Skocz do zawartości

Propozycje


Norinna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Naniosłem parę poprawek na serwerze, a także poprawiłem też dwie klasy z respieniem się, więc proszę sprawdzić czy działaja poprawnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k3_ jak chcesz podniesc wiek admina jak grecze którzy rają jak wczesniej pisaliście maja 12-16 lat a na admina potrzeba 15 lat wiec skad chcesz znalesc adma jesli starsi nie graja

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaliśmy:)

Wieśman, rozwiązanie jest jedno.

Potrzeba nam więcej starszych i doświadczonych graczy, a nie tylko same dzieci.

 

 

 

 

 

 

HardBoss dobrze prawi poniżej:)

Edytowane przez k3_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod na automatyczną zmianę drużyny nie jest zbyt potrzebny, z powodu tego iż można zmienić drużynę przez konsolę, a od kiedy został wgrane nowe mody lagi na serwerze wzrosły. Nikt do TT i tak nie wchodził, a jedynym uciążliwym bugiem jest przerzucanie graczy/adminów ze specta do TT.

 

Proponuję również dodanie kicka za siedzenie na spect, które jest bardziej przydatne niż usunięcie spychania na respie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja to:

Dodanie skrótu komendy /respawn na  /r

bardzo było by to przydatne ponieważ większość graczy gdy chce się zrespić piszą po 5 razy /respawn przeważnie błędnie ,

dla ułatwienia było by gdyby można było wpisać /r zamiast całego /respawn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja to:

Dodanie skrótu komendy /respawn na  /r

bardzo było by to przydatne ponieważ większość graczy gdy chce się zrespić piszą po 5 razy /respawn przeważnie błędnie ,

dla ułatwienia było by gdyby można było wpisać /r zamiast całego /respawn

według mnie to jest bezsensowne ponieważ /respawn to nic trudnego do napisania wystarczy pisać ze zrozumieniem a nie szybko i na odwal po za tym sam skrót /r jest dla leniwych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaneki traili nie ma, gdyż zżerają one FPS'y, a nasz serwer jest tworzony z myślą o słabszych komputerach oraz dużej wydajności.

 

Wyłączyłbym też ten piorun co zabija gdy spadasz, bo na wielu mapach przez to zablokowanych jest wiele przejść, części mapy (jak na jednym z dustów gdy spadasz przenosi cię do części kz i masz szansę zacząć od nowa mapę albo mapa abstract_easy jest nie do przejścia gdyż też zabija przy portalu).

Edytowane przez Rias Gremory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym żeby była dawna klasa: "Profesionalista" ponieważ jak ludzie kupują "Pterodaktyla" to piszą że chcieliby 2 skoki w niej, a "Profesionalista" miał wszystko co potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby była dawna klasa: "Profesionalista" ponieważ jak ludzie kupują "Pterodaktyla" to piszą że chcieliby 2 skoki w niej, a "Profesionalista" miał wszystko co potrzebne.

Za mocna klasa by była a to nie jest ten dr co kiedyś :) dlatego zamiast 2 skoków ma dobra grawitację 650 punktów w staty jak się nie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 propozycje:

-Darmowy Vip i jedna premka (do wyboru) dla Admina (na okres Adminowania)

-Dokupienie slotów do serwa bo w późniejszych godzinach serwer pęka w szwach.

-Darmowy level na jedną wybraną klasę (tylko zwykłą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Definitywnie nie.

2. Ten temat był już wiele razy poruszany, nie opłaca się dodawać slotów.

3. Jest to serwer easy, zakupując expa 1 raz mamy już 7 czy 14 lvl, nie pamiętam teraz dokładnie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Darmowy Vip i jedna premka (do wyboru) dla Admina (na okres Adminowania) - Totalnie bez sensu , serwer też musi z czegoś żyć 


-Dokupienie slotów do serwa bo w późniejszych godzinach serwer pęka w szwach. - ODMAWIAM to najgorsze co można zrobić . Gdy jest już te 13 osób to serwer tak nie wyrabia są takie lagi że nie da się ruszać 


-Darmowy level na jedną wybraną klasę (tylko zwykłą) - nie potrzebne jeśli grasz to wbijasz level , a nie chodzisz i go dostajesz.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moglbym sie dowiedziec co sie dzieje z mapa deathrun_extreme? Kiedys byla to bardzo znana mapa grana do znudzenia a tutaj jej nie ma. Jakies problemy z nia?

Jutro moge podac link jezeli ktos nie wie o jaka mape chodzi (w co watpie) aktualnie nie ma mnie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem została wcześniej usunięta z powodu crashów oraz była mało grywana gdyż większość graczy jej nie przechodziła lub omijała jedno piętro (skracanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności