Skocz do zawartości

UB Medve


Medve

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:
Wycinek z konsoli(bez IP)*: Disconnect: boosted - You have banned on server!!
Ban Reason: wh
Ban End: permament.
Server: ★FFA 128TR ★Cs-Classic.pl★ !knife !gloves !ws ★ FREE VIP ★
Serwer: FFA
Link do banahttps://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:510859938&advType=steamid&Submit

Dobra dobra, dla mnie trochę zabawne, że mam nowe konto chcę sobie pograć na FFA (pierwszy raz) gram, gram idzie mi tak średnio i nagle dzieje się ten moment. Mapa inferno, zaczynam coś strzelać, ale nagle wbija opiekun ja w clutch'u jeden na trzech. Strzeliłem głowę, w sumie to ładna głowa mi siadła. Wcelowałem się potem w CT, bo było grane tylko na bs'a B to z banana wcelowałem się w CT. Poczekałem, poczekałem aż w końcu wychyliłem i zabiłem gościa. No to sobie pomyślałem wtedy, że może mi wyjść z banana. Tak się stało trochę było tam zamieszania bo go nie zauważyłem na początku ale zabiłem. No i koniec rundy i pyk banik za wh. Trochę beczka bo na samym JB z tej sieci mam przegrane 1000h i jakoś nigdy bana nie dostałem, a tu nagle jakiś ban za to, że w końcu coś trafiłem.

Sad :( 

@-_- jeśli się nie mylę to jest to demko:

http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_inferno-1565097688-1565099070.zip runda 11 można obejrzeć od 1:30 około

Edytowane przez Medve
  • Like 1
  • Haha 6
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana za akcję w rundzie nr 11

Idziesz sobie na banana, wszystko fajnie, ale w pewnym momencie zostajesz sam, po zabiciu Andrzeja z Banana cofasz się, a w tym samym momencie Filow idzie na CT od pleców, widzisz, że on biegnie, więc się cofasz, spoglądasz w stronę banana, widzisz przeciwnika, który jest w miarę daleko, więc jeszcze raz sprawdzasz CT, tylko właśnie po co skoro przed sekundą je sprawdzałeś, a może właśnie dlatego że Filow już idzie na shiftcie, a nie jest w biegu i będzie łatwiej go zabić.

 

Druga rzecz, która mi się nie spodobała, to kill na Andrzeju, w spowolnionym tempie strasznie cielownik ci jakoś przeskoczył idealnie na głowę, a ogólnie tak dobrze to nie strzelałeś.

Jeżeli ktoś uważa, że pospieszyłem się z werdyktem to przepraszam :)
/edit

56 minut temu, Medve napisał:

 

Zabiłem chłopa na CT bo wychyliłem i oczywiście celownik na niego "skoczył" bo to jest tak zwany "Refleks" trzeba chyba reagować szybko jak się kogoś widzi. Od tego są te wszystkie mapki do ćwiczeń. 

Ja tu nic nie pisałem o skakaniu celownikiem na FILOWA, który wychodził z CT, tylko o Andrzeju ;) , więc to co napisałeś tutaj jest zbędne 

56 minut temu, Medve napisał:

Byłem w tej sytuacji można powiedzieć, że otoczony bo byłem 2vs1 po zabiciu andrzeja zostały dwie osoby, które mi mogły wyjść i z tej strony i z tej strony. Musiałem raz sprawdzać to raz to.

No spoko, jasne, tylko dlaczego sprawdziłeś CT, po czym nie wyjrzałeś nawet zza rogu na Banana, czy nikogo nie ma, tylko odwróciłeś głowę i zaraz znów na CT, gdzie Filow szedł już na szifcie, a nie wychylał na biegu? Skoro sprawdzasz raz to, raz to, to powinieneś wychylić się zza rogu w stronę banana, a nie tylko odwrócić głowę i wrócić się do patrzenia CT, gdzie sekundę wcześniej sprawdzałeś te miejsce, a w takim czasie nie ma opcji, żeby ktoś ci na blisko podszedł.

/edit2

 

23 minuty temu, Medve napisał:

Nie pamiętam tej sytuacji dokładnie, ale wydaje mi się, że nawet się nie odwracałem w stronę banana tylko cały czas patrzyłem CT o ile się nie mylę, bo pewnie oglądałeś demko i masz racje. Tak jak napisałem wyżej. Po zabiciu andrzeja nikogo na bananie nie było, więc wtedy już od razu pobiegłem na CT i nie minęło chyba tyle czasu, że tak szybko gość by mi wyleciał z tego banana. Gość zdążył dojść wtedy kiedy się już wróciłem po zabiciu Filowa i wtedy było to całe zamieszanie.

Właśnie minęło wystarczająco dużo czasu, żeby gość z banana na ciebie wychylił i tak odwróciłeś się na jakieś 1,5 sekundy w stronę banana.

Edytowane przez orzeł
  • Like 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, orzeł napisał:

Idziesz sobie na banana, wszystko fajnie, ale w pewnym momencie zostajesz sam, po zabiciu Andrzeja z Banana cofasz się, a w tym samym momencie Filow idzie na CT od pleców, widzisz, że on biegnie, więc się cofasz, spoglądasz w stronę banana, widzisz przeciwnika, który jest w miarę daleko, więc jeszcze raz sprawdzasz CT, tylko właśnie po co skoro przed sekundą je sprawdzałeś, a może właśnie dlatego że Filow już idzie na shiftcie, a nie jest w biegu i będzie łatwiej go zabić.

No zabiłem andrzeja na tym bananie, ale jak wychyliłem dalej no to nikogo nie było, więc to chyba normalne, że sprawdzę CT skoro jest grane tylko na bs'a B xDD

Byłem w tej sytuacji można powiedzieć, że otoczony bo byłem 2vs1 po zabiciu andrzeja zostały dwie osoby, które mi mogły wyjść i z tej strony i z tej strony. Musiałem raz sprawdzać to raz to. Zabiłem chłopa na CT bo wychyliłem i oczywiście celownik na niego "skoczył" bo to jest tak zwany "Refleks" trzeba chyba reagować szybko jak się kogoś widzi. Od tego są te wszystkie mapki do ćwiczeń. Nie wiem czy widziałeś, ale przy ostatnim zabiciu powinienem nie żyć bo nawet gościa nie zauważyłem a on nie trafił z digla.

1 godzinę temu, orzeł napisał:

Druga rzecz, która mi się nie spodobała, to kill na Andrzeju, w spowolnionym tempie strasznie cielownik ci jakoś przeskoczył idealnie na głowę, a ogólnie tak dobrze to nie strzelałeś.

To była taka sama akcja jak z killem na graczu Fillow. Skoczył mi celownik bo zareagowałem. Jak tobie wychyla przeciwnik i Ci przebiega za celownikiem to gdzie celujesz? W nogi? Nie wydaję mi się, że masz rangę silver 3 i raczej powinieneś reagować tak szybko jak boostowany kałach czyli ja XD

 

Edytowane przez Medve
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@Medvekorzystaj z opcji edytuj dla pierwszego posta 

Proszę o podesłanie demka i miejsc (czas), na które trzeba zwrócić uwagę podczas oglądania zgodnie z tym co napisałeś 

  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, orzeł napisał:

No spoko, jasne, tylko dlaczego sprawdziłeś CT, po czym nie wyjrzałeś nawet zza rogu na Banana, czy nikogo nie ma, tylko odwróciłeś głowę i zaraz znów na CT, gdzie Filow szedł już na szifcie, a nie wychylał na biegu? Skoro sprawdzasz raz to, raz to, to powinieneś wychylić się zza rogu w stronę banana, a nie tylko odwrócić głowę i wrócić się do patrzenia CT, gdzie sekundę wcześniej sprawdzałeś te miejsce, a w takim czasie nie ma opcji, żeby ktoś ci na blisko podszedł.

Nie pamiętam tej sytuacji dokładnie, ale wydaje mi się, że nawet się nie odwracałem w stronę banana tylko cały czas patrzyłem CT o ile się nie mylę, bo pewnie oglądałeś demko i masz racje. Tak jak napisałem wyżej. Po zabiciu andrzeja nikogo na bananie nie było, więc wtedy już od razu pobiegłem na CT i nie minęło chyba tyle czasu, że tak szybko gość by mi wyleciał z tego banana. Gość zdążył dojść wtedy kiedy się już wróciłem po zabiciu Filowa i wtedy było to całe zamieszanie.

/edit

Lipa bo zapomniałem, że mam edytować xDD

Edytowane przez Medve
  • Like 1
  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru nawet jakoś długo się rozpisywać na ten temat. Następnym razem nie śpiesz się tak z banem @orzeł.
 

 

9 runda 

normalny kill 300 razy na niego wychylał, miał celownik w jednym miejscu i prosta glowa, czekal bo chcial zeby awp oddała strzał a nie, że coś konfigurował.

10 runda

Na minimapie było wszystko widać 100% oraz chłop zaczął strzelać wychylając na ct'ka idącego z mida, więc tym bardziej to było normalne.

11 runda 

został sam na 3, sprawdza ct i sprawdza banana, zabija na bananie paki nie ma wiec patrzy ct wychyla na prawo w razie gdyby ktos tam stal, jest ktos po lewo i normalny kill, wraca patrzy banana dalej nic, odwraca się i flashuje, bo nic nie widzial staje przy ścianie tak, że wychylając na szybko z banana go nie widać, a że spojrzał banana poprzednim razem to dalej obstawiał ct a dalej to nie trzeba tłumaczyć raczej.

Ja daję ub.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności