Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][SKARGA] Kobusz


Zimny.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Zimny.

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin

3. Nick oskarżonego: Kobusz

4. Steam_ID/GameMe oskarżonego: masz

5. Data i godzina zdarzenia: 17.20 09.08

6. Mapa: dr_astro

7. Opis sytuacji: Szanowny Admin Kobusz dał mi bana za skracanie. Gdzie jest on nie słuszny ponieważ na forum NIE MA TEJ MAPY w temacie odnośnie skracania, a jestem na 90% pewny, że została ona dodana gdy opiekunem nie był Karol. Nie będę Kobusz wspominał co wczoraj wypisywałeś na czacie, lub co robiłeś na tej mapie kilka dni temu :) Wiem, zrobiłem na tej mapie 7 sekund, ale dostałem już za to bana wcześniej :D

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://645653.node89.pukawka.pl/dem-deathrun_astro-1536419715-1536420723.zip

 

 

@ezuss1337 Przecież nie skróciłem całej mapy, tylko ominąłem drabinke, temat nie był aktualizowany od bardzoooo dawna, a mnie to mało obchodzi że ktoś zapomniał. Jeżeli Kobusz się chce tak bawić no to okej

@Jakee Umiesz czytać ze zrozumieniem czy ciężko? 

Ja Cie mam nie denerwować? Wbijasz na serwer kochany administratorze raz na 4 dni i mówisz żebym cie nie denerowował? Na moje nawet tego admina nie powinieneś dostać. Skoro robie wiele map w 6/7 skoków no to podeślij mi ss z nich oprócz astro. Czekam z niecierpliwością. 

Doczekam sie tych ss?

Jest to jeden ss, a piszesz ze mam tyle skoków na wielu mapach, więc gdzie one są?

Skoro mówisz ze jest ich wiecej, to chce na to dowody a nie rzucasz słowa na wiatr kolego 

 

@The Boss napisz to zdanie jeszcze raz, bo kompletnei go nie rozumiem xD

Edytowane przez Zimny.
  • Zmieszany 4
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zimny. zmienił(a) tytuł na [SKARGA] Kobusz

K...a przestań pajacować. Przecież dobrze wiesz, że skracanie całej mapy to skracanie. To, że dostałeś już wcześniej bana nie zwalnia cię z dostania kolejnego. Uważasz, że jest niesłuszny tylko dla tego, że nie ma tego skrótu na forum? To moja wina, że zapomniałem dodać tej mapy w temacie. Kobusz nie zrobił niczego złego, po prostu wykonywał swoją pracę. Moim zdaniem ban w stu procentach zasłużony. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie @-_- skracanie przy nieobecności admina również powinno być karane a nawet surowszym banem. 
Wszystko można sprawdzić na demkach a zrobienie mapy w 5 skoków to chyba przesada.

@Zimny. dziś wbiłeś na serwer i od razu próbowałeś skrócić arctica po czym cię upomniałem, nie denerwuj mnie. 
Robisz wiele map w 6/10 skoków gdy powinno się robić w około 15.
Występował u mnie błąd, przez który nie mogłem wbić na serwer kto ma wiedzieć ten wie, pozdrawiam i kończę ;*

Przykład VV

Nie będę zmieniał map specjalnie by wrzucić tu ss'y myślę, że jeden wystarczy. Żegnam


 

20180908201130_1.jpg

Edytowane przez Jakee
  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że skracanie jest karane ? I co z tego że nie ma go na forum . Jeżeli na Forum nic o tym nie ma to znaczy  że nic nie można skracać dopóki (Opiekun/Właściciel)

nie zdecyduje  co można skrócić . Popieram @ezuss1337 ban słuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 8.09.2018 o 18:52, Jakee napisał:

Według mnie @-_- skracanie przy nieobecności admina również powinno być karane a nawet surowszym banem. 

ale przecież tak jest. Jeżeli jest to potiwerdzone, to należy się ban, a więc nie bardzo rozumiem.

 

Co do skracania, to w regulamin jest jeden ogólny punkt

Cytat

4.10  Skracanie mapy -> ban 1h - 4h

Tak więc tutaj nie chodzi o daną mapę wpisaną w temat, bo to temat informacyjny, a ważne jest to co w regulaminie gdzie nie do końca wszystko sprecyzowano.

Cytat

1.7  Zakazane jest skracanie większych pułapek oraz wszelakich budynków zamykanych.

Tu jest informacja o zakazanie, lecz punkt 4.10 mówi o ogólnym skracaniu, więc admin postąpił słusznie nadając tego bana. Tutaj należałoby się kłócić bardziej o regualmin, a nie o reakcję admina.

 

Poruszymy temat skracania w odpowiednim temacie, a skargę zamykam, ponieważ admin postąpił zgodnie z punktem 4.10

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności