Skocz do zawartości

Propozycje


Norinna

Rekomendowane odpowiedzi

@Ciapaty to bardzo dobry pomysł. Nie raz zdarza się, że zostanie jakiś bot i przedłuża, a tak można by było mu napisać żeby dedną. 

Edytowane przez Fresh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy serwer easy, więc jak chcecie jakieś nowe mapy to szukajcie podobnych do projetocs czy grassa i podsyłajcie tutaj linki. Dodawanie mapek gdzie 90% mapy to skakanie po klockach nie ma sensu na naszej wersji.

Mapa peja_city próbowałem dodać, ale nie chciała działać.

Te co podał zabity są bezsensowne na nasz serwer.

 

Więc jeszcze raz piszę: szukajcie, dawajcie linki, a postaram się dodawać inne mapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać klase

 

Nazwa; jakaś grecka pała, nie znam mitologii a nie chce zepsuć :D

Opis; Ma szanse na losową bron (Jeżeli się da, 80% na losowy pistolet , 70 % na losowy shotgun, 60% na losowy smg, 40% na losowy rifles :D , 40% na krowe, 30% na granaty) Jak by -_- takie coś wykombinował to by było super :D Unikat klasa

Zdrowie; 0

Wytrzymalosc; 0

Kondycja; 20

Grawitacja; 15

Obrazenia; 0

 

Siwy proponuje Nike tj.Bogini zwycięstwa/szczęscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siemka ja chciałem zaproponować kilka nowych mapek tu jest link do pobrania paczki map http://sh.st/fMQ36(niektóre mapki mogą się powtarzać)

 

 

 

EDIT by CiapatyMurwa

Opisz nam te mapki, powiedz co jest w paczce. :3

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapki są dobre ale to zależy od Machwesa :)

 

 

@ kilka map usunąłem ponieważ niektóre sie powtarzały dlatego wybrałem te: http://www19.zippyshare.com/v/BGPz7QWz/file.html

Edytowane przez Zygi zabijaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Chciałby zaproponować,że zamiast armoru dla vipa który praktycznie mało daje dodać po 30 punktów stat do kondycji,hp,wytrzymałości,grawitacji,obrażeń.

Edytowane przez Zygi zabijaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armor to tak jakby 100 wytrzymałości, a tak to rozdane by były 150 punktów :3, tylko, że armor się dodaje co rundę, a to by już zostawało ciągle takie same. Osobiście wolę już tą starą wersje, bo z vipa zrobi się premka xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armor to tak jakby 100 wytrzymałości, a tak to rozdane by były 150 punktów :3, tylko, że armor się dodaje co rundę, a to by już zostawało ciągle takie same. Osobiście wolę już tą starą wersje, bo z vipa zrobi się premka xd

Armor nie działa jak ktoś cie atakuje z kosy czy smg to nie tracisz armoru czyli nic nie daje xd(a punkty można zmniejszyć) xd

Edytowane przez Zygi zabijaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proponuję usunąć ze sklepiku dokupywanie hp,ponieważ jest nie równa walka jak ktoś ma 50hp i dokupi sobie 300 i druga osoba nie ma szans.Więc bez sensu taki pojedynek.Chyba,że by miał taką możliwość tylko vip ale do kupienia max 100 hp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo niech tylko tt może kupić, bo zwykle musi 4/5 osób pokonać sam

no w sumie też tak może być więc powinna być wybrana jedna opcja z tych dwóch :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Mapy dodane.

2) Co do Vip'a to pomyślę.

3) Zdrowie w sklepiku zostaje bez zmian. Z tego co wiem jeśli postać ma max hp np: 200, a zostaje mu 50 to jeśli dokupi nie ma 350 tylko 200. To jest serwer EASY, max 2001lv, więc nie zmieni się wartość kupna zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) Zdrowie w sklepiku zostaje bez zmian. Z tego co wiem jeśli postać ma max hp np: 200, a zostaje mu 50 to jeśli dokupi nie ma 350 tylko 200. To jest serwer EASY, max 2001lv, więc nie zmieni się wartość kupna zdrowia.

ja mam 20 hp dokupię w sklepie i mam 320 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności