odrazu mi admina.

  • Like 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Cytat

3. Kary za poszczególne wykroczenia

Nie ma nigdzie w regulaminie informacji, że taryfikator pomaga adminowi. Admin ma go przestrzegać, a wyjątkiem od tej reguły jest przypadek, w którym albo ja się zgadzam na nadanie dłuższego bana (lub opiekun), albo gdy dana osoba ma takich banów już parę na koncie, a i tak go łamie z tym samym powodem. Jeszcze dodam, że jak w regulaminie jest kara wypisana po kolei, oznacza to, że dajemy po kolei, a nie że od razu możemy dać najwyższą karę.

 

Koledze przedłużam bana do 24h. Niech odpocznie i niech przemyśli to co zrobił, bo ja tego co napisał Kvasek nie mogę potraktować jako drążenie tematu, ze względu na to, iż nie wygląda to na usilne prowokowanie, a zwykłe spytanie czemu to zrobił.

http://classicffa.gameme.com/player_histories/chat/828384

Tutaj można sprawdzić jego historię czatu. Jest strasznie toksyczną osobą, a to że nie zawsze łamie regulamin, nie oznacza, ze może się tak odzywać. Nie chce na serwezre osób, które wprost prowokują innych lub nie potrafią się opanować i muszą używać przekleństw jako tzn "krzyk emocji".

Jego historia jest wręcz przepiękna, a to że serwer jest nowy i nie ma na nim jeszcze dużo osób, nie oznacza, że gościu może sobie tam robić istny burdel gdy nie ma adminów.

 

Admin otrzymuje ostrzeżenie, ostatnie. Kolejne wiążę się z utratą admina.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności