Jump to content
ASAX

Serwer Deathrun zrobiony w dobrym stylu

Recommended Posts

Siemanko!

Chciałem pograć w deathruna jak miała jedna serwerownia ale niestety ona upadła więc Moją propozycją jest zrobienie Deathruna bez klas na lvl, skrzynk z których lecą skórki jak lolu, vipy i inne różnorakie dodatki. Czy ta opcja by wam pasowała? Oczywiście mogę powiedzieć jak to by się robiło i co tam się działo.

• Confused 1

Obstawiam, że chodzi o serwer 1.6, więc zacznijmy od minusów, bo będzie ich więcej:

• nie opłaca się inwestować w serwery 1.6,
  • deathrun jest fajny, ale słabo grywalny, więc nie rozkręcisz go bez reklamy, a obecne stawki na setti są zbyt duże.

Ogólnie patrząc na zawartość merytoryczną tej 'propozycji' cienko widzę, żeby ktoś choćby przez sekundę pomyślał o tym na poważnie.
W sumie nie widzę większego sensu rozpisywania się tutaj. Nikt na to nie pójdzie.

Postawić serwer każdy może - nic trudnego.
Jeśli chcesz tak bardzo to postaw serwer, rozkręć go, dołącz do sieci - innych opcji nie widzę. 

A co do plusów to ich tu nie ma.

Znając politykę Karola do serwerów 1.6 w aktualnej dobie i dodając do tego, że aktualnie posiadamy serwer DR 1.6 nie ma sensu tworzyć nic nowego, więc z góry propozycję zamykam. Jeżeli chcesz coś zmienić na istniejącym serwerze DR zapraszam do pisania postów/tematów w odpowiednim poddziale tego serwera. 

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines