Skocz do zawartości

Banik za głupotę


BOBO420

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: BOBO

3. Wycinek z konsoli:   You can submitted protest on forum <font color='#ffb426'>https://forum.cs-classic.pl/</font>!.
                                    Disconnect: BOBO - You have banned on server!!
                                    Ban Reason: Spinacz
                                    Ban End: 21-05-2019 16:52
                                    Server: ★EVENT XP★ COD 128TR ★Cs-Classic.pl★ !ws ★ Call of Duty ★

4. Serwer: ★EVENT XP★ COD 128TR ★Cs-Classic.pl★ !ws ★ Call of Duty ★

5. Link do bana: http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=Spinacz&Submit=Search

Chciałbym prosić o unbana. Nie grałem na tym serwerze a chciałbym , bo wydaje się najlepszym z COD MOD. Bana dostałem prawdopodobnie z powodu mojego braciaka bo nie ma konta csgo i musi się w******c na moje, albo pod wpływem alkoholu mogłem wbić i powyzywać tego i owego. Pozdrowienia

Edytowane przez BOBO420
  • Haha 5
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pamiętam gościa z takim powodem bana jakby to było dzisiaj, a każdy użytkownik tej sieci wie, że mam sklerozę

Akcja wyglądała tak

Wbija sobie (jak zawsze) uśmiechnięty właściciel na serwer, pogadać ze swoimi ulubionymi graczami (wszyscy gracze moich serwerów są moimi ulubionymi graczami) i pośmieszkować, popierdo*** głupoty, itd. W tle odzywa się typ, który rzuca kur** na lewo i prawo za każdym razem gdy coś mu nie wychodzi, utrudniając przy okazji grę innym i zagłuszając moje gadanie. No to zwracam mu uwagę, żeby przestał, bo nie podoba mi się robienie chlewu z mojego serwera. Mija chwila, reszta graczy się śmieje, a gracz nic z tego sobie nie robi (dosłownie) i po chwili puszczają mu chyba nerwy i zaczyna się diss na właściciela.
Mówię do niego, że zaraz poleci jak się nie uspokoi, a reszta graczy (chyba wtedy na serwerze był admin @Panda46) zwraca mu uwagę, że jestem właścicielem. Myślałem by odpuścić, lecz gdy usłyszał o tym właścicielu to jeszcze bardziej się nakręcił i tak oto wyłapał ode mnie perma za to, że nie potrafił się uspokoić, a ja nie toleruję prostactwa.

Być może to nie on, choć powód bana (+/- data też) się zgadza. Rzadko kiedy zwracam uwagę na takie rzeczy, bo zdarza mi się uczestniczyć w takim jednostronnym "rap battle" średnio raz na tydzień, lecz tutaj akcja była na tyle słaba, że ja na serio wbiłem tam z bardzo dobrym humorem i chciałem przelać go na graczy, rozmawiając z nimi, tak jak robiłem to wtedy dość często (zazwyczaj o późnych godzinach, siedząc parę godzin na spect i gadając głupoty, jednocześnie prowadząc swego rodzaju monolog)

 

Wydaje mi się, że raczej chodzi o tego gracza, lecz nie dam sobie ręki uciąć. Wiadomym jest jednak, że ban nie poleciał bezpodstawnie

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ban zostaje i nie ma nic do gadania. Jak chce się wyzywać to niech leci na tyralnie na jakimś ts i się zamknie. Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności