Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]taka administracja


flkxozy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:flkyflkyflkyflkyflky

 2. Kto zawinił? admin

3. Nick oskarżonego: nie wiem nawet kto ;) 

4. Steam_ID oskarżonego:-

 5. Data i godzina zdarzenia:2018.12.12 0:20 +/- 

6. Mapa cs_italy

7. Opis sytuacji:Więc tak gram sobie tam zostaje jeden na jeden wiem gdzie jest, bo przecież posiadam słuchawki, po czym zabijam jakąś osobę tam podajże mówi mi ta osoba obraźliwy tekst do mnie w stylu "na ch*uj mnie zabijasz pokazuje coś tam"<_ było tu jeszcze bardzo obraźliwe słowo do mnie . Coś tam powiedziałem w stylu, że no, że mam włączony dźwięk ( że go słyszałem gdzie jest ) Po tym fakcie ktoś się odezwał, że zaraz stary mi przyjdzie i położy mnie do łóżka nie wiem kto to był, bo byłem może na serwerze 3/4 minuty ? Po głosie możliwe, że to był admin, który od razu dał mi bana . Jeszcze był może ze 2 osoby, które też coś w moim kierunku mówiły obraźliwe rzeczy naprawdę nie pamiętam co to było, ale szanujmy się ludzie, jeśli ja odezwałem się gdzieś pomiędzy do kogoś, kto mnie obraża żeby się zamkną to ja jestem oczywiście sprawcą całego zamieszania gdzie wchodzę może na serwer pierwszy raz od 2/3 miesięcy . Admin powinien być zabrany, jeśli naprawdę ktoś banuje sobie na lewo i prawo byle kogo ktoś przede mną też dostał bana, niby że jakoś na respa szybciej przyszedł czy coś tam klasa chyba obserwator ( nie gram cod modów ) nie wiem widziałem go jak koło mnie dosłownie biegł to nie był resp ani nic w tym stylu normalne miejsce, gdzie najpierw mnie zabił dalej pobiegł i druga osobę zabił, po czym poleciał ban . Nie chce mi się dalej pisać, bo z tego, co pamiętam zawsze było tu coś takiego, że jak ktoś siedzi pyka sobie gada co chwilkę z kimś, kto ma władze to mu adminek nic nie powie ja na chwile dosłownie wszedłem sobie zagrać i za byle co choć to druga osoba mnie obrażała i dostaje bana .

Nie chce mi się już pisać nic o tych akcjach na jednej ze starszych map gdzie tam, że z awp nie można strzelać z t respa na ct i odwrotnie sam byłem świadkiem, jak i inni, że jeden z kolegów" sobie strzela przez całą mapę od respa do respa a pan, który czuwa ostrzeże go nie powiem,  ale sytuacja się powtarza co rundę i nic jednak z tego nie wynika .   

Już raczej nie będę się wypowiadał w żadnym temacie, bo nic się na serwerze nie zmienia dlatego pewnie resety co chwile są. Mnie godzina nie zbawi bana, ale polecam zrobić selekcje kto się nadaje a kto nie .

Nie wiem naprawdę gdzie nick tego pana jest i reszta, jeśli ktoś może to proszę pomóc wyciągając jakiekolwiek informacje na jego temat link z banem na dole V

  8. Dowody (demko/screeny/świadkowie):

cały serwer w tych godzinach 

https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&amp;advSearch=STEAM_1:0:42215997&amp;advType=steamid&amp;Submit#

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, flkxozy napisał:

ktoś przede mną też dostał bana, niby że jakoś na respa szybciej przyszedł czy coś tam klasa chyba obserwator ( nie gram cod modów ) nie wiem widziałem go jak koło mnie dosłownie biegł to nie b resp ani nic w tym stylu normalne miejsce, gdzie najpierw mnie zabił dalej pobiegł i druga osobę zabił, po czym poleciał ban . 

To niezłe przejście obok Ciebie. Polecam obejrzeć demko akcja 15:50

http://414339.node49.pukawka.pl/dem-cs_italy-1544569444-1544571021.zip

Dostał najpierw ostrzeżenie ode mnie i kilka rund później bana na 30 min.

2.16. Zakaz latania za pomocą perka "Duch" na respa przeciwnika i jego bliskie sąsiedztwo przed upływem 1:30 czas rundy [Ostrzeżenie / Ban na 30 min]

A co do Twojego bana to dostałeś go od innego admina (akurat nie wiem którego) za słowa : "Ku*wo pie*dolisz pajacu je*any ku*wa sklej pi..."

Również polecam demko 19:50

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RyKoS @-_- oni niech to rozpatrza

Jestem opiekunem :) Tłumaczyłem graczowi ze nie moze stawac klasa hasassyn w danym miejscu mowiłem "nie zabijaj mnie" wbiłes i mnie zabiłes "no i po co mnie zabijasz"

Bo napewno nie powiedziałem na chuj 

Ogolnie wypelniałem moje obowiazki zabiłes mnie powiedziałem to co wyzej na to ty 

"na chuj tak pierdolisz[...]" poleciała obraza w moją strone i dostałes bana wiec nie wiem po co ty tu jeszcze piszesz XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No dobra, sprawdziłem demko od 19:00 i Blix coś tam tłumaczy, potem flkxozy zabija jakieś innego typa, następnie Blix,

Blix odpowiada "No i co mnie zabijasz jak tłumaczę?", potem poszły jakieś teksty w stylu "Zaraz dostaniesz karę i pójdziesz spać", serwer w śmiech, a następnie doszło do wybuchu gracza i wyzwisk w stronę Blix (tak z tego wynika)

Jeżeli chodzi o bana, to na pewno jest słuszny, ale dodam też, że te wcześniejsze teksty nie mają większego sensu. Ja wiem, że tam większość osób pojmuje te Wasze żarty, ale nie każdy ma to samo poczucie humoru i z tego co widzę, osobie zbanowanej się Wasz humor nie podobał

  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności