Skocz do zawartości

Awans na admina


Gemciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie jest trzech strażników na serwerze i czterech adminów. Jak wiadomo strażnik nie ma dostępu do niektórych komend, więc chcę żeby jedna osoba dostała awans na admina. Nie mam dużo czasu na granie na serwerze na tyle żeby wiedzieć kto najbardziej zasługuje na tą role. Pod tym tematem proszę was o wybranie jednej z trzech osób podanych niżej i uzasadnienie dlaczego to właśnie ona ma dostać tą rangę. Nawet jak jestem na serwerze to wiadomo jak to jest przy opiekunie, wszyscy grzeczni :D 

@offen

@freshman

@hirociax

Odpowiedzi typu "ten bo aktywny fajna morda i ogarnia" będą ukrywane. Chcę znać wasze zdanie na temat tej osoby, które mnie przekona żeby właśnie to ona dostała tą rangę. Resztę administracji też proszę o komentarz.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te trzy osoby bardzo się starają, chociaż offen ostania znika na kilka dni a potem nagle wraca wiec powinien troszkę nadrobić.

Freshman->Widać po nim że bardzo się stara o awans, sam pomysł na dzisiejszy event to jest duży +, aktywność, stanowczość i pełne zaangażowanie. Chłopak na medal

hiroto-> Tutaj też widać duże starania w pewnych momentach, tak samo jak freshmen pomysł z eventem na duży + chociaż często brakuje pełnego zaangażowania no i czasami widać poprostu olewanie (robienie jaj itp). Jeszcze się postaraj.

To jest tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba ktora nadaje sie na to stanowisko jest @freshman, moim zdaniem bardzo sie stara na owym stanowisku.

Plusami na pewno jest to, że :

Często pomaga

utrzymuje kulture na serwerze

Duzo tu nie napisze bo nie siedze dlugo na serwerze.

yo

  • Like 4
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Makselele napisał:

Moim zdaniem te trzy osoby bardzo się starają, chociaż offen ostania znika na kilka dni a potem nagle wraca wiec powinien troszkę nadrobić.

Wszystko spoko, ale widać że nie tylko offen tak ma xD

@offen spoko gość, który  wprowadza bardzo dobrą atmosferę na serwer i raczej nie wyzywa chociaż czasami zdarzy się, że trochę mu odpierdzieli i zacznie przeklinać, ale to już raczej  nie tak jak kiedyś. Wiem też, że na pewno były wątpliwości co do tego osobnika i nie jedna osoba pewnie myśli, że "o boże to ten offen co się  kiedyś się wiecznie darł na sewerze" a tu okazuje się, że na prawdę ogarnia :) 

@freshman to jest gość. Wbija na serwer i tak: 

nie ma chętnych do CT - wchodzi do CT

Ktoś kogoś zgłasza na u@ - od razu reaguje bez zastanowienia

Ktoś ciągle przezywa/przeklina - mutuje/gaguje

Jego minusikiem jest to, że tak samo jak u offena przeklnie nie raz, ale u niego to widać, że na prawdę ze zdenerwowania 

@hirociax przystojniak, który tak samo jak koledzy wyżej stara się. Nie słyszałem od niego jeszcze ani jednego przekleństwa. Przyjazny i zaangażowany w to, aby dostać się na wyższy poziom. Cenie w nim to, że jest jednym z takich luźniejszych typków na serwie i można go czasami wyzwać od siurka, a on się śmieje :D 

Więc, moim zdaniem każdy jest dobry, ale tym adminem jako pierwszy powinien zostać @freshman

Dziękuje, dobranoc ❤️

  • Like 9
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczniemy od 

@freshman Aktywna osoba u której widać jak mu zależy aby upilnować porządku na serwerze. Ma dobry kontakt z graczami i dużo gra w CT dlatego drużyna strażników nie jest nigdy puste jak fiszman jest na serwerze.

@offen Niby toksyczny ale przez to jest dużo śmiechu na JB ale też konsekwentny. Od niedawna zmniejszyła sie aktywność, raz potrafi zrobic 5h a na drugi dzien 30 min. Jeżeli aktywność byłaby lepsza to byśbył kandydatem na admina.

@hirociax Umie wprowadzić fajną atmosferę na serwerze jak i prowadzić kreatywnie. Jest jedną z aktywniejszych osób jako guard wraz z freshem. Słyszałem parę skarg na twój temat lecz tylko 1 z nim była ,,poważna"

Można zaufać @freshman i @hirociax i dać im szansę jako admin, ponieważ 2 osoby dobrze sie sprawują. Lepiej mieć więcej adminów niż guardów. @offen brakuje tylko aktywności jak dla mnie. 

Edytowane przez Scroll
  • Like 9
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności