Skocz do zawartości

Pytanie [CODMOD]


fal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam kilka pytań dotyczących banów na codzie. Czy dozwolone jest:

-Zabijanie predatora granatami - niektórzy mówią że tak, niektórzy że nie więc chcę  dostać odpowiedź by nie dostać bana

-Lataniem ducha z respa na respa- taka sama sytuacja , niektórzy mówią że dozwolone niektórzy banują.

Piszę to tu bo już nie wiem co jest dozwolone a co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 Zobaczmy do regulaminu: 2.2. Zakaz wykorzystywania jakichkolwiek bugów serwera ( klas, perków, sklepu oraz innych możliwych ) [ban na 1 dzień w przypadku ponownego nadużycia Ban na zawsze]
Opis perku predator: 1/1 z PPM, 1hp oraz brak obrażeń od upadku. Można go zabić tylko z kosy. 
Więc jest to wykorzystanie buga i powinny być za to bany.

 

Ad. 2 W regulaminie nic nie ma na ten temat, ale z tego co pamietam opiekun zabronił latania duchem na respa i miały być za to bany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 Nie wiem czy to można nazwać bugiem jak to działało od samego początku, więc może trzeba zmienić opis perku.

Ad. 2 Banik normalnie. Wyobraź sobie sytuacje jak Demolitions leci na respa i stawia dynamit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zmieniać opis perku i iść na łatwiznę może trzeba go naprawić. Jedynie co mnie dziwi, to że opiekun nie zgłosili tego jeszcze do @-_- 

Edytowane przez HanRayS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można latać na respa. W momencie gdy był Egzorcysta było to zapisane w regulaminie wraz ze zniknięciem egzorcysty zniknął też zapis dotyczący latania na respa, ale dynamitów nie można stawiać, podchodzi to pod zakaz strzelania na duszku (więc każdego rodzaju granaty zaczepne, molotvy i dynamity też pod to się łapią)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności