Skocz do zawartości

La casa de papel


neska.

Rekomendowane odpowiedzi

La casa de papel

7822937.3.jpg.9b72471d82df30016e4c60d250bf4bbd.jpg

 

Obsada:

Úrsula Corberó - Tokio

Álvaro Morte - Profesor

Pedro Alonso - Berlin

Miguel Herrán - Río

Alba Flores - Nairobi

Opis:

Jedną z głównych postaci serialu jest Tokio - dziewczyna, która na swoim koncie miała już niejedno przewinienie, a wręcz można powiedzieć, że nie miała nic do stracenia, kiedy to pewnego dnia Profesor zaproponował jej udział w napadzie. Dziewczyna razem z grupą innych przestępców dokonuje skoku na mennice, który został wcześniej dokładnie zaplanowany przez Profesora.

Moja ocena:

Będąc szczera, na początku byłam średnio przekonana co do tego serialu, ponieważ niezbyt przepadam za hiszpańskimi produkcjami. Jednak po namowie wielu moich przyjaciół zdecydowałam się w końcu zobaczyć dosyć popularne "La casa de papel". Już od początku serial mnie bardzo wciągnął i z niecierpliwością wyczekiwałam każdej wolnej chwili, którą tylko będę miała, by móc dalej dowiadywać się o losach bohaterów. Uważam, że serial jest napisany bardzo dobrze i nawet główna bohaterka, która była niemiłosiernie denerwująca, nie dała rady zepsuć mi seansu. Gra aktorska także jest na przyzwoitym poziomie, a moim ulubieńcem zdecydowanie został Berlin, jak i sam Profesor, którego postać była jednym słowem genialna. 

Zachęcam wszystkich do zobaczenia tego tytułu. Osobiście stwierdzam, że po tym serialu stałam się bardziej otwarta na inne produkcje, 

Już w lipcu będziemy mieli okazję zobaczyć kolejny sezon serialu, którego niżej zamieszczam zwiastun.

 

Edytowane przez neska.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, neska. napisał:

Główną bohaterką serialu jest Tokio

Jedną z głównych, wyróżnia ją to, że to ona opowiada tę historię, która dzieje się na ekranach. Na pewno w kwestii głównego bohatera nie można umniejszyć pozycji Profesora, czy Berlina.

Serial, który koniecznie powinien zobaczyć każdy, kto fascynuje się kinem akcji i wszelkimi przewrotami w serialu. Dodatkowo serial jest w języku hiszpańskim, co bardzo dobrze i pozytywnie wpływa na emocje, dialogi i atmosferę między bohaterami i na nasz odbiór tego, ponieważ hiszpański jest językiem strasznie uczuciowym. Osobiście boję się o 3 sezon, moim i nie tylko moim zdaniem na 2 części mogli na spokojnie zakończyć, więc zobaczymy co to będzie. 

Recenzja oczywiście śliczna, nie spoileruje nic, a zachęca ☺ 

  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial ten jest jednym z niewielu, które uwielbiam! Z niecierpliwością czekam na 3 sezon :D

A Tokio jak i Rio, przez całą akcję serialu mnie irytowali, ale też czułem do nich pewien rodzaj sympatii :D

Postacie są świetne napisane i przedstawione, dlatego tym serialem człowiek żyje całym sobą!

A recenzja: przyjemna, zachęcająca i nieprzegadana, leci👍

Edytowane przez Huczin
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szczerze mówiąc na początku podchodziłem do niego trochę sceptycznie, lecz po jakimś czasie oglądania zaczął mi się nawet podobać. Nie jest to nudny serial, cały czas są jakieś zwroty akcji i nie jesteś w stanie przewidzieć co będzie za chwilę. Wczoraj do 5 siedziałem żeby obejrzeć do końca pierwszy sezon. Dzisiaj chcę zobaczyć tyle, ile dam radę z 2 sezonu. Naprawdę polecam!

Jedyne co mnie niemiłosiernie wku*wia to ryj szefa tej mennicy i jego sposób mówienia.

Edytowane przez OFFEN
  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności