Skocz do zawartości

Propozycje


GryTrean

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie proszę zgłaszać "mniejsze" propozycje, niewymagające większej dyskusji.

Do propozycji bardziej niestandardowych proszę pisać osobny temat.

Edytowane przez GryTrean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakaz zabijania w buyzonie, strzelania do buyzona. Nie da się normalnie kupić broni bo początek rundy ziomek kampi i zabija wszystkich.

Edytowane przez OFFEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, OFFEN napisał:

Zakaz zabijania w buyzonie, strzelania do buyzona. Nie da się normalnie kupić broni bo początek rundy ziomek kampi i zabija wszystkich.

O to w tym chodzi, żeby gra była bardziej dynamiczna. Widok na większości serwerów Surf + RPG -> Początek rundy, 10 osób leci na buyzone'a. Nie o to tutaj chodzi - trzeba trochę zawalczyć o kupno/zdobycie broni. Pomimo to jednak zauważyłem, że wiele osób ma problem z tą zasadą. Stąd też powrócę do tego tematu - najprawdopodobniej pojawi się punkt w regulaminie zabraniający zabijanie w buyzoni'e przez pierwsze 20 sekund rundy (a w przyszłości plugin wspomagający to).

Dziękuję za pomoc w rozwoju serwera! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję do komendy !knife/!gloves dodać napis Tylko dla VIP czy coś takiego oczywiście tylko dla normalnych graczy a jeżeli ktoś ma vipa to bez tego komunikatu. Chętnie zobaczyć chciałbym, także napis na ogólnym sayu, że np. gracz1 prześciga gracza2 w rankingu top10 zdobywając lvl41 i wysuwa się na miejsce 7. Proponuję dodać 2 punkty w regulaminie. Pierwszy to zakaz podpowiadania po śmierci natomiast drugi Zakaz zmieniania drużyn, w sensie np. tt przegrywają 15:0 z ct i gracz1 przechodzi do tt aby wygrać

 

Edytowane przez Jusub
Dodanie propozycji
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jusub napisał:

Proponuję do komendy !knife/!gloves dodać napis Tylko dla VIP czy coś takiego oczywiście tylko dla normalnych graczy a jeżeli ktoś ma vipa to bez tego komunikatu.

Będzie dodane

1 godzinę temu, Jusub napisał:

Chętnie zobaczyć chciałbym, także napis na ogólnym sayu, że np. gracz1 prześciga gracza2 w rankingu top10 zdobywając lvl41 i wysuwa się na miejsce 7.

Nawet okej pomysł, zastanowię się nad tym

1 godzinę temu, Jusub napisał:

Pierwszy to zakaz podpowiadania po śmierci

Najprawdopodobniej będzie dodane, ale też się muszę zastanowić nad tym. Jeszcze dzisiaj pojawi się kilka zmian w reuglaminie

2 godziny temu, Jusub napisał:

Zakaz zmieniania drużyn, w sensie np. tt przegrywają 15:0 z ct i gracz1 przechodzi do tt aby wygrać

Również będzie dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Proponuje dać exp za wygranie rundy bo nie każdy jest dobry w cs . 

2.Proponuje aby było coś w stylu pojedynków na 1v1 oczywiście po końiec jak jest 1v1.

3.Proponuje dodać autobalace bo czasami jest 4ct na 8tt .

4.I coś na styl blóntów z jb np za 5blóntów vip na 3dni ,4blónty rezerwacja slotu na 2 dni itp ,

Edytowane przez skilu OneTap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, skilu OneTap napisał:

1. Proponuje dać exp za wygranie rundy bo nie każdy jest dobry w cs . 

Już jest

3 godziny temu, skilu OneTap napisał:

2.Proponuje aby było coś w stylu pojedynków na 1v1 oczywiście po końiec jak jest 1v1.

Bez sensu - to nie jailbreak

3 godziny temu, skilu OneTap napisał:

3.Proponuje dodać autobalace bo czasami jest 4ct na 8tt .

Jest dodany, ale odczekuje jedną rundę zanim przerzuci. Będzie jeszcze pisany, aby balansowało drużyny pod względem posiadanego levela, ale to w przyszłości

3 godziny temu, skilu OneTap napisał:

4.I coś na styl blóntów z jb np za 5blóntów vip na 3dni ,4blónty rezerwacja slotu na 2 dni itp ,

Też nie ma sensu. Od następnej edycji będą dostępne Misje działające na zasadzie tych z CODmoda - tam będzie można dostać VIPa, itd. (Przynajmniej na ten moment taki jest zamysł)

Edytowane przez GryTrean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mała propozycja to taka aby dodać nazwę piosenki która leci pod koniec rundy ponieważ komuś się może spodobać i myślę, że spoko pomysł

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie 15s rozgrzewki na początku nowej mapy, nie każdy ma dobry komputer i jak dołącza, już się nie respi, przez co musi czekać do końca rundy

Edytowane przez Nexus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jusub napisał:

Jeszcze mała propozycja to taka aby dodać nazwę piosenki która leci pod koniec rundy ponieważ komuś się może spodobać i myślę, że spoko pomysł

Będzie od nowych RS'ów

29 minut temu, Nexus napisał:

Dodanie 15s rozgrzewki na początku nowej mapy, nie każdy ma dobry komputer i jak dołącza, już się nie respi, przez co musi czekać do końca rundy

Pomyślimy nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobrą opcją byłoby dodanie takich quizów na czacie. Coś w stylu: "Napisz ile to 147/3, a otrzymasz 5 rpg!"

Widziałem takie coś na innych serwerach surf i sprawdzało się naprawdę dobrze.

 

May the force be with you!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, tyren234 napisał:

Myślę, że dobrą opcją byłoby dodanie takich quizów na czacie. Coś w stylu: "Napisz ile to 147/3, a otrzymasz 5 rpg!"

Widziałem takie coś na innych serwerach surf i sprawdzało się naprawdę dobrze.

Dobry pomysł, będzie dodane - jeszcze pomyślę nad dokładniejszym formatem

9 godzin temu, Jusub napisał:

dodać damage od bomby.

Też zauważyłem, że aktualnie nie ma - jest to błąd i będzie naprawione, choć nie ukrywam, że na ten moment ma to stosunkowo niski priorytet

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Mógłbyś dodać w ulepszeniach prędkość przeładowania broni.

2  Ulepszenie "broń"
Po ulepszeniu na dany poziom otrzymujemy daną broń na start rundy np.
1 poziom - deagle
2 poziom dual beretty
3 poziom mp9/mac10
4 poziom p90
5 poziom scout
6 poziom nova
7 poziom galil/famas
8 poziom PP Bizon
9 poziom ak-47/m4
10 poziom AWP

3 zakaz kampienia przy bombie

4 Można dodac do ruletki exp np od 100-1200 i na exp jest 10 %

Edytowane przez skilu OneTap
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, skilu OneTap napisał:

1Mógłbyś dodać w ulepszeniach prędkość przeładowania broni.

Z jednej strony fajne, z drugiej nei wiem jak to by działalo. Zastanowię się, ale ogólnie pomysł fajny

40 minut temu, skilu OneTap napisał:

2  Ulepszenie "broń"
Po ulepszeniu na dany poziom otrzymujemy daną broń na start rundy np.
1 poziom - deagle
2 poziom dual beretty
3 poziom mp9/mac10
4 poziom p90
5 poziom scout
6 poziom nova
7 poziom galil/famas
8 poziom PP Bizon
9 poziom ak-47/m4
10 poziom AWP

Szczerze mówiąc - mi to się nie podoba. Na ten moment na nie

 

45 minut temu, skilu OneTap napisał:

3 zakaz kampienia przy bombie

Nie można kampić - można kręcić się wokół bomby, ale nie można centralnie na nią kampić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Chciałbym przedstawić kilka propozycji. Głównie dla tego, że nowi gracze nie mają szans z 300 lvl. Są to tylko MOJE PRZEMYŚLENIA, więc proszę nie krzyczeć XD.

  • Ice Stab - Jest to niemiłosiernie denerwujący skilll, który głownie odstrasza graczy od serwera (3 okrążenia wokół przeciwnika, który nie może się nawet ruszyć i nie żyje. Mam nadzieję, że zostanie znerfiony bo celem surf + rpg nie jest chyba latanie z kosą i zabijanie na 3 hity.
  • Stealth -  przeciwnik jest praktycznie niewidzialny co w połączeniu z Ice Stabem lub Fire Pistolem praktycznie gwarantuje śmierć.
  • Fire Pistol - Zasłania cały ekran kompletnie nie widać przeciwnika + jeżeli jest to fiveseven / berety / tec z obrażeniami na wysokim lvl to również mamy zgona ;).
  • Damage / Health - Wydaje mi się, że to również powinno zostać znefione. Nowy graczy, gdy wchodzi na serwer i widzi typa, który zabija go 1 strzalem z kałacha w ciało i ma 200hp od razu zniechęca się do dalszej rozgrywki.
  • Zdobywane doświadczenie - To jest chyba największy problem nowych graczy. Mimo że leci całkiem dobrze, to nie są w stanie dorównać graczom, którzy mają wysokie lvl. Wydaje mi się, że nowym graczom powinien EXP lecieć znacznie szybciej, a graczom z wyższymi lvl o wiele wolniej.

Podsumowując. Moim zdaniem serwer powinien zacząć działać w sposób bardziej przyjazny dla nowych użytkowników. I wydaje mi się, że z takimi nerfami aktualni gracze nie mieliby większych problemów. Są to raczej propozycje na nową edycję bo nie ma sensu wprowadzać tego aktualnie. Mam nadzieję, że podsunąłem kilka fajnych propozycji. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia co do tych propozycji, możesz napisać jak według Ciebie to powinno wyglądać :). Dziękuję za zmarnowanie 5 minut na przeczytanie moich wypocin. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damage/Health to jeszcze można przeżyć bo nowi będą normalnie isć w HP i dmg a nie w jakieś antidotum co nic nie daje 

 

I Jeszcze mam propozycje jak wiadomo jest pare map co jak wpadniesz do Jail to bez pomocy 2 osoby nie da się wyjść, i tu taka propozycja czy byście chcieli i czy dałoby się zrobić komendy np.: !jail i jail by się otwierał można nawet dodać czas że po wpisaniu otworzy się po 5-8sec i cooldown żeby nie spamić też tym co chwile

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2019 o 23:37, Mahesvara2 napisał:

I Jeszcze mam propozycje jak wiadomo jest pare map co jak wpadniesz do Jail to bez pomocy 2 osoby nie da się wyjść, i tu taka propozycja czy byście chcieli i czy dałoby się zrobić komendy np.: !jail i jail by się otwierał można nawet dodać czas że po wpisaniu otworzy się po 5-8sec i cooldown żeby nie spamić też tym co chwile

Pomyślę nad tym, jeszcze nie wiem jak to rozwiązać. Uważam, że taka komenda ma mało sensu - jail to ma być kara, a nie da się sprawdzić kiedy ktoś wpadnie do jaila. Z drugiej strony - rzeczywiście fakt, że czasami nie da się z niego wyjść (+ na niektórych mapach taka osoba jest bita przez antykampę) nie ma sensu. Do nowej edycji postaram się to jakoś rozwiązać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dodać system Zemst że jak ktoś cię zabije a potem ty w next rundzie czy tam po odrodzeniu zabijesz tego kto cię zabił to by było na czacie że dokonałeś zemsty na "tu nick" i za tą zemstę było by np. 2x więcej expa 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mahesvara2 napisał:

Może dodać system Zemst że jak ktoś cię zabije a potem ty w next rundzie czy tam po odrodzeniu zabijesz tego kto cię zabił to by było na czacie że dokonałeś zemsty na "tu nick" i za tą zemstę było by np. 2x więcej expa 

Dodałem dodatkowego XP za zemstę - co do komunikatu i trochę innego działania tego pomyślimy, zapewne od następnej edycji. Na ten moment dostajemy, za zemstę dodatkowo XP w postaci 10x Poziom Przeciwnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszenie ilości zadawanych obrażeń z P90 / zmniejszenie ilości naboi. @aassingo jest dobrym przykładem jak latając z P90 zabić większą część przeciwnej drużyny i w kilka dni nabić tak wysoki lvl, że jest już pierwszy XD.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, OFFEN napisał:

Zmniejszenie ilości zadawanych obrażeń z P90 / zmniejszenie ilości naboi. @aassingo jest dobrym przykładem jak latając z P90 zabić większą część przeciwnej drużyny i w kilka dni nabić tak wysoki lvl, że jest już pierwszy XD.

Dlatego jest limit 1 p90 na drużynę. Spowalniające pociski, ice stab, damage, hp, armor i macie go skontrowanego - każdy znajduje swój sposób na grę, nikt Wam nie zabrania latać z p90 ;)

Zakładam, że problem leży z dodatkowym DMG z upgrade'u - ustawiłem limit na maksymalnie +15dmg/strzał, zobaczymy jak to teraz będzie wyglądało. Będzie od następnej mapy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności