Skocz do zawartości

Temat pięści


Co dalej z pięścmi  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co dalej z pięśćmi

    • Przywracamy kose
    • Zostawiamy pięści
    • Zostawiamy pięści ale wyłączamy wyrzucanie broni

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 28.06.2019 o 12:35

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam do głosowania w ankiecie i sensownego wytłumaczenia swojego wyboru. Jest to dla mnie bardzo ważne.
@KiNdel Nie ma takiej opcji z tego co wiem.

@Sklejekxdzieciak te pięści są z trybu danger zone, jest to coś innego niż tamte co były.

@fifucz3k Rzeczywiście, lepsza rozgrywka to dostanie kosy 1/1 w plecy i tak co runde się buntować. Nikt potem nie chce w CT grać ale za to dynamika na poziomie 11:0 dla terro xd

Edytowane przez Gemciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa edycja, muszą być jakieś zmiany to wiadome, ale te pięści dla mnie są kompletnie bez sensu. Może i to fajnie wygląda, lecz przy boxie, buncie ekran rusza się jak popier**lony i nie wiadomo co się czasami dzieje. Gdy stoimy w jednej grupie dzieje się to samo gdy nasi sojusznicy postanowią sobie potrolować i uderzać nas pięśćmi.

@OFFEN bardzo nieciekawe denerwujące sytuacje

Edytowane przez Czesio
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że dla samego wyglądu pięści można zostawić ale pod 2 warunkami:

  • Zwiększyć obrażenia zadawane z pięści
  • Zmniejszyć / usunąć efekt przekrzywiania się ekranu podczas uderzenia

A i jeszcze fajnie by było jakby TT nie mogło wyrzucać broni samym sobie bo robią się z tego nieciekawe sytuacje XD.

Edytowane przez OFFEN
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gemciu napisał:

@KiNdel Nie ma takiej opcji z tego co wiem.

Pamiętam, że jakoś w 2017 były pięści, które nie przekrzywiały ekranu było to na zasadzie opisanej przez @patrik, jednak z tego co pamiętam było to dość zbugowane, ale można spróbować :)

 Wyrzucanie broni można zostawić dość śmieszne jest to czasami 

Edytowane przez Sklejekxdzieciak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lepiej byłoby gdyby kosy by się przywróciło ponieważ wtedy były bardziej dynamiczne te rundy więcej buntów a teraz są takie nudne jedyne co robić to grać pod życzenia 

  • Haha 10
  • Zmieszany 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozgrywka na JB jest w końcu naprawdę ciekawa. Same pięści oraz wyrzucanie, dzięki nim, broni pozwala na jeszcze większą rywalizację pomiędzy więźniami!

Przechodzicie Climba, kto pierwszy ma życzenie, jesteś drugi, tuż za swoim rywalem. Co robisz? Sprzedajesz mu bułę na pysk! Ekran mu się przekrzywia i frajer spada tuż przed metą, a ty wygrywasz życzenie! EASY WIN

Zaczął się bunt? Więzień z innego gangu właśnie ma strzelać do CTka i nabić sobie statystyki i zdobyć respekt? NO CHYBA CIEBIE BÓG OPUŚCIŁ! Podpier**lasz mu petkę i sprzedajesz one tapy CTkom i czujesz niezwykłą satysfakcję, bo nie tylko zabiłeś wszystkich strażników to jeszcze słyszysz kolegę z TT, który przeklina twoje imię!

Ciężki Tobie się zbuntować bez kosy? To sobie ją kup na kontrabandzie, nie daj jej sobie zajumać jak ostatni frajer, tylko pokaż, że ty tu jesteś gitem na tym kwadracie!

Wolę obecne JB niż poprzednią edycję, podczas której Co rundę więźniowie się buntowali i mapa kończyła się wynikiem 12:0 dla TT, bo skończyło się na tym, że nikomu po stronie CT nie chciało się grać.

Płaczcie dalej dzieci i frajerzy, a ja lecę na serwer, żeby zostawić komuś limo pod okiem!

  • Like 3
  • Dziękuję 1
  • Haha 5
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności