Skocz do zawartości

[SKARGA]


SzimiBiceps

Rekomendowane odpowiedzi

PS(początek): Skargę piszę tutaj, bo dostałem bana na serwerze BETA, którego nie ma jeszcze na forum, więc nie mam gdzie się zgłosić.

1. Twój Nick: SzimiBiceps

2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin

3. Nick oskarżonego: SoveQ

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:1:509421006

5. Data i godzinazdarzenia: 28.07.2019 około 15:30

6. Mapa: chyba de_dust

7. Opis sytuacji: Admin SoveQ nieustannie chwali się każdemu tym, że posiada prawa administracyjne na nowym serwerze i co 5 minut powtarza to, że jest administratorem. Dostał od opiekuna dodatkowy poziom (np. 1900 (gdzie każdy ma maxymalnie 900-1000, a średnio 500)) cały czas podkreśla to jaki on nie jest wyższy względem innych graczy. Potrafi nawet obrazić gracza bardzo prymitywnymi słowami, albo wyrzucic/zbanować za nic (bo ktoś mu tak powiedział). Moim zdaniem nie powinno się dawać permisji osobie, która raz ma około 13 lat, dwa jest bardzo wybuchowa emocjonalnie.
Wracając do sytuacji, gdzie zostałem zbanowany: powiedziałem mu coś na temat tego w jaki sposób się zachowuje (wyżej wymienione) - a dokładnie: Jesteś żałosny. Dostałem bana z automatu. Na forum nie ma jeszcze sourcebans, więc nie wiem nawet na ile dostałem bana. Bardzo nie podoba mi się ta sytuacja i proszę o zainteresowanie się tą sprawą.

8. Dowody (demko/screenywiadkowie): gotv 15:30 mapa wydaję mi się - de_dust, świadkowie (większość społeczności serwera BETA -których teraz jest niewiele- zgodzą się z tym bez problemu, że admin jest niewłasciwy.
Edytowane przez SzimiBiceps
Dodane SteamID
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na ten moment zabrałem mu uprawnienia i poczekam aż wróci Krypton by z nim o tym porozmawiać

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety sie nie zgodze
Wyzywałes mnie i sie zemnie smiałes sam napisałes ze "dodaje" se lvl a nawet nie mam permisji mowilem ci kilka razy ze to nie prawda a ty nadal swoje i mowilem bys sie przestal smiac ze mnie a bana dostałes na 10m wiec wiesz
gracze mnie poparli i powiedz kto jest swiadkiem?

  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności