Skocz do zawartości

Serwer Deathrun zrobiony w dobrym stylu


ASAX

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!

Chciałem pograć w deathruna jak miała jedna serwerownia ale niestety ona upadła więc Moją propozycją jest zrobienie Deathruna bez klas na lvl, skrzynk z których lecą skórki jak lolu, vipy i inne różnorakie dodatki. Czy ta opcja by wam pasowała? Oczywiście mogę powiedzieć jak to by się robiło i co tam się działo.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że chodzi o serwer 1.6, więc zacznijmy od minusów, bo będzie ich więcej:

  • nie opłaca się inwestować w serwery 1.6,
  • deathrun jest fajny, ale słabo grywalny, więc nie rozkręcisz go bez reklamy, a obecne stawki na setti są zbyt duże.

Ogólnie patrząc na zawartość merytoryczną tej 'propozycji' cienko widzę, żeby ktoś choćby przez sekundę pomyślał o tym na poważnie.
W sumie nie widzę większego sensu rozpisywania się tutaj. Nikt na to nie pójdzie.

Postawić serwer każdy może - nic trudnego.
Jeśli chcesz tak bardzo to postaw serwer, rozkręć go, dołącz do sieci - innych opcji nie widzę. 

A co do plusów to ich tu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając politykę Karola do serwerów 1.6 w aktualnej dobie i dodając do tego, że aktualnie posiadamy serwer DR 1.6 nie ma sensu tworzyć nic nowego, więc z góry propozycję zamykam. Jeżeli chcesz coś zmienić na istniejącym serwerze DR zapraszam do pisania postów/tematów w odpowiednim poddziale tego serwera. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności