Skocz do zawartości

Przyszlosc serwera


ckbs

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczne od tego ze od czasu zamkniecia Diablo moda przestalem grac w cs'a, teraz po powrocie patrze raz na jakis czas na serwer zombie i powiem ze przez 3 dni nie widzialem wiecej niz 8 graczy razem na serwerze. Odnioslem wrazenie ze serwer nikogo nie interesuje, przez caly czas dzieciaki krzyczace do mikrofonu, ludzie farmiacy siebie nawzajem i nikt tego nie zglasza serwer stracil cale zainteresowanie.

Czy to nie pora aby reaktywowac diablo? Mimo ze gralo malo osob to chociaz prawie codziennie przekraczalismy ten prog 10 osob na serwerze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze były totalne pustki, mysle ze po chwilowym hype po resecie będzie tak samo.

Wykres przedstawia liczbę osób w ciągu tygodnia (Screenshot zrobiony miesiąc przed zawieszeniem diablomoda).

4pKSbIF.jpg

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Serwer ZM "stoi tak jak stał", bo nie mam na niego czasu, a na NDM czasu nie miał żaden opiekun, bo nic się tam nie zmieniało. Ten serwer jest przedłużony na dłużej i działa o wiele krócej niż NDM, dlatego jeszcze stoi.

NDM jest cały czas włączony z 5 slotami, a i tak gra tam mniej osób niż na ZM - to mówi samo za siebie.

Takie serwery jak New Diablo Mod potrzebują kogoś kto będzie stale przy nich coś robił. Opiekuni nie mieli większego pomysłu na przywrócenie go, więc go zamknąłem. Serwer nie przynosił żadnych dochodów od długiego czasu, a i tak liczba graczy oraz zarobki się ni ezmieniały.

Jeżeli ktoś by grał na NDM, to mógłbym go przywrócić (z nowymi opiekunami), ale po co mam przywracać serwer i wkładać hajs skoro oto samo prosiliście przy DR, i co? Stoi pusty, mimo iż proszono mnie o zmianę pakietu na droższy, bo to miało pomóc? Skąd mam wziąć pieniądze na coś takiego skoro na sieci są dwa serwery zarobkowe?

 

Gdyby ktokolwiek miałpomysł na ten serwer i chęć, która spowodowałaby wzrost graczy na nim, to mógłbym go przywrócić, a tak to nie ma szans, bo ja nie dam rady zajmować się kolejnym pustym serwerem i wkładać w niego pieniądze. Wojtasik próbował, podsyłając mi różnego rodzaju pomysły i nic to nie dało, bo gracze uciekali, a nie przychodzili, więc co zmieni przywrócenie go? Nie wspomnę o tym, że jest wielu graczy, którzy już za czasów Wojtasika starali się zrobić ten sam syf co był wcześniej z klasami, a więc trzeba też zaznaczyć, że ja nie mogę skupiać sięna tym co piszą gracze, bo w większości piszą propozycje pod siebie i to było widać. Serwer przez okres "panowania" op0rnikowa spadł o wiele gorzej i był tam totalny nieład. Zacząłem przy nim robić z Wojtasikiem i pierwszy raz od początku serwera serwer ruszył (kwiecień tego roku), a potem znowu spadł, bo nikomu nie chciało się już grać gdy na serwerze były większe lvl...

 

@liseq to i tak lepiej niż NDM, który w rankingu GT jest dalej niż ZM. Kreski nie podam, bo nie ma tutaj sensu skoro jest mniej slotów, bo ZM przy 8 slotach też wyglądałby lepiej xd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serwer był topowym ZM nie mylić z ZP w cs go, rzadko kiedy liczba graczy spadała poniżej 13. Tylko kochana przerwa 3 dniowa z piątku na poniedziałek go zabiła, a dobiła aktualizacja silnika do 8.0. 

Aktualizacja wprowadziła więcej bugów niż nowości, testowałem to z Karolem na testowym serwerze, ale najwidoczniej nie można ich było sprawdzić przy takiej ilości graczy. 

Serwer potrzebuje osoby która sprawdzi wszystko od deski do deski, razem z DMG konczywszy na wbijaniu expa i ap. No i oczywiście reklamy, chociaż minimalnej aby można było go znów "postawić". 

Przyznam się, że chęci grania na tym serwerze skończyły się po w.w aktualizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
3 godziny temu, Zimny. napisał:

Tylko kochana przerwa 3 dniowa z piątku na poniedziałek go zabiła, a dobiła aktualizacja silnika do 8.0. 

Zgadza się i przyjmuje też na klatę ten fakt, bo w dużej części to moja wina, lecz też trzeba wziąć pod uwagę, że ja jako człowiek jestem jeden i nie da się cały czas robić ciągle tego samego, tym bardziej że autor nie za bardzo pomógł w aktualizacji i trzeba było wszystko samemu ogarniać ...

3 godziny temu, Zimny. napisał:

Serwer potrzebuje osoby która sprawdzi wszystko od deski do deski, razem z DMG konczywszy na wbijaniu expa i ap. No i oczywiście reklamy, chociaż minimalnej aby można było go znów "postawić". 

Ta reklama o której Ci pisałem nie działa już w ogóle, a innej nie ma 😕

Na ten moment ciągle piszę z adminami i dopytuje o błędy, które są poprawiane, tak jak chociażby te kwadraty w nazwach i błąd z informacją o LVL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze jak wbiłem na serwer po dłuższej przerwie nie wiedziałem  jak odpalic sklep. Musiałem tego szukać po sm_help, a wątpię zeby jakiemuś nowemu graczowi się to chciało robić. Pasuje dodać jakieś info na czat lub coś jak owe menu odpalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
25 minut temu, Zimny. napisał:

Pierwsze jak wbiłem na serwer po dłuższej przerwie nie wiedziałem  jak odpalic sklep. Musiałem tego szukać po sm_help, a wątpię zeby jakiemuś nowemu graczowi się to chciało robić. Pasuje dodać jakieś info na czat lub coś jak owe menu odpalić

Ale sklep odpala się tak jak wcześniej, czyli z poziomu +use (domyślnie przycisk E)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności