Skocz do zawartości

Ban tNk


tNk

Rekomendowane odpowiedzi

@-_- dostał bana za duplicate acc, a z tego co wiem gra na jednym koncie, więc nwm musisz wyjaśnić sprawę.

 

Edytowane przez Peter
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Napisz post w tym temacie

Z tego co widzę po ACP, Twoje IP nie zmieniło się. Na tym IP jest aż 6 banów (przez ostatnie 7 dni) i jeśli Ci się nie zmieniło, to były to konta Twoje lub kogoś kto ma dostęp do Twojego internetu.

Nie zdejmę bana z pierwszego konta, a więc pozostaje Ci tylko udowodnić to, że nadano CI już czyiś adres IP, a więc muszę sprawdzić czy CI się zmienił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ip, to jest dziwna kwestia bo już wiele razy zdarzało się, że miałem bana na różnych serwerach, generalnie posiadając światłowód jest praktycznie niezmienne. Co do samego bana, ostatnimi czasy gram bardzo mało ze względu na brak czasu i to było dla mnie zdziwienie. Jeżeli chodzi o użytkowników lokalnych, to odpada żeby ktoś grał. Z tego co wiem wystarczy samo wyłączenie routera, żeby ip się zwolniło a ktoś inny mógł je przyjąć z puli wolnych.

Ogólnie poza korzystaniem z tego internetu nie zagłębiałem się czy ip jest dynamiczne czy statyczne. Od zawsze było niezmienne.

Co do samego bana, zastanawiałem się jaki jest cel w banowaniu po ip, żeby uniknąć sytuacji tego typu wystarczy nakładać bany na sid, w dzisiejszych czasach VPNy,zmiana proxy oraz inne takie zagadnienia dotyczące korzystania z internetu są dostępne bardzo łatwo dla każdego, więc ominięcie jest proste. Nonsteamów tutaj nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 2.01.2019 o 12:39, tNk napisał:

Co do samego bana, zastanawiałem się jaki jest cel w banowaniu po ip, żeby uniknąć sytuacji tego typu wystarczy nakładać bany na sid, w dzisiejszych czasach VPNy,zmiana proxy oraz inne takie zagadnienia dotyczące korzystania z internetu są dostępne bardzo łatwo dla każdego, więc ominięcie jest proste. Nonsteamów tutaj nie ma :)

Właśnie po to by dana osoba nie kupiła sobie nowego konta lub go stworzyła jeśli serwer jest ogólnodostępny

W tej chwili, jest ponad 100 banów w bazie z duplikacją kont, a więc jest to barzdo dobry sposób pozbywania się osób, które chcą ominąć bana. Pragnę tylko nadmienić, że taka sytuacja działa się wcześniej, chociażby na JB, gdzie ludzie po prostu kupowali nowe konte by ominąć bana. 

Nie ma nonsteam, lecz są darmowe wersje + można zawsze kupić nową grę i to się zdarzało w przypadku naszej sieci wielokrotnie

 

Na ten moment nie widzę by Twój adres się zmienił, więc wybacz, ale nie mogę zdjąć bana. Usługodawca nie może założyć w tym czasie Tobie i osobie oddalonej ileś tam KM tego samego adresu IP w tym samym czasie 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności