Skocz do zawartości

Gdzie jest Hassasyn? I Mocny Specjalista


QubekAthlet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie brakuje słynnej klasy " Hassasyna" która nie była jakos mega dobra lecz była zawansowana bedzie dodana czy cos takiego wiadomo cos na ten temat?

 

A i chciałem dodać że klasa "Specjalista" chyba zostala troche przesadzona naprawde posiada aż : No HS/ No Flash/ Szybsze ladowanie, posiada wiecej niż postacie Premium lub SP takie jest moje zdanie co o tym sadzicie?

Edytowane przez QubekAthlet
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już mówione na poprzedniej edycji że Hassasyn zostanie usunięty a na jego miejsce wejdzie szybka klasa z pistoletami

A co do Specjalisty ta klasa jest tu już od paru dobrych edycji i nic nie zostało tam zmienione, to że w tej edycji jest ich więcej to nie znaczy że trzeba nerfić tak było zawsze że jak więcej osób gra tą samą klasa to się pojawią tacy co będą gadać że dana klasa jest za mocna tylko dla tego że za czeli nią grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mahesvara2 napisał:

Było już mówione na poprzedniej edycji że Hassasyn zostanie usunięty a na jego miejsce wejdzie szybka klasa z pistoletami

A co do Specjalisty ta klasa jest tu już od paru dobrych edycji i nic nie zostało tam zmienione, to że w tej edycji jest ich więcej to nie znaczy że trzeba nerfić tak było zawsze że jak więcej osób gra tą samą klasa to się pojawią tacy co będą gadać że dana klasa jest za mocna tylko dla tego że za czeli nią grać.

Wszystko fajnie, tylko 3/4 graczy jak nie 99% stwierdziła, że ta nowa klasa "Super Premium" to dno. Nic specjalnego. Może po dodaniu jej unlimited ammo byłoby dobrze, bo tak to jest tragedia. 

Edytowane przez CiagniK
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, QubekAthlet napisał:

Witam jak w temacie brakuje słynnej klasy " Hassasyna" która nie była jakos mega dobra lecz była zawansowana bedzie dodana czy cos takiego wiadomo cos na ten temat?

 

A i chciałem dodać że klasa "Specjalista" chyba zostala troche przesadzona naprawde posiada aż : No HS/ No Flash/ Szybsze ladowanie, posiada wiecej niż postacie Premium lub SP takie jest moje zdanie co o tym sadzicie?

Hassasin był przez 4 lata - zbyt dużo było próśb o zmianę klasy, odświeżenie tego tematu. Była prowadzona ankieta i to Wy zadecydowaliście o tym, że chcecie czegoś mega szybkiego z pistoletem w jego miejsce. Czemu wtedy nikt nie mówił, że zostawiamy hassa, tylko chciał właśnie tego? Teraz jak już dostał, to chce na go na nowo, ehh, zdecydujcie się :D

A jeśli chodzi o specjalistę, to przecież już na pewno od 2 edycji jest ona taka sama i nikt nią praktycznie nie grał. Nigdy nikt nie czyta opisu klas tylko leci za tłumem i gra tym co gra większość. Jeśli teraz by pół serwera grało komandosem to wszyscy by grali komandosem i by była pretensja że komandos za mocny bo za szybki..

 

Godzinę temu, QubekAthlet napisał:

Jeśli moge to napisze tak ta klasa SP niema zadnego pokrycia z Specjalista czy z Hitmanem dno a hassasyn klasa ciekawa i dobra na SP

No nie wiem, specjalista oprócz braku HS nie ma nic specjalnego, nie ma cichych kroków, nie ma 2.5 dmg w głowę itp.

a Hitman ma uspa przypisanego, nie ma cichych kroków...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, CiagniK napisał:

Wszystko fajnie, tylko 3/4 graczy jak nie 99% stwierdziła, że ta nowa klasa "Super Premium" to dno.

Tydzień po resecie a tu nagle post, w którym stwierdzasz, że 99% serwera uważa nową SP za dno... Super, że się udzielacie i współpracujecie...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, RyKoS napisał:

Tydzień po resecie a tu nagle post, w którym stwierdzasz, że 99% serwera uważa nową SP za dno... Super, że się udzielacie i współpracujecie...

Ja się nie zgodze, że SP to dno. Specarz całkiem dobra klasa którą ostatnio gra sporo osób.

Ta klasa nowa z pistoletami też jest spoko :) a  od razu po resecie nawet ludzie narzekali że zbyt OP. Wydaje mi się, że jest takie przekonanie, że jak dużo osób gra daną klasą i dobrze nią grają to klasa super, op, kocur, a nagle jak przestaje być grana to dno :P

Jedyny minus SP jest to, że jest ich tylko dwie i własnie mały wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, RyKoS napisał:

Tydzień po resecie a tu nagle post, w którym stwierdzasz, że 99% serwera uważa nową SP za dno... Super, że się udzielacie i współpracujecie...

Kolego najdroższy Ci co mieli grać, to grają do tej pory i zdążyli przetestować tą klasę. Możemy zrobić ankietę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2019 o 18:22, RyKoS napisał:

Tydzień po resecie a tu nagle post, w którym stwierdzasz, że 99% serwera uważa nową SP za dno... Super, że się udzielacie i współpracujecie...

Kolego ja się wtrące, ja już robiłem temat przed resetem,  że ta klasa nowa SP jest szrotem, więc proszę nie pisać, że się nie udzielamy I współpracujemy XD Klasa jak się wypstryka z naboi jest po niej, dnem dna. Sam myślałem, że zamiast tego szrota, będzie jakaś fajna klasa XD A tu dupa szrota jakiegoś dajcie do SP.  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2019 o 12:54, CiagniK napisał:

Kolego najdroższy Ci co mieli grać, to grają do tej pory i zdążyli przetestować tą klasę. Możemy zrobić ankietę

 

5 minut temu, ExTr3m napisał:

Kolego ja się wtrące, ja już robiłem temat przed resetem,  że ta klasa nowa SP jest szrotem, więc proszę nie pisać, że się nie udzielamy I współpracujemy XD Klasa jak się wypstryka z naboi jest po niej, dnem dna. Sam myślałem, że zamiast tego szrota, będzie jakaś fajna klasa XD A tu dupa szrota jakiegoś dajcie do SP.

 

Wiecie, że od piątku ta klasa jest już mocno zmieniona? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RyKoS napisał:

 

 

Wiecie, że od piątku ta klasa jest już mocno zmieniona? :D 

Mocno zmieniona, ale nadal szrot, frekwencja tej klasy na serwerze mówi, sama za siebie XD Po prostu sytuacja wygląd tak iż, te +/- 100lvl, przenoszą na tą klasę expa, grają nią kilka map, testują,  I znów przenoszą Level na inną klasę, więc mocno zmieniona A nadal mała frekwencja tej klasy? Dlaczego? Odpowiedź jest prosta bo to szrot klasa,  nudna bo ile można biegać z pistoletem XD + jak się nie ustrzeli tak zwanej bani, to możemy zdzierać zębami ziemie na tej klasie XD 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ExTr3m napisał:

Mocno zmieniona, ale nadal szrot, frekwencja tej klasy na serwerze mówi, sama za siebie XD Po prostu sytuacja wygląd tak iż, te +/- 100lvl, przenoszą na tą klasę expa, grają nią kilka map, testują,  I znów przenoszą Level na inną klasę, więc mocno zmieniona A nadal mała frekwencja tej klasy? Dlaczego? Odpowiedź jest prosta bo to szrot klasa,  nudna bo ile można biegać z pistoletem XD + jak się nie ustrzeli tak zwanej bani, to możemy zdzierać zębami ziemie na tej klasie XD 

Przykład dosłownie z sekundy temu. 2 EL Pistolero na serwerze, ktoś mówi, że musi przeżucić lvl na ten klasę a osoba, która nią gra mówi "Zajebista klasa". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RyKoS napisał:

Przykład dosłownie z sekundy temu. 2 EL Pistolero na serwerze, ktoś mówi, że musi przeżucić lvl na ten klasę a osoba, która nią gra mówi "Zajebista klasa". 

Poczekaj 1/2 dni to frekwencja tej klasy znów będzie zerowa/nikła XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności