Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Uniewinniony:</span> UnBan


Rustic

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: 2PalcewNatalce
Link do SSów: - ssy nie zostały zrobione 
Wycinek z konsoli(bez IP)*: Nie ma żadnych informacji 
SerwerCs-Classic.pl [CS:GO Call Of Duty]
Link do banahttps://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&amp;searchText=2PalcewNatalce&amp;Submit=Search

coś od siebie: Witam, moim problemem jest ban, za wh którego nie posiadam i nie posiadałem bez żadnych dowodów zostałem od razu zbanowany na serwerze cod-csgo. Proszę admina kio o rozpisanie demka w jak najszybszym czasie.

 

@Kioo Całe cobble ? Śmieszny jesteś prosze bardzo co mam ci do przekazania;

1. Całą mapę? (Dopiero się zaczęła)

2. Wbiłeś na serwer nie pograłeś nawet 10 minut i już wiedziałeś że mam wh ? *Wiem że padałeś ale denerwowanie zostaw dla siebie a nie musisz od razu banować*

3. 140h? Drogi kolego te konto zostało kupione przez taką panią myszulkę w prezencie na urodziny które miałem 27 lipca i mniej więcej od tamtej pory zacząłem grać na tym koncie wcześniej grałem na koncie jej syna jeżeli chcesz dowodów wyślę ci jej link na steam lub ip jej ts'a na który często przebywam :)

4. Na Szczęście nie posiadasz takiej władzy bo serwer dawno by upadł :) 

Parę tygodni temu a gram na serwerze może max 2 tygodnie gubisz się w tym co piszesz xd naprawdę polecam maść na ból pupy AA i jeszcze co mogę ci dodać to w grze takiej jak csgo posiadasz Radar na którym widzisz czerwone kropki *tam jest przeciwnik* bo chyba nie wiedziałeś 

hmm parę map na spekcie? widziałem cie na 2 i to jak grałeś (Nie jestem jakimś amatorem i umiem używać Tab- często patrze w taką tabele na swoje staty albo kto przyszedł więc nwm kogo próbujesz oszukać)

Więcej ci nie napiszę bo załamiesz się nerwowo również nie chcę już z tobą dyskutować bo w każdym twoim zdaniu jest jakieś kłamstwo wyssane z palca. Cześć i czekajmy na werdykt.

 

@Peter Rozumiem twoje zdenerwowanie i ta jego cała mapa trwała nie całe 5 minut ;d

@-_- Nie chcę żadnej rekompensaty chcę po prostu wejść na serwer i cieszyć się grą choć jestem trochę zdenerwowany z akcji tego admina ale zostawię to już dla siebie i poczekam na werdykt. 

@Kioo Miałem już nie pisać ale jeszcze dodałeś swoją odpowiedź "Będę łapał takich jak ty" to znaczy jakich? Nie czuję się osobą winną :)

Edytowane przez Rustic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak .Konto 140h godzin w cs'ie to po 1(Gdybym miał władze wiekszą kazdego bym banował na wejsicu na takim koncie )

po 2 WH Cała mapa cobble stone koło godziny 19:40 pokazuje na to jakie wh pan kolega posiada wiec @Peter zobacz jak możesz jak nie to ci rozpisze

Nie interesuje mnie twoje konto to po 1, po 2 siedziałem na spekcie od paru map i cie obserwowałem jak i pare tygodni temu

 

 

Demko -http://414339.node92.pukawka.pl/dem-de_cbble-1538933308-1538934894.zip

Czas:

03:05- Wszystkie te kille , jak i zejscie na dol pozniej kolejne kille widoczne przeskoki na 14/15% slowmotiona + reocil nie realny wszystko leci w jedno miejsce po kilu nagle doslownie po 0.3 sekundy wszystko sie rozbryzguje :) nie wiem czy to jakiś no recoil bo raczej tak ale no działa niezle.

08;47- na slowmotion tak samo jakies 24/23% ustaw sobie , przeskok czy tylko ja go widze ? strzelanie nad glowa nagle celownik w dół i to tak nie relanie ostro .

14:27- Juz celownik na graczu no bo na wh go widać przecie, po paru sekundach wbiegnięcie na dropa 14:31 nadal uposledzone lookanie na wh obok gracza aby go nie zgubić z ekranu , 14;34 Nastepnie patrzenie ciągle na prawą strone ''legit'' no prosze szanujmy sie troche 

@PeterZobacz o tym co pisałem na początku po killu dosłownie po 00000.1 nagle recoil normalny, Pozdrawiam

 

@-_-Dowody są na demku . Mnie np topka nie interesuje bo prawie nie gram jeżeli chodzi o to :) 

@RusticPo za tym nie wiem czy jesteśmy w przedszkolu ? Pisanie od kolegi o masciach na ''ból'' dupy ? matko boska 

Póki bede tutaj adminem bede łapał takich jak ty i rozpisywał ich demka tutaj na forum .

teksty typu ''radar'' ze nie wiem co to jest , to chyba pomyliłeś osoby bo wiesz jak gram :) pozdrawiam

@-_- demko jest rozpisane

Edytowane przez Kioo
  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @Kioo masz rozpisać demko. Nie jestem od tego żeby przeglądać całą mapę typa i doszukiwać się samemu podejrzanych akcji  w 1/4 czy wolniej żeby ocenić czyjąś grę. 
 Od teraz każde takie rozpisanie "cala mapa" na odpier*** będzie odrzucane i prosze o warnowanie czegoś takiego @Kasia! @Shino

  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@Peter właśnie rozmawiałem już na ten temat z opiekunami tego serwera i poinformowałem, że takie działania będą nagradzane ostrzeżeniem, a następnie wydaleniem z posady admina.

Dochodzi do resetu lvl, każdy walczy o topkę, co jest logiczne i admin może w ten sposób utrudnić komuś grę, bo da bana i powie "Mam 24h", a po 24h stwierdzi "A nie, jednak nic nie miał", albo "Jednak się myliłem".

Nikt nie będzie roztrząsał tego czy admin specjalnie zbanował czy jednak nie. Obowiązkiem admina w takiej sytuacji jest przedstawienie dowodu, a demko jest dowodem tylko wtedy gdy jest rozpisane.

 

To kolejna tego typu sytuacja, więc trzeba z tym działać.

Oczywiście dodam, że w przypadku takich sytuacji muszę jakoś zrekompensować komuś stratę czasu (choć nie jest to moja wina), więc takie osoby mają prawo oczekiwać zadośćuczynienia w postaci 3 dni gratisowo do danej usługi.
Nie chciałbym by wyglądało to tak, że dajemy przyzwolenie na tego typu zachowanie, a też nie ma co od razu wyrzucać adminów z posady, bo każdy ma prawo się mylić i być może @Kioo uważa, że byłeś odpalony, ale nie ma 100% dowodów na to. Nie mogę od razu mówić, że zrobił to specjalnie, lecz te bany ostatnio są zaskakujące i trzeba coś z tym zrobić, minimalizując ten margines błędu.

 

@Kioo połączyłem Twoje posty, ponieważ nie dodawały nic nowego. W nowym poście proszę rozpisać demko, a nie komentować posty. Nie róbmy z tematu jakieś dyskusji, ponieważ utrudnimy sobie pracę
 

@Peter masz już rozpisane demko

  • Like 2
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Piszę nowy post, ponieważ nie każdy może zauważyć to co napiszę. Jako iż zależy nam na interesie gracza, a w zgłoszeniach gracz nie jest od razu banowany, to tutaj bana zdejmuje do czasu sprawdzenia demka.

Dodatkowo opiekuni zostali poinformowani o nowym sposobie rozwiązywania tego typu spraw.

 

Prośba o UB przechodzi do zgłoszeń i tak zostanie rozpatrzona. Minął czas sprawdzenia prośby o UB, lecz ban nie może być totalnie zdjęty, ponieważ rozpisane demko zostało przedstawione, lecz nie zostało sprawdzone przez członka UbTeam. Ja nie uważam się za osobę, która ma odpowiednie kompetencje do tego by "opiniować" takie tematy.

 

Jeżeli UbTeam uzna, że gracz był odpalony, otrzyma bana ponownie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje uniewinniony.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności