Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na Agrest / Muuka


exyvL

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick 
exyvL
2. Kto zawinił? (admin/gracz)
admin
3. Nick oskarżonego
Agrest
4. Steam_ID oskarżonego
Zamieszczę jak będę na serwerze
5. Data i godzina zdarzenia
Nie ma konkretnej daty gdyż to się zdarza gdy tylko on jest sam na serwerze
6. Mapa
Dowolna.
7. Opis sytuacji
Notorycznie się prosi " Admina " Muuke / Agrest o to aby coś zrobił, sprawdził co robi dana osoba, upomniał ją. Pisane jest do niego na u@ lecz on na nic kompletnie na nic nie reaguje i ma wyjebane na to że jest adminem. Przepraszam za to określenie ale inaczej się tego nie da nazwać, dla przykładu wczoraj  09.12.18 była grana mapa assault, jak wiadomo raj dla sapera gdyż są miejsca ciężkie do ominięcia itp. Taka sytuacja własnie miała miejsce, Był '' Admin " Agrest na serwerze i osoba która grała saperem blokowała wejścia minami, że nie dało się przejść. Gracze którzy umierali przez te miny skarżyli się na takowego sapera, Admin był obecny przy tej sytuacji lecz nie miał ochoty reagować, dopiero dał oznakę życia pod koniec mapy i nic z tą osobą nie zrobił bo nie miał jak tego zobaczyć bo olewał wszystkich przez całą grę. Kolejnym przykładem który odczułem na własnej skórze to gdy usłyszałem od niego słowa " Nie zbanuję tej osoby bo to było na poprzedniej mapie a teraz jest grana inna " No to coś nie halo skoro zgłaszam osobę na mapie na której się coś dzieje a on to olewa po czym odpowiada na moje skargi na gracza na następnej mapie i kończy temat jakimś bezsensownym argumentem, jest również dużo więcej przykładów na to co on wyprawia na serwerze lecz nie ma czasu by to pisać a osoby które się wypowiedzą na jego temat, powiedzą kolejne rzeczy które powinien robić na serwerze a ich nie robi.8. Dowody (demko/screeny/świadkowie)
 8. Dowody (demko/screeny/świadkowie)
Myślę że osoby które grają na codzie i wiedzą jak muuka ma w dupie, że tak powiem to co ma robić i olewa każdą sprawę jaka kierowana do niego jest. Wypowiedzą się pod tą skargą

 

Edytowane przez exyvL
Przypadkiem został usunięty Pkt 8.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiam poważnie z oskarżonym. Jeżeli sytuacja się powtórzy wtedy będzie musiał się pożegnać ze stanowiskiem. Obecnie otrzymuje ostatnią szansę.

Jeszcze jedno, pisząc skargi umieszczajcie w nich dowody ( demka / screeny), łatwiej wtedy ocenić sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sytuacja 20:20 mapa de_dust2002 koleś zabił mnie z awp z respa na respa zgłosiłem to a on poszedł na specta i nic z tym nie zrobił i w dodatku pisał do mnie resp 1:15 po stronie ct na tej mapie gdzie pilnowałem bs'a, pozdrawiam takiego admina co nawet komend nie zna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym tez dodac :

Dlaczego ten "admin" ma go bez mikrofonu? Nie oszukujmy sie ale 3/4 graczy nie czyta czatu.

Po drugi zmienia on nicki jak rekawiczki, na pewno ktoś bedzie sluchal sie typa co pisze na czacie ciagle pod innym nickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kvasek napisał:

Dlaczego ten "admin" ma go bez mikrofonu? Nie oszukujmy sie ale 3/4 graczy nie czyta czatu.

Ma mikrofon, siedziałem z nim na TS nie raz

Godzinę temu, Kvasek napisał:

Po drugi zmienia on nicki jak rekawiczki, na pewno ktoś bedzie sluchal sie typa co pisze na czacie ciagle pod innym nickiem.

Jeżeli admin pisze na czacie to obok nicku pojawia się [ADMIN]  prefix, więc w czym problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@exyvL ty chyba nie zrozumiałes co sie do ciebie mowi

skoro broniłes bs'a i jest to mapa z bs'ami to logiczne chyba ze to terro ma opuścić respawn przed wyznaczonym czasem wiec raczej pisal on do tt

 

Dobra skarge odrzucam poniewaz:

-sam nie wiesz co mowisz (nie masz pewnosci czy mowi do ciebie

-nie masz wystarczajacych dowodów

-admin napisał ze postara sie byc bardziej konsekwentny w wypelnianiu swoich obowiązkow 

-admin nie musi sie odzywac na mikrofonie tzn. ma obowiązek posiadania ale nie odzywania sie na serwerze.Przykładem moze byc donozor tez sie nie odzywa ale na ts nie jest nic lepiej powie 3 slowa na godzine po prostu są ludzie mniej lub bardziej rozgadani i nie ma sie co czepiac 

Edytowane przez Blix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności