Skocz do zawartości

Unban/Zmniejszenie kary


j00r

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: j00r
Link do SSów:
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

Disconnect: j00r - You have banned on server!!
Ban Reason: Pomaganie sobie w misjach
Ban End: 18-02-2019 11:24
Server: ★RESET★ COD 128TR ★Cs-Classic.pl★ !ws ★ Call of Duty ★

You can submitted protest on forum <font color='#ffb426'>https://for


Serwer: ★RESET★ COD 128TR ★Cs-Classic.pl★ !ws ★ Call of Duty ★
Link do banahttps://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&amp;advSearch=STEAM_1:0:469302195&amp;advType=steamid&amp;Submit

Ban jest słuszny lecz zastanawia mnie dlaczego dostałem bana na tydzień. W taryfikatorze jest napisane ban 1 dzień/tydzień ale według mnie tydzień to za długo za takie przewinienie. Szkoda nie była wielka bo było to tylko kilka rund a ja nie byłem dotychczas karany/ostrzegany ani nie słyszałem skarg na mnie. Wiem, że zawiniłem lecz obiecuję poprawę. Na unbana nie liczę chociaż chciałbym ale wiem, że złamałem punkt regulaminu jednakże proszę o rozpatrzenie mojego podania i jeśli jest to możliwe skrócenie mojego bana do tej najniższej wartości według taryfikatora - 1 dzień.

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez j00r
Błędna nazwa serwera
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

W tym przypadku gracz otrzymał bana na tydzień i tyle go będzie miał. W przypadku gdy dany gracz nagminnie łamie regulamin, osoba pilnująca serwer ma prawo nałożyć mu bana ze względu na "wielkość" jego przewinienia. Nie zamierzamy pozwalać na to by ludzie pod pretekstem nieświadomości pozwalali sobie na szybsze wykonywanie questów, pomagając sobie. W celu zmniejszenia kary, proszę o kontakt z opiekunami poprzez PW

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności