Skocz do zawartości

"Nie chce mi się siedzieć na serwerze gdy nie żyje"


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Siemka

Chciałbym poznać Wasze zdanie na temat sytuacji, w której umieracie podczas gry i musicie śledzić zmagania innych graczy, nie biorąc bezpośrednio w tym udziału.

Czy uważacie to za stracony czas? Nudzi Wam się wtedy?

 

Czy to przypadkiem nie jest winą tego, że po prostu prowadzący zanudza i nie wprowadza nic fajnego, co pozwoliłoby Wam z miłą chęcią oglądać zmagania?

 

Podobno wielu graczy narzeka na to oczekiwanie i zdarza się, że nawet nie chce im się wtedy siedzieć, ale pytanie czemu? Ja gdy grałem w JB za czasów CS 1.6 (dawno, dawno temu na początku mojej kariery z CS 1.6), to nie było jakiś automatycznych zabaw, itd a wszystko opierało się na kreatywności strażnika oraz jego podpiecznych i dziwi mnie czemu ludzie potrafią narzekać na chowanego (gdzie tutaj mamy do dyspozycji plugin, a kiedyś po prostu każdy miał się schować i siedzieć, lecz nic go nie blokowało i mógł sobie uciekać, lecz groziło to zestrzeleniem), a także na to, iż po śmierci muszą oczekiwać i ich to po prostu zanudza.

 

Jestem ciekaw co takiego się zmieniło i czy aby na pewno jest to winą tego rozleniwienia się ludzi i innego podejścia czy po prostu w CT są tak słabe osoby, że nie chce się nikomu ich słuchać, bo nie robią nic specjalnego

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat

Jest to wina wg mnie pokolenia. Większość osób w roczniku 02 wzwyż ma wszystko na wyciągnięcie ręki i im się nic nie chce. Do CT jest wiele osób, które są świetnymi prowadzącymi, oczywiście zdarzają się początkujący gracze ale to się da zrozumieć. Pamiętam sezon 1 i 2, czasy jak ja jeszcze mutacji nie miałem a wtedy grały osoby, które mocno przewyższały mnie wiekiem. Teraz jest inaczej, bo gra tu o wiele więcej młodych osób co by tylko HS day chciały. Widać to na przykładzie killdaya, jest np. 18 osób, i nagle robi się 13-14 bo poginęli. Jak dla mnie chowany np. jest świetnym momentem do pośmieszkowanie czy pogadania na luzie, bo podczas prowadzenia to raczej się słucha lub trolluje CT. Potrzebne są zmiany na tym jb, bo jedyne co się zmienia to regulamin i co jakiś czas jakieś nowe zabawy a to się powoli nudzi, nawet administracji. Do tego dochodzi mała ilość eventów z zabawami z mapy, takie jakie jeszcze Besi prowadziła. Niby mam prowadzić mafie co każdy piątek za pozwoleniem Opiekuna ale to dużo nie zmieni. Aktywność skacze, bo jeśli na serwerze nie ma osób stałych, którzy grają sobie, żeby pogadać z resztą ogarniętych graczy, to się już po prostu nie chce grać, a czasami prowadzą po całe 17 minut, co też jest katorgą dla graczy co zostali zabici na samym początku gry. Proponuję może dodać coś w stylu duszka dla nieżyjących. Nie widać ich, nie mogą prowadzić interakcji z żyjącymi graczami ani nie mogą podnosić broni, ale ja np. posurfowałbym sobie jakbym już nie żył. Taka tam moja skromna opinia.

 

Chciałbym zauważyć, że serwer jest już kurde trochę za łatwy. Wszystko zrobione jest pod Terrorystów. Zakaz oszukiwania w regulaminie ale to w końcu od tego był zakaz dawany przez CT a jak zapomniał, to można było wykorzystać swoje doświadczenie. Zmuszanie do odwoływania totalnego i mylenie TT to też po części urok tego JB, bo trzeba było słuchać. A teraz co? Nico. Karniaki w celi, brak możliwości zmylenia takiego TT jakimś fajnym poleceniem, a potem każdy ci się buntuje i tak wygląda 90% rund...

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem jako, że dużo grałem na tym jb. Odkąd wszedł 2-3 sezon wszystko stało się nudniejsze. Przez pierwsze 2 miesiące było "wow" zabawy i wgl co to jest. Potem każdy się przyzwyczaił i przykładowo podany u Ciebie Karolu chowany, stawał się karą. Oglądanie jak ktoś prowadził czy jak była zabawa to coś okropnego, nudy i zmęczone oczy, uszy dosłownie. Za czasów gdy nie było pluginów, wymyślaliśmy sami i wtedy serwer pełny każdy ogląda co CT robi, nowe rzeczy i wszyscy "pobawmy się jeszcze raz w to". A z tego co widzę od mojego odejścia w styczniu 2017 na serwer przybywa sama dzieciarnia. Nic kreatywnego, pisanie skarg, płakanie i uprzykrzanie swoimi piskliwymi głosami. Napisałbym tu jeszcze milion swoich zażaleń, ale ten kto wie jaka jest moja przyczyna odejścia z jb ten wie czemu tak postąpiłem a nie inaczej, i co uważam na temat społeczności serwera ( w tym administracji.). :(

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Grałem w nocy przez godzine (?). Trafiło się paru łebków, którzy przeginali, jeden dostał bana, bo nie rozumiał, reszta się uspokoiła. Graliśmy w 8, może 10 osób i trafiły się doćś fajne osoby (na dodatek nie młode, sądząc po glosie). Grało się fajnie i każdy siedział, mimo iż czasem czekaliśmy dość długo na koniec rundy, także dziwi mnie to, że teraz serwer potrafi być full, a z dupy się robi 12-13 osób, gdzie w nocy graliśmy sobie normalnie, smialiśmy, śmieszkowaliśmy i cały czas grały te same osoby.

Może wpływ na to ma za młode grono osób w CT? Choć to też poniekąd się nie zgadza, bo w nocy grał jeden dzieciak na doczepkę, jako pomoc, a i tak ludzie siedzieli.

 

Dla mnie to jest dziwne, że ja w nocy wbijam, gra prawie 10 osób i wszyscy siedzą, mimo iż jest to 3 godzina, a w ciągu dnia potrafi być serwer full i raptem z dupy robi się prawie połowa mniej. To nie jest normalne zjawisko i na pewno coś ma na to wpływ, bo 3 w nocy to późna godzina i mało kto wtedy siedzi na kompie, a gra prawie tyle samo osób co od godziny 12-22. 

Dodam jeszcze, że w PL te serwery JB są raczej już takim standardem dla młodych osob i ciężko znaleźć serwer ze starszym gronem odbiorców, zwłaszcza gdy mówimy o serweach topowych.

 

@Peter jak wspomniałem wcześniej

W CS:GO JB jest serwerem dla młodych osób i próżno szukać takiego, który tych dzieci nie posiada, zwłaszcza gdy mówimy o dużych serwerach, a nie malych ze średnią 5 graczy.

Dodam jeszcze, że sam uważam, że zabawy powinny być rzadkością i trzeba będzie zacząć zapisywać w logach jaka osoba daje zabawy i jak często. To doprowadzi do sytuacji, w której będziemy mogli wyrzucić osoby, nie nadające się do CT. Takie sprawdzanie nie miałoby sensu tylko w nicy, bo ja sam uważam, ze w nocy powinno się luźno podchodzi do samej gry, a tak jak pisałem wyżej, dzisiejszej nocy grało się fajnie, bo i ludzie byli ciekawi

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też Karolu, jak pamiętasz starą ekipe ( Vroy Droso itd), to z nimi godzina 2 w nocy siedzieliśmy w 15 osób sami ogarnięci ludzie, a w ciągu dnia nas nie było. Bo w nocy nie grają dzieci i nie męczą mózgu. Z ręką na sercu, ale te pegi 16 powinny zrobić skan legitymacji na dostęp do gry XD. I tak jak mówisz, że potrafi siedzieć te kilkanaście osób w nocy, to właśnie wszyscy, którzy czekają na noc żeby dzieci spały a oni mogli spokojnie pograć. A takich ludzi brakuje za dnia, bo z dzieciarnią jest zero śmiechu, znowu 15 latkowie czy inni w moim wieku to napinacze nie wiadomo co, a jak dojdzie co do czego to się nie odzywają, powracając im więcej ludzi starszych tym więcej rozumu i większa pomysłowość ;v

 

edit: przepraszam, że drugi post a nie edit.

Edytowane przez Peter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
2 minuty temu, Peter napisał:

pegi 16

PEGI jest tylko wyznacznikiem, nie musi być stosowane w danym kraju. W naszym PEGI chyba nie obowiązuje xd

2 minuty temu, Peter napisał:

edit: przepraszam, że drugi post a nie edit.

To dział dyskusji, więc musicie pisać posty, a nie robic EDIT

3 minuty temu, Peter napisał:

I tak jak mówisz, że potrafi siedzieć te kilkanaście osób w nocy, to właśnie wszyscy, którzy czekają na noc żeby dzieci spały a oni mogli spokojnie pograć. A takich ludzi brakuje za dnia, bo z dzieciarnią jest zero śmiechu, znowu 15 latkowie czy inni w moim wieku to napinacze nie wiadomo co, a jak dojdzie co do czego to się nie odzywają, powracając im więcej ludzi starszych tym więcej rozumu i większa pomysłowość ;v

Ja uważam, że coś jednak trzeba z tym zrobić i jakoś urozmaicić, bo jednak nie wygląda to super gdy serwer jest full, a potem wyparowuje połowa graczy. Coś ich odrzuca i trzeba to "coś" zmienić w jakiś sposób

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wyznacznikiem owszem, ale jednak o czymś mówi XD PRZESTROGA DLA NIEODPOWIEDNIEGO WIEKU CZY COS XD wiesz o co chodzi :D No to coś tkwi w braku pomysłowości i monotonności oraz uprzykrzających dzieci gry. Ten serwer kiedyś był jednym z tych, na którym każdy chciał grać z innych jb. Tyle razy ze starymi adminami szpiegowaliśmy serwery i były tak beznadziejne w porównaniu do naszego, że to masakra. Atmosfera gorsza wygląd wszystkiego też lipny, ale jak widać co za dużo to nie zdrowo i na naszym serwerze brakuje najzwyczajniej pomysłu na dalszy rozwój. Jak stał od kilku sezonów tak stoi, tylko ludzie jak w kotle zamieszać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czyli zmierzamy do tego, że musimy iść z duchem czasu, a raczej za lenistwem osób i zacząć tworzyć coś, co zaspokoi ich lenistwo, mianowicie najlepiej dodać coś, co pozwoli im jak najłatwiej zdobyć usługi na serwerze typu SVIP/VIP.

To nie koniec, powinniśmy przecież też dodać to w taki sposób by można było to zdobyć gdy nic nie robimy, np: siedzimy nieżywi, a więc najlepiej dodać ruletkę czy cokolwiek innego, co pozwolić ma nam zdobyć właśnie tego VIP/SVIP/BLUNT/RESPEKT.

Nie wiem co jeszcze mogłoby spowodować większe zainteresowanie serwerem, bo co jeszcze można dodać na serwer, który mówiąc szczerze ma chyba wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem kiedyś nad tym by bardziej zbalansować bonusy z gangów i ras, ponieważ żaden nowy gracz nie może wygrać "skillem" bo kosą przykładowo nic nie zada. Po śmierci można by było dodać coś w stylu tego co pisał @SnuFFy, że tepa nas na jakąś miejscówkę z surfem i nie można z niej wyjść. Równie dobrze, trzeba lepiej robić selekcje do CT tak jak kiedyś to było. Przecież tych podań było mnóstwo XD. I nie wiem co mi przyjdzie do głowy to będę edytował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
3 minuty temu, Peter napisał:

Myślałem kiedyś nad tym by bardziej zbalansować bonusy z gangów i ras, ponieważ żaden nowy gracz nie może wygrać "skillem" bo kosą przykładowo nic nie zada

Jeżeli oto chodzi, to tutaj powinni pomóc gracze, którzy przegrali więcejn iż parę godzin aktualnie na serwerze, a nie np: ja, bo to oni wiedzą lepiej jak powinno się zmniejszyć obrażenia itd

Co do drugiej części, to nie TP nikogo w miejsce, które nie istnieje, tym bardziej, ze taka postąć działałaby na zasadzie duszka lub FD, a więc i tak przeszkodziłaby w końcowej fazie gry

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, -_- napisał:

Jeżeli oto chodzi, to tutaj powinni pomóc gracze, którzy przegrali więcejn iż parę godzin aktualnie na serwerze, a nie np: ja, bo to oni wiedzą lepiej jak powinno się zmniejszyć obrażenia itd

No mi też będzie ciężko teraz powiedzieć bo nie grałem ponad roczek. Więc gracze powinni pomóc.

 

4 minuty temu, -_- napisał:

Co do drugiej części, to nie TP nikogo w miejsce, które nie istnieje, tym bardziej, ze taka postąć działałaby na zasadzie duszka lub FD, a więc i tak przeszkodziłaby w końcowej fazie gry

Nie dało by rady tepnąć kogoś na surfa, który jest na mapie i wtedy ta osoba ma FD? Tylko nie wiem jak jest z surfami czy dalej są te mapy co samemu nie można wyjść z surfa, bo potrzebny jest przycisk do drzwi od drugiej strony czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
3 minuty temu, Peter napisał:

Nie dało by rady tepnąć kogoś na surfa, który jest na mapie i wtedy ta osoba ma FD? Tylko nie wiem jak jest z surfami czy dalej są te mapy co samemu nie można wyjść z surfa, bo potrzebny jest przycisk do drzwi od drugiej strony czy coś.

Jedyne wyjście jakie widzę, to przeniesienie osoby w miejsce, które trzeba samemu ustalić i taka osoba musiałaby mieć właśnie tego FD i nie mogłaby wyjść z niego.

3 miesiące temu pracowałem nad jednym dodatkiem z użyciem zewnętrznego extenson, który mógłby się tutaj przydać, ale nie dokończyłem tej pracy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o rasy, to są używane chyba 2 tylko, bo reszta teraz bez gangu za dużo nie daje, @-_- Nie można przypadkiem zrobić nowej "klasy" jak duszek, tylko pozmieniac aby nie wnikała w nikogo ani nie mogła podnosić broni? Tyle by wystarczyło i nieżyjący mogliby robić co chcą. Dodatkowo myślę, że przydałyby się aktualizacje zabaw takich jak WG. Można też dodać jakieś roundsoundy albo z dźwięki z Quake podczas zabicia na pojedynku, tak jak to jest na niektórych arenkach.  A jeśli serwer ma już wszystko, i ludzie się nudzą, to może coś odjąć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
7 minut temu, SnuFFy napisał:

aby nie wnikała w nikogo ani nie mogła podnosić broni

ale to nie jest problemem. Problemem jest to, że są na mapie różne rzeczy i np: taka osoba może bawić się przyciskami itd. Samo branie broni, blokada ataku, przenikalność, nic nie zmieni, bo to nie jest jedyna rzecz, którą może używać taka osoba

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, -_- napisał:

siedzimy nieżywi, a więc najlepiej dodać ruletkę czy cokolwiek innego, co pozwolić ma nam zdobyć właśnie tego VIP/SVIP/BLUNT/RESPEKT. 

To byłoby całkiem spoko ale bez svipa,jednak trzeba się trochę postarać o tego svipa - czy go kupić/wymienić za 4 blunty.Osoby które byłyby nieżywe,zostawałby na serwerze,gdyż mogą z tej ruletki dla nieżywych coś fajnego wylosować.

Edytowane przez Sleyu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No o tym mówię, że jedyną mozliwością jest rozdawanie usług, które i tak jak będą dorpić rzadko, zniechęcą ludzi i doprowadzą do kolejnych narzekań, a serwer też musi się jakoś utrzymać, tym bardziej, że to nie te same kwoty co w 1.6.

 

No i pytanie

Co z tymi umiejętnosciami w gangach, bo można by je zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją propozycją jest zwiększenie cen za polepszeniach w gangach bo zbyt szybko się wbija bo już w 2/3 miesiące te topowe gangi są na full i mają ogromną już przewagę nad resztą graczy z innych gangów. Proponuję również usunąć pojedynki za respekt gdyż Aktualnie na serwerze to jest maszynka do robienia respektu, ponieważ łatwo się wbija gdyż głosują na swoich "pewniaczków" i zarabiają na tym nawet od tak 600 respektu na jednym życzeniu. A ci bardziej cwani pod nieobecnością administracji celowo podkładają się by bez trudu dla gangu swojego nabić respekt.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dodać dla osób, które zginęły, coś w stylu zabawy w kamień, papier, nożyce za respekt.

Albo jakąś ruletkę, gdzie obstawia się własny respekt, jak w zwykłych ruletkach, pole czerwone, szare, zielone. [ czerwone, szare x2, a zielone x10 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowie sie tutaj, gralem od samego poczatku, (wiem wiem odchodze na chwile wbilem zeby zobaczyc co sie tutaj dzieje :v zeby nie bylo ze napisalem i nagle wrocilem)

no dobra od 1 edycij sie duzo zmienilo , powiem tak w pierwszej edycij gralem dziennie chyba po 6 godzin czy cos i bylo smiesznie. Nie mialem wtedy mutacij ale potrafilem sie zachowac i mnie chyba wiekszosc lubila i nie raz mnie admini wrzucali do ct bo " Im sie nie chcialo". Mysle ze tez w 1 edycij bylo o wiele ciezej prowadzic ale bylo ciekawiej bylo jeszcze wtedy ze po daniu polecen otworzyc trzeba cele itd. Pamientam tez nie bylo czegos takiego jak nie mozna wchodzic na textury , ale nie mozna bylo wypasc pod mape . Nie raz sie chowalem na jakis texturach i tak zostalem znalezony...

no dobra nie bede mowil juz o tej 1 edycij. co mnie znudzilo w tej edycij ze odeszlem po dostaniu admina, ze ogolnie sie znudzilo mi wszystko. caly czas byly te same mapy nic nowego. wiesz juz praktycznie wszystko o tej mapie i potem jest takie juz " ahhh znowu ta mapa" , nastepne ze czesto nikt nie chce isc do ct i jakos admin musialem isc do tego ct bo nikt nie chcial a jak jeszcze bylo 14 osob i bylem sam to nawet 5 min nie moglem prowadzic bo 3 osoby z svipem polecialy na mnie i po mnie to tez sie odechciewa.

osobiscie nie wiem co jeszcze dodac.

mam nadzieje ze sie sytuacija naprawi powodzenia, chcialem sprobowac chociaz troche pomoc . 

sry za ortografie bye bye 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ang9lek napisał:

Wypowie sie tutaj, gralem od samego poczatku, (wiem wiem odchodze na chwile wbilem zeby zobaczyc co sie tutaj dzieje :v zeby nie bylo ze napisalem i nagle wrocilem)

no dobra od 1 edycij sie duzo zmienilo , powiem tak w pierwszej edycij gralem dziennie chyba po 6 godzin czy cos i bylo smiesznie. Nie mialem wtedy mutacij ale potrafilem sie zachowac i mnie chyba wiekszosc lubila i nie raz mnie admini wrzucali do ct bo " Im sie nie chcialo". Mysle ze tez w 1 edycij bylo o wiele ciezej prowadzic ale bylo ciekawiej bylo jeszcze wtedy ze po daniu polecen otworzyc trzeba cele itd. Pamientam tez nie bylo czegos takiego jak nie mozna wchodzic na textury , ale nie mozna bylo wypasc pod mape . Nie raz sie chowalem na jakis texturach i tak zostalem znalezony...

no dobra nie bede mowil juz o tej 1 edycij. co mnie znudzilo w tej edycij ze odeszlem po dostaniu admina, ze ogolnie sie znudzilo mi wszystko. caly czas byly te same mapy nic nowego. wiesz juz praktycznie wszystko o tej mapie i potem jest takie juz " ahhh znowu ta mapa" , nastepne ze czesto nikt nie chce isc do ct i jakos admin musialem isc do tego ct bo nikt nie chcial a jak jeszcze bylo 14 osob i bylem sam to nawet 5 min nie moglem prowadzic bo 3 osoby z svipem polecialy na mnie i po mnie to tez sie odechciewa.

osobiscie nie wiem co jeszcze dodac.

mam nadzieje ze sie sytuacija naprawi powodzenia, chcialem sprobowac chociaz troche pomoc . 

sry za ortografie bye bye 

Piękne czasy chowanego na teksturach xDD. Ale właśnie przykład Angelka jest idealnym i pokazuje dlaczego ta aktywność tak skacze. Jak dla mnie potrzebne jest albo orzeźwienie albo lekki powrót do tego co było, chociażby w małym stopniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpływ na tą aktywność mają 3 czynniki:

1)  CT/Prowadzący i ich mentalność

Raczej oczywiste jest, że to CT w większości tworzy atmosferę na serwerze. To oni planują dzień dla TT, prowadzą po mapie i tłumaczą zasady. Problem jest taki, że teraz do CT ludzie nie idą po to aby zrobić coś ciekawego i bawić się razem na serwerze. Teraz idzie się do CT aby więźniów zgnoić, pokazać kto tu rządzi i trzymać ich na krótkiej smyczy. Przez to do gry zniechęcają się nowi gracze, którzy nie wiedzą co na takim JB się robi. Pierwsze co widzą, jak wejdą na serwer to Prowadzący. Jeśli widzą, że gość jest przyjaźnie nastawiony, wszystko wytłumaczy, pożartuje, wymyśli jakieś ciekawe i oryginalne zabawy  oraz nie zabija za "byle co" to od razu chce się zostać dłużej. Ale teraz w większosci osoby w CT zachowują się, jakby więźniowie byli nadeśłani przez szatana! Dają im milion zakazów, zabiją za najmniejszy błąd, zachowują się czasami arogancko I mało sympatycznie wobec (nowych) graczy! Na takim serwerze mało kto chce siedzieć. CT nie wymyśla nowych kreatywnych zabaw. CT idzie do 3-4 sprawdzonych zabaw które są na każdej mapie, da WG lub coś innego i to WSZYSTKO. A jest to spowodowane kolejną rzeczą...

2) Postawa "Bez bunta nie ma życia"

Takie podejście do rozgrywki ostatnio prześladuje ten serwer. Nie buntujesz się dlatego, że prowadzący jest nudny i ostry, ale po to aby respekt zdobyć i "topki nabić" . Tacy ludzie nie dają szansy dla nowych graczy, którzy chcą pierwszy raz poprowadzić. Dla nich jest to kolejny cel do zabicia. I buntują się tacy co rundę, CT się stresuje i dostaje nerwa bo co chwila Ci sami goście uciekają i zabijają go. Zrezygnowani wychodzą z serwera bo prowadzić się nie da. Taka postawa buntownika zabija kreatywność ludzi, ktorzy chcą zrobić coś nowego co polega na większym udziale TT i większym zaufaniu do nich. Ale się nie da bo SViP korzysta z chwili i nagle kosa w plecy i krzyk: "DAWAJ WG". Wprowadza to monotonnie która nakręca co raz więcej graczy, którzy wolą później się zbuntować bo nic ciekawszego na tym serwerze nie ma.

3) Młodsze pokolenia

Każdy z nas miał/ma/będzie miał taki okres w życiu podczas którego człowiek jest pewien, że wszyscy wokół niego to idioci i on jest najmądrzejszy. Takie młode móżdżki stanowią większość na tym serwerze. Wszystko co zrobią lub powiedzą jest zajebiste, zabawne i w ogóle. Ale gdy jakiś łebek się z tym nie zgadza to trzeba to wyzywać, prowokować, napsuć krwi, skargę napisać o byle jaki sh*t. I przez takich ludziom odechciewa się gry na serwerze. Nie będę siedzieć z toxicami na serwerze, skoro mogę znaleźć inne miejsca w których mogę miło spędzić czas. Tu nie chodzi nawet o dzieci bez mutacji. Tu chodzi o takich z przedziału 14-16 lat.

Podsumowanie: Jeśli ludzie nie zmienią swojej mentalności to po dłuższym czasie temu serwerowi należy postawić tylko znicz [*]. Niech przestaną się bać zrobienia czegoś nowego oraz wstrzymają swoja żądzę strzelania CTkowi w głowę bo "pozycja na topce słaba" 

Dziękuję pozdrawiam

-.-/

Edytowane przez Huczin
  • Like 9
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest taka aktywność ponieważ nic się nie zmienia na serwerze gdy byli netherslay i konwoy na stanowisku zastępca opiekuna/opiekun nie było żadnych eventów jak kiedyś (za czasów besi) codziennie wbijanie na serwa zazwyczaj ciągle są podobne mapy to dla większości graczy staje się nudne

Kolejnym minusem jest słaba aktywność administracji zazwyczaj jest tak że z Rana jest 2/3 adminów a w południe nie ma nikogo wtedy zaczyna się patologia (nieograniete ct, ludzie się wyzywają itp) i wtedy nowi gracze wychodzą z serwa 

Jak ja zginie na początku rundy to mi się nie chce czekać tych czasami 15 min na to by rozpocząć nową rundę 

Mysle że warta propozycją do przemyślenia jest propozycja @ktx

Tylko można było by zrobić na jakieś punkty które potem by się mogło wymienić na vipy/svipy/blunty

 

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczke sie nie zgodze z toba  Huczin. Tak bylo zawsze i zawsze bedzie, jakos kiedys pol serwera z takim nastawieniem bylo i spieprzali na double speedzie ze sklepu jak formuly 1 a CT bez jakiejs super ciezkiej dawalo sobie rade, kazdy byl wtedy zadowolony, jakos problemu nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huczin gdybyś grał w +/- grudzień 2015/styczeń 2016 rok to byś dopiero zobaczył co oznaczały bunty na serwerze. Bunty zawsze były i dlatego ciężko było dostać się do CT. Jedyna opcja to podania i wtedy każdy kto był ogarnięty oraz umiał uspokoić bunt mógł w pełni wykonywać swoje obowiązki jako CT. A z reszta to się zgodzę.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Peter napisał:

Huczin gdybyś grał w +/- grudzień 2015/styczeń 2016 rok to byś dopiero zobaczył co oznaczały bunty na serwerze. Bunty zawsze były i dlatego ciężko było dostać się do CT. Jedyna opcja to podania i wtedy każdy kto był ogarnięty oraz umiał uspokoić bunt mógł w pełni wykonywać swoje obowiązki jako CT. A z reszta to się zgodzę.

Masz racije... moim zdaniem Tak jakby urok bycia w tt lekko zniknal bo mozesz sie sam zbuntowac.

kiedys to sie pisalo na czacie "budyn" i z 9 osob lecialo na ct, a teraz napiszesz "budyn" to kazdy bedzie stal i nie bedzie mial pojecia o co ci kur""a chodzi 

  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności