Skocz do zawartości

Skarga na Opiekuna Donozora


eQu

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick eQQ

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz) OPIEKUN!!

 

3. Nick oskarżonego Donozor

 

4. Steam_ID oskarżonego STEAM_0:0:79135034

 

5. Data i godzina zdarzenia Od godziny 17 aż do teraz 13.09.2018r

 

6. Mapa Każda

 

7. Opis sytuacji: Wiec tak przyznam trochę mnie to zdenerwowało, że nie mam admina ale co zrobisz. I bawiliśmy się z kolegą i dałem sobie nick "Jebać Gracjana" po czym dostałem od razu bana z dupy. Napisałem do Mapeta dał mi unbana zmieniłem nick i cały czas dostaje bany co 2 minuty. Ja rozumiem że macie dzieciaka za zastępce opiekuna i wszystko do siebie bierze na poważnie. SweetMonster stanął w mojej obronie i zaczął dyskutować po czym też dostał bana. Po czym jak zwróci mu się uwagę że za mało gra wbija na 5 minut i wychodzi. Gracze nazywają go bachorem po czym banuje ich i tak samo się zachowuję. Po rozmowie z mapetem na steam napisał mu, że czuje się na serwrze przy innych adminach jak w przedszkolu. Zastępca Opiekuna kiedyś byłeś spokojny pomocny i ogólnie byłeś dla ludzi a teraz widzę że władza trochę ci do głowy odbiła. Tyle. Jeśli Donozor będziesz chciał to wyjaśnić inaczej niż taką drogą można gdzieś pogadać i tyle. 

 

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie) Dam ss jak to wygląda jak dostaje co 2 minuty bana

download.png

 

 

@-_- Ja dostałem pierwszego bana bez ostrzeżenia. Nawet Donozora nie było na serwerze bo tak jak pisałem jest tam 5 minut na tydzień

@Kasia! Ja zmieniłem nick od razu jak dostałem bana i mi to mapet wytłumaczył że on wpisuje ten sam nic cały czas i daje te moje stemid

@Donozor Wytłumacz mi jaki gracz by się w tej sytuacji nie odwrócił jak ktoś mu strzela w plecy tylko szedł cały czas w te pozycje którą wychodziłem. Co do tego nicku to nie zawsze musi być kierowane w twoją stronę. Jesteś na mnie cięty od tego momentu co mapet zabrał admina twojemu "lizo dupowi" bo ile razy ty byłeś na serwerze był on i zamiast ty informować graczy o czymś tam to on robił to za ciebie. Wychodzi na to że odwalał robotę za ciebie gdzie ty to miałeś robić. Inni admini typu @BotPapaBear wyzywał graczy praktycznie codziennie i na mapie na której był. Zgłaszałem ci to nie zrobiłeś kompletnie nic bo tak jak pisałem wcześniej jesteś cięty na mnie. Napisałem do @MapetTV pogadał z nim papa się zmienił. Ja nie wiem czemu ty masz taki do mnie żal bo jeśli przez to że @sebb nie ma admina to się zachowujesz tak jak pisałeś do MaPeta dzieckiem w przedszkolu.

 

@-_- Będzie coś robione w tej sprawie ?

Edytowane przez eQu
Coś dodawałem
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Cytat

 

3.1 Kultura osobista: Upomnienie -> Kick -> ban 10-1 h

3.2 Obrażanie graczy: Ban 30 min -> Ban 2h -> Ban 1d

 

Nie wiem czemu @MapetTV Cię odbanował, ale jeżeli Ty jako admin ustawasz sobie takie nicki dla jaj (albo były, bo masz range i zaraz zweryfikujemy czy opiekuni, czyli Mapet i @Donozor zgłaszają takie osoby) to chyba coś jest nie tak.

Ban jak najbardziej słuszny, bo regulamin tyczy sie każdego, a taki nick to przesada. Co innego użyć słowa "Baran", albo "Głupi Gracjan", a co innego "Jebac Gracjana", których na serwerze może byc kilku(nastu) i któryś może poczuć się urażony.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciał bym ogólnie powiedzieć, że eQQ ma trochę racji, ponieważ Donozor bardzo mało czasu jest na serwerze jak na zastępce opiekuna oraz od razu zbanował go bez jakiegokolwiek ostrzeżenia. Poza tym  dlaczego Donozor nadal go banował pomimo tego że eQQ zmienił swój nick. Według mnie ten "Zastępca Opiekuna" nic nie robi i jest po prostu słaby w tym co robi. Jak dla mnie eQQ powinien dostać  unbana , a przez takich ludzi jak Donozor ludzie tylko odchodzą.

Edytowane przez EkSpO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawił obraźliwy nick, zamiast upomnienia albo bana 30 min jak w załączonym przez właściciela regulaminie, dostał bana na 2tygodnie. Po odbanowaniu zmienił nick i dostawał bany notorycznie, tak przynajmniej słyszałem. Czemu ustawił taki nick, nie wiem, ale może jest to spowodowane poprzednią sprawą na forum, za co eqq stracił admina co było dosyć kontrowersyjne bo nigdy a przynajmniej odkąd tu jestem nie widziałęm takiego rygorystycznego podejścia. Nie bede bronił żadnej ze stron, gdyż oboje zawinili.

1. Donozor za bardzo się poczułeś na stanowisku, kiedys byłeś spoko, potem dałem ci admina, potem dostałeś opiekuna i jakby sodówa uderzyła ci do głowy. Nie wchodzisz nawet na serwa, mamy 13 września, a ty w tym miesiącu spędziłeś na serwie nieco ponad godzinę. Za mocno rygorycznie się stało, jak admin coś zrobi nie tak to od razu wyglądasz na wkurzonego. Crypton nigdy taki nie był, dlatego z nim atmosfera na serwie była spokojna, a teraz ciągłe kłotnie i wrzawy. Teraz jedni admini dostają bury za to że cos im niechcący nie wyjdzie, a niektórzy przyjęci nie banują nikogo i pozwalają na samowolkę, bo nie chce im sie potem rozpisywać demka itp

2. Eqq żałosne zachowanie w związku z tą zmianą nicku. Spowodowane kontrowersyjną utratą admina, ale to nadal dziecinne. Jesteś moim zdaniem jedynym z lepszych adminów, bo ty potrafisz banować i grasz najwięcej na serwerze, a nie jak właśnie niektórzy co nic nie robią jako ci admini albo ci co już dawno nie grają. Ale ta sytuacja była naprawdę słaba.

 

Co się dzieje na tym serwerze, ogarnąć jednego porządnego opiekuna, na luzie, aktywnego na serwerze i bedzie git, tylko kogo na to miejsce. Przede wszystkim warto słuchać adminów bo oni wiedzą co jest potrzebne na  bo grają więcej od @MapetTV @Donozor @-_-. Potem że ludzie odchodzą bo jest nieporządek na serwie, choć mówimy wam co by się przydało. Nawet jak ciężko to zrobić to napiszcie nam to, a nie że temat ucicha. Ogarnijcie się w sprawy serwera a nie tworzyć jakieś dramy. 

Trochę refleksji Panowie, serwer może prosperować bez spin i problemów technicznych, tylko trzeba popracować. Niedziałający vip i inne rzeczy o których pisałem w klubie ale moge co jedynie liczyc na odpowiedz co mozna z tym zrobić, ale nic nie zostaje wdrożone. 

No i z tej dramy wtrąciłem temat serwera, ale warto połączyć te sprawy. POZDRAWIAM, LAYZOOO

 

 

  • Like 5
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, LAYZOOO napisał:

Po odbanowaniu zmienił nick i dostawał bany notorycznie, tak przynajmniej słyszałem.

Tu masz link do sb z wyszukanym STEAMID eQu.https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:100050544&advType=steamid  Nie dostał innych banów na inne nicki, czyli wchodził na serwer z tym nickiem. W logach sb są tylko wpisy z banem od Donozora, później unbanem od Mapeta i tak w kółko.

28 minut temu, LAYZOOO napisał:

ale może jest to spowodowane poprzednią sprawą na forum, za co eqq stracił admina co było dosyć kontrowersyjne bo nigdy a przynajmniej odkąd tu jestem nie widziałęm takiego rygorystycznego podejścia.

Moje podejście jest bardziej rygorystyczne, ale jak się ustawia taki nick to trzeba liczyć się z banem i następującym wtedy traktowaniem "gorzej" ze względu na swoje zachowanie. 

Nie broń go, bo tyle ile już rzeczy naodwalał na sieci to nie powinien nawet teraz mieć admina. Nie będę wypominać, ale już chyba tu wcześniej miał go i chyba stracił (może nie).

 

Nie ważne co reszta ma do powiedzenia, bo teraz wychodzi, że Donozor to ten zły. Może jemu dać bana? Śmieszne bronienie. Tu nie powinno być nawet dyskusji o to kto zawinił. eQu zmienił nick na rażąco nieodpowiedni to on powinien za to oberwać i już nie pisać skargi na swoją głupotę. 

 

@eQu sory nie zauważyłam, że to "ręcznie" wprowadzał, ale nawet jeśli takiej sytuacji nie powinno być, jak dla mnie ban się należy i nie powinno być dalszej dyskusji. @MapetTV wiem, teraz dopiero zauważyłam, ale nawet jeśli. To takich akcji z odbanowaniem nie powinno być.

Dodatkowo czemu tu jest poruszany temat aktywności opiekunów i WŁAŚCICIELA? 

 

@MapetTV ban był  na tydzień, nie żadnych tłumaczeń, była taka sytuacja, mieli ze sobą na pieńku to prowokacja, wiec o czym my tu jeszcze dyskutujemy. Jak sie nie potrafi zachować, to zprowokował, a Donozor tylko go uspokoił. Tydzień to mało. Za takie coś? Tak.

 

@LAYZOOO znam sytuację, nie musisz mi tłumaczyć

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kasia! Ja rozumiem ale ban na 2 tygodnie to przesada jest. Bez upomnienia. Bez jakiejkolwiek reakcji. W zaistanialem sytuacji unban tez nie byl dobrym rozwiazaniem, ale rozmowa z eqq i prosba o zmiane nicku przyniosla odrazu efekt i zmiana nicku nastapila. Takze ban wg mnie maksymalnie powinien wynosic 24h

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kasia! No zacząłem pisać o tej sprawie i wciągnąłem dodatkowo ten temat, bo raz że jest powiązany, a dwa, że może ktoś w końcu weźmie to pod uwagę i korzystam z okazji bo cały czas jest to pomijane i wkurzają mnie te ciągłe kłótnie spowodowane przez właśnie to. Sami sobie szkodzicie, tylko kilka zespołów ze swoim faworytem i dążeniem za jego racjami. Ja bronię eqq bo ja gram na tym serwie i widzę, że pomaga, donozor ma swoich zwolenników co popierają jego i hejtują eqq czy mapeta, no i Karol z Kasią jako ludzi z forum, którzy nie wiedzą co sie dzieje na serwerze i tylko piszecie co w regulaminie a nie znacie powodów ani nic. Obraźcie się na mnie, zabierzcie admina, ale plis, ogarnijcie się, słuchajcie opinii innych co wiedzą co się stało a nie tylko przyjmujecie swoje założenia jak było. To nie jest nikogo wina, to nasza wspólna.

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja wtrącę swoje 3 nic nie warte słowa, jeżeli chodzi o sytuacje na serwerze. Wcale się nie dziwię że @LAYZOOO wszedł  na temat adminów i opiekuna. Bo gdyby patrzeć na wszystkich w taki sposób jak Donozor patrzy rygorystycznie na @eQu , to jakieś 80% adminów z serwera powinni stracić swoje rangi ze względu na zachowanie w stosunku do innych graczy (wyzwiska, wywyższanie się statusem itp). Po to jest opiekun,żeby wszedł i zapanował nad tym co tam się dzieje i zobaczył dlaczego ubywa graczy. Odezwałem się raz na ten temat, i bez żadnych wyjaśnień dostałem kicka z serwera. Każdy dobrze wie że mam swoje za uszami i nie raz prowadziłem otwartą wojnę na serwerze z Donozorem, ale nigdy nie dostałem od niego żadnego upomnienia , ani nie słyszałem, żeby upomniał jakiegokolwiek gracza. Gdyby odwiedzał serwer częściej i został na nim chociaż na kilka rund, to wiedział by że graczy ubywa przez ciągłe lagi na serwerze (codziennie ktoś się na to żali na serwerze). 

 

Teraz może na temat całej sytuacji z @eQu. Byłem pod czas całej akcji wczoraj, kiedy to kickował jednego z graczy. Ale robił to tylko i wyłącznie ze względu na podejrzenia grania na tzw. Cheatach. A że były problemy z serwerem i nie działał sourcebans to próbował z nim walczyć w taki sposób. A co do nicku, moim zdaniem wina jest dwustronna, ale jednak Donozor powinien upomnieć go i Nakazać zmienić nick na poprawny, ale jako iż jest to opiekun, to wiadome jest to że ma więcej do gadania i nie ma z nim dyskusji.Jeżeli już Equ stracił admina, to Donozor powinien iść po trupach i zająć się też innymi i bardziej się interesować tym co dzieje sie u NIEGO NA SERWERZE !

 

 

  • Like 7
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LAYZOOO ja się nie zmieniłem nadal nie mam problemu przerwać mm i iść FFA sprawdzić typa :D 
Aktualnie nie mam pomysłów na FFA dlatego dałem wam wolna rękę róbcie co chcecie tylko nie łamcie regulaminu bym nie musiał czytać próśb o UB lub skarg.
Poszedłem na CODa na jeden sezon by sprawdzić co ma ciekawego że tam gra tyle ludzi i właśnie wpadłem na pomysł na zmianę voice byście mieli po śmierci wspólny bo strasznie obgadujecie się za plecami i to na pewno nie sprzyja dobrej atmosferze.
Największe wyrzuty miałem po odebraniu @Legenda11 chociaż nie dawałem po sobie tego poznać co wyście by mieli z opiekuna pizdy :D.
Akurat wtedy podpadł spamem w logach i jeszcze w niedalekiej przyszłości miał rozpisać demko i wyglądało to że olał sprawę.
W sumie nadal nie ogarniam waszej samowolki względem @sebb
koleś tylko za wsześnie użył komendy a gdy chciałem więcej dowodów że jest złym adminem to napisaliście skargę i zrobiliście to za moimi plecami.

Koniec wspominania teraz konkrety:

@eQu nie zabrałem admina za nic.
!. Prowokowanie do gówno kłótni z użyciem admina (nie wiedziałbym o tym gdyby nie poskarżył mi się na PW to trzeba mieć tupet prowokować i pisać skargę na osobe co się prowokuje)
2. Ban @sebb za przeniesienie? nie będę tego komentował
--- dostał ostrzeżenie że ma się ogarnąć bo admin to nie zabawka ---
Wywalił mnie ze znajomych 
3. Bany za nic było pare wcześniej w dziale UB próśb wisienka na torcie jest ostatni za co zabrałem mu admina

Kto chce może zobaczyć całość demko jeszcze powinno być w GOTV

4.Teoretycznie się przyznałeś ale nadal jest wolna interpretacja co zrobić, na twoje nieszczęście jeden z opiekunów ma tak na imię

Aha jeden gracz mówi na mnie bachor. Pół roku miał przez to miał 40comm i ponad 10banow za obrazę gdzieś tam mam jeszcze wierszyki w jego wykonaniu takie perełki trzymam w specjalnym miejscu. - był reset sourcebans

NIe codziennie wbijałem bo odkąd @eQu strzelił focha to nikt mi nie pisał bym wszedł sprawdzić typa wiec uznałem że sobie radzicie ale i tak patrzyłem codziennie gameme pare razy dziennie czy ktoś się za bardzo nie wybija ponad resztę dlatego widziałem że ktoś ma taki nick porównałem z sourcebans steam ip admina wiec się zgadza wiec dałem na początku ban EQQ a że potem wbiłem i był taki nick to zbanowałem przez /admin i potem powielałem (sorry za spam 😕 )

@MapetTV zbanowałem ten nick co widziałem nic nie dopisywałem zresztą można to sprawdzić :D 

Mi się wydaje że jeszcze o czymś zapomniałem ale dodam to co będzie jeszcze potrzebne.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Uwielbiam komentarze w stylu

"Ogarnąć jednego dobrego opiekuna"

Pisałem jakiś czas temu do adminów (gdy zauważyłem problemy z serwerem) w sprawie serwera, zadając im konkretne pytania mające związek także z opiekunami. Każdy tam chwalił (może jedna osoba wypowiezdiała isę negatywnie) opiekunów, pisał o nich same dobre rzeczy lub takie, które były bardziej pozytywne niż negatywne. Mija miesiąc i raptem każdy ma do siebie problem i mam rozumieć, że w miesiąc stworzyły się takie, a nie inne grupki?

Wydaje mi się, że to jest pewnego rodzaju żart, bo skoro ja piszę do Was, a Wy dajecie mi znać, że jest okej, a po miesiącu dowiaduje się, że jednak jest problem, to jak mam coś takiego rozumieć? Nie wierzę w to, że przez miesiąc zrobił się taki burdel.

 

Co do serwera, to najprawdopodobniej zostanie zamknięty i zmieniony, ponieważ od początku roku wrąbałem w niego tyle kasy (opiekuni wiedzą ile), że to aż niemożliwy by serwer tak słąbo stał. Jeżeli on na początku gdy kupowałem reklameę stał full, a potem po reklamie spadał, to albo ten serwr jest do dupy, albo atmosfera. Z tego co widzę, atmosfera, a więc nie ma co szukać kolejnych ludzi na to miejsce, bo co to da? Serwer nie wstanie, a gracze się z dupy nie pojawią. Serwer nie ma szans odżyć, bo nawet zainteresowanie kwestią lagów jest znikome lub zerowe. Każdy uważa, że wystarczy napisać "Lagi" i raptem znikną, albo walnąć resrtart, bo przecież to rozwiązuje na chwilę problem. Ja informowałem opiekunów czego oczekiwała ode mnie pukawka, nie dostałem tego, problem nadal podobno istnieje.

Dla mnie ten serwer jest bez przyszłości. Chęci były, reklama była nie raz kupowana, ale widocznie taki serwer nie ma racji bytu na tej sieci.

 

Ban zostanie nadany zgodnie z taryfikatorem, ponieważ to drugi opiekun bawił się w odbanowywanie, mimo łamania przez kolegę regulaminu.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności