Skocz do zawartości

Unban pls


Rybek

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick: smutny rybek

2.Link do ssów: brak

3.Wycinek z konsoli(bez IP):Odwołania składamy na <font color='#ffb426'>https://forum.cs-classic.pl/</font> !.
Disconnect: smutny rybek zostałeś zbanowany na serwerze!
Powód Bana: wallhack
Koniec Bana: 29-11-2018 11:29
Serwer: ★ COD 128TR ★Cs-Classic.pl★ !ws ★ Call of Duty ★

4.Serwer:CS:GO Call Of Duty

5.Link do bana.http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&amp;advSearch=STEAM_1:0:441978870&amp;advType=steamid&amp;Submit '

 

Jestem miłym chłopakiem który nie szanuje cheaterów. Nie wiem jak ten admin wywnioskował ze mam takie coś jak wallhack pierwszy raz o tym słyszałem i odrazu sprawdziłem co to ten wallhack w przeglądarce. Pozdro 600.PDW

Edytowane przez Rybek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kendinho przekazał mi ze moze nie dac rady dzis rozpisac demka :/ ale napewno postara sie by było to jak najszybciej

Dziekuje z góry za cierpliwość

Edytowane przez Blix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, czekam w takim razie.

Edit: Zaraz będę sprawdzał demko i zobaczymy co tam jest podejrzanego.

Edytowane przez Peter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem cię oglądać już na Overpassie (po śmierci, nie na spect)

Link do dema: http://414339.node92.pukawka.pl/dem-de_overpass-1543428305-1543429879.zip

Runda 6

Nic ciekawego (nie zauważyłem teleporta)

Runda 7

W 1:36 podejrzany będąc w kiblach, wychyla na longa nie patrząc na to czy ktoś już wszedł i od razu jest wcelowany w pozycję z której zaraz przeciwnik wyjdzie

Od razu po tym wraca do kibli i znowu jest wcelowany w typa który do niego idzie

Nastepnie wychyla na longa ale widzi że terro jest na placu zabaw to od razu ucieka z longa i czeka na niego wcelowany przy wejściu do kibli

1:14 podejrzany odwraca się i strzela na wybiegającego tt, jedyny krok jaki mógł usłyszeć to wtedy gdy już go widział, specjalnie sprawdzałem

Runda 8

Jest wcelowany w pozycję z której tt miałbym wyjść na longa ale widzi że idzie na plac zabaw to chowa się do kibli od razu, Kolega nie wie gdzie się wcelować, najbardziej intrygujące w tym wszystkim jest to, że zanim tt podeszło pod jego pozycję, zmieniał strony z jednej na drugą, czyli 2sek patrzy longa potem 2sek patrzy wejściu do kiblii a potem oddaje strzał i wraca na chwilę do kiblii, patrzy ooo nie podchodzi dobra postrzelam się z tamtym.

Runda 9

Kill na mnie, widział mnie ok, nic specjalnego, ale jakiś dziwny obrót zrobł (GOTV tak pokazało), 1:27 mógł wiedzieć, że ktoś wejdzie zaraz bo strzelanina była. Ten ostatni frag, po prostu CS:GO, zabija typa który stoi metr od jego celownika i zabija go

Runda 10

Mogę mieć urojenia ale 1:36, tt jest blisko wejścia na longa, podejrzany go skraca i na chwilę wyciąga AWP, tt ucieka i znowu zmienia na kosę (MOGĘ BYĆ PRZEWRAŻLIWIONY OK!?). Następnie walka AWP vs AWP, podejrzany strzela chwilę przed tym jak tt wychyla

Runda 11

1:38 podejrzany wychyla z kibli, najpierw sprawdza wejście główne bez scope'a, potem wejście na plac zabaw, co ciekawe scope'uje wtedy kiedy widzi blisko przeciwnika, tt'ek odszedł trochę w bok, od razu zaczął patrzeć wejscie główne ze scope'em

Następnie wycofuje się w stronę longa i jest wcelowany na krótko, mógł wiedzieć że z tamtej strony będzie szedł przeciwnik ponieważ jego kolega zginął. Plant paki, podejrzany po plancie paki wracał na side'a z longa, wychodził w stronę kibli od razu nie zwracając uwagi na to że tt'ek plantujący może być na sidzie.

Runda 12-13

Podejrzany poszedł na spect i wyszedł

Mapa Cache

Link: http://414339.node92.pukawka.pl/dem-de_cache-1543431599-1543433149.zip

Runda 1

Plant paki, podejrzany strzela się na midzie, nagle cofa i jest wcelowany w typa która idzie z B, wiedział że tam jest ponieważ jego kolega tam zginął ale trzeba zauważyć, że czekał na niego wtedy kiedy tt było blisko wejścia, znowu idealny timing? Save broni na COD MOD, mądre. Pod koniec przyszedł, kiedy ct nie miało szans, żeby było widać że jednak pomagał przy odbijaniu

Runda 2

Początek rundy, skany poszły nic ciekawego (skany będą co rundę, więc będę je omijał, jedynie jak frag będzie to będę pisał), tylko za dużo farta, potem kilka strzałów niecelnych i tyle

Runda 3

Nic ciekawego się nie działo, zginął z mojej broni i tyle :)

Runda 4

Początek rundy, skan w 1:52 celny, potem dwa normalne fragi (przedtym został przeteleportowany)

Runda 5

Nic ciekawego na początku, jeden frag potem i tyle

Runda 6 (od tej rundy zacząłem go oglądać)

Znowu nic ciekawego na start, potem strzela się z typem na A, potem się chowa i nie wiem czemu patrzy się na mida, skoro jeden był na A a reszta na B

Runda 7

Nic ciekawego, 1:31 odwraca się w stronę respa ct i wyczekuje tt'ka (Oszust), potem go zabija ale sam dostaje mocno, frag za 3 strzałem

Runda 8

Znowu strzały na midzie, 1:42 cofa się na B, 3 fragi, po chwili jeszcze jeden i ginie nic szczególnego

Runda 9

Znowu idzie na mida, denerwuje się na teammate'a bo blokuje jego pierwszy strzał znowu xD, nic szczególnego nie było

Runda 10

Nic ciekawego, potem cofa na B jeden frag, znowu cofa drugi frag, po plancie, trzech tt'ków ustawia się przy samochodzie, jeden nieco dalej, podejrzany wychyla odrazu na niego wcelowany, tt go dojeżdża i ginie

Runda 11

Frag przez skan, cofa na B i wyczekuje ludzi, nie trafia i ucieka na A, koniec rundy już nic nie zabija

Runda 12

Skany, potem cofa na B ale widzi Agnes biegnącą to się odwraca i ją zabija, hmmm ciekawe, potem ucieka i ginie

Runda 13

NIC

Runda 14

Skan na midzie, HS'a dostał tt'ek, potem kolejny frag, chwilę po tym podejrzany wychyla defensywnie na shorta gdzie szedł przeciwnik, nie słyszał go, po plancie podejrzany wychyla w stronę auta a za nim strzelają do niego (haha przepraszam ale to wyglądało komicznie), dopiero po chwili się odwraca i ginie

Runda 15

BAN

Moje wnioski:

Kolega często wychodzi/stoi wcelowany, czasami za szybko mu to wychodzi

P.S Twoje konto nie pomaga, masz 24 lvl w grze bez odznak i mało godzin w grze

Proszę bez żadnych reakcji, jestem tylko człowiekiem i nie zawsze mam czas wszystko sprawdzić, zrobić ;)

Po pierwsze @Rybek edytuj post a nie piszesz nowy

Po drugie nie życzę sobie takich słów w moją stronę i reakcji bo wykonuje swój obowiązek jako admin, przeczytaj może moje podanie to zobaczysz ile mam godzin 

Po trzecie @Peter zadecyduje co z tobą zrobić 

A ten tekst, że "demo jest chujowo nagrane" to nawet bez komentarza zostawię

Edytowane przez K3ndinh0
Całe demka
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RyKoS napisał:

Obejrzałem te dwa demka i podsumowując:

- dużo celnych skanów

- dużo idealnych timingów

-za dużo dziwnych akcji

Chyba @K3ndinh0 miał nosa 😕

@Peter co sądzisz ? 

Ta i gram na serwie 1 rok i nic i dopiero teraz interesujące 🤓jeszcze napisałeś zbyt dużo skanów widząc ze tam skanuje co rundę.

 

 

Edytowane przez Rybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jestem po 2 dniowej analizie, i jak dla mnie kolega za pewnie gra. Rozumiem jesteśmy wybitni, na tym serwerze dużo osób gra dobrze i naprawdę takie akcje są rzadko widywane tak o z dupy (przepraszam za wyrażenie) jak dla mnie banned i tyle.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności