Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]skaraga na kvasek


zampol10092

Rekomendowane odpowiedzi

 
1. Twój Nick  fluffy
 
2. Kto zawinił? (admin/gracz)- ja oraz admin 
 
3. Nick oskarżonego- kvasek
 
4. Steam_ID oskarżonego-  id: STEAM_0:0:68302322
 
5. Data i godzina zdarzenia-20:30 
 
6. Mapa- niestety nie pamietam
 
7. Opis sytuacji- tlumaczylem innemu graczowi ze moze wymienic godziny na vipa kvasek nic nie robil jak by stal na afk kolo nas no i dostalem za cele mapy  bana na 30 min potem zostalo to zmienione na 40 a potem na 50 jak widac na zalaczonym ss bana dostalem o 20:28 a koniec byl 21;15
3.1 Cele mapy - Ban 5 min -> 20 min
powinieniem dostac max 20 min a dostalem 50
 
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie)
 

ua.png

Edytowane przez zampol10092
zapomnialem dodac powodu "cele mapy"
  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalbym tylko "XD" ale trzeba wyjaśnić sytuacje z tobą.

Mój drogi kolego od kiedy grasz na serwerze są z tobą i Oskarkiem kłopoty. Siedzicie na serwerze i uważacie się za najlepszych. Kiedy gracie jako human to jest wszystko okej(prawie). Przypomne Ci o banach ktore dostałeś. Pierwszy ban na 10 minut od @Zimny., drugi ban ode mnie na 5 minut, trzeci ban 4 godziny za współprace, kolejny ban na 10 minut znowu od @Zimny.. Ostatni ban którrego Ci dałem to był na 30 minut, ponieważ wkurzasz mnie juz swoim zachowaniem. Wchodze na serwer i słysze praktycznie tylko Ciebie, po chwili słysze jak wyzywasz graczy naprzykład od chu*a. Nie bede wymieniał innych wyzwisk jakich uzywasz na serwerze. Dochodząc do sedna sprawy dostałeś bana za nie wykonywanie celów map na 30 minut, dość mam słuchania Ciebie jak i tego "ze pomagasz graczom", a nie wykonujesz celow na 3/4 map. Narzekasz w ct, ze inni nie wykonuja celów, a sam nie umiesz jako zombie wykonać jednego prostego celu. 

 

Mapa restart tlumaczysz graczowi coś i biegasz po mapie jakby niby nic. Wbiegłeś na górę obiegles cala mape i spadles na dół i po chwili stanąłeś. DLatego dostałeś bana. Proste? Proste

 

Słowa @Zimny. Bardzo często muszę Cię upominać żebyś wykonywał cele

 

 

Kolejny ban przed chwilą ode mnie! Biegasz nad kampa potem skaczesz i zaczynasz sie krecic w okół wlasnej osi. i teraz powiesz ze wykonywales cele jako zombie?

Edytowane przez Kvasek
  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności