Jump to content
Esme

Problem ze Steam i CS 1.6

Recommended Posts

Komputer/Laptop: Komputer

System na którym pracujesz: Windows 10

Informacje o komputerze / laptopie ( procesor,karta graficzna itd)*: -

W czym masz problem?: Próbując odpalić CS 1.6 pokazuje mi się aktualizacja owej gry, która nie może dojść do skutku, wyrzuca błąd. Zgodnie z pomocą techniczną Steam wykonałam: ponowne uruchomienie komputera oraz Steam, wyczyszczenie pamięci podręcznej, naprawę folderu biblioteki. Przy weryfikacji spójności plików gry nie ma postępu. Ma ktoś jakiś pomysł, a może ktoś miał taką sytuację?

* - Nie jest potrzebne!

@Kvasek odinstalowałam, ale nie da się teraz zainstalować, również z wyłączoną ochroną. Co do błędu to dokładnie taki:

pd0gsTr.png

Edited by Esme
  • Sad 1

Jaki to błąd?

Próbwałaś wyłaczyc antywirusa i wszystkie zapory ktore masz i zainstalować grę od nowa?

Odinstaluj steam, potem go zainstaluj ponownie. ----- Wylacz automatyczna aktualizacje ---- Pobierz i  zainstaluj  cs`a ----- dla pewnosci sprawdzi poprawnosc plikow gry --- odpal gre -----. Jak bedzie dzialac normalnie to mozesz wlaczyc automatyczna aktualizacje.

Spróbuj tego, chyba nic nie pominałem @Esme

Edited by Kvasek
  • Like 1

Dziękuję, działa. Mam nadzieję, że nie ulegnie to zmianie. Teraz czekają mnie godziny ściągania gier xD.

• Love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines