Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Serwery Counter-Strike 1.6
1
Only DD2
54.38.58.71:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

[PRZYJĘTA][Skarga]Jacob


Shiv3R230
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Shiv3R230

Nick oskarżonego: Jacob

SID oskarżonego (komenda status):

Godzina i data przewinienia: 28.12.2018 koło południa, nie pamiętam dokładnej godziny.

Opis sytuacji: ban za skracanie na bhopz 2 (1 dniowy) pomimo zgody od Negana (gracze potwierdzali, a i tak ban został nałożony) na skracanie tamtej mapy, przy czym wszyscy gracze skracali tą mapę. Po unbanie 1 dniowym okazuje się że mam dożywotniego gaga na serwerze co jest według mnie nie uzasadnione i chciałbym znać jej przyczynę(przy tym sygestia aby wyświetlała się informacja z jakiego względu ten gag jest nałożoony)

Dowody (demo, SS, świadkowie): -

Uwagi (opcjonalne): Jeśli chodzi o administratora Jacoba to mam wiele zastrzeżeń ze względu że niszczy on grę na tym serwerze. Mam na myśli że gram sobie pewnego dnia na serwerze wcześnie rano gdzie gra max do 5 osób, wchodzi Jacob i praktycznie wszyscy od razu dostają bany i nikt nie zostaje na serwerze (tt wyszedł dosłownie na sekundę ze swojego terytorium po czym od razu wraca a i tak dostaje bana, tak samo przy drobnym skracaniu). Według mnie należy mieć większy dystans i zachowywać się jak człowiek. Lubie grać na tym serwerze jak i świetnie dogaduję się z resztą graczy. Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji. Pozdrawiam Shiv3R230.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

,,Pomimo zgody Negana" ? Kiedy wyraziłem zgodę na jakiekolwiek skracanie ? Bo nie przypominam sobie żebym pozwolił komukolwiek skracać mapki na serwerze.  A jeżeli chodzi o bhopza to tam skracać się nie da ;)

Edited by Negan
Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie wyraziłeś zgody, możliwe że napisał to ktoś inny i jest to moja pomyłka, więc z góry sorry. Mówimy tutaj o bhopz_v2.To właśnie na tej mapie dostałem bana na 1 dzień. Po banie wchodzę sobie na serwer i jestem dożywotnio zgagowany, nie mogę rozmawiać przez mikrofon, ani nic pisać na czacie( brak możliwości korzystania z komend sklepu zmiany klasy) - nie uzasadnione, nigdy nikogo nie obrażam i dogaduję się z każdym na serwerze, co raczej inni na serwerze potwierdzą. Pozdrawiam Shiv3R230!.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wiem bana nie słusznie ci dałem z góry przepraszam ale gag to już nie moja sprawka a poza tym napisałeś że dałem bana za wychodzenie ze strefy TT bo koleś wyszedł i i zacza biegać dopiero po 15s  a poza tym napisałeś jeszcze ze wszedłem na serwer i banuje graczy jak skracaja i nabijaja sobie topke to się nie dziw że ban laci. 

Edited by Ryderhere:)
Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines