Skocz do zawartości

[Zgłaszamy] Błędy / Bugi


Kvasek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel
W dniu 1.04.2020 o 12:48, Coelhino napisał:

Hassasyn w dalszym ciagu zabija na hita

Ten problem nadal występuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin ma  zamiast przelicznika 0,45int 0,045 co skutuje tym,że przy maksymalnym poziomie inteligencji bije po 150 z pocisku

 

Przy zakupie apteczki wyskakuje komunikat o uleczeniu 30hp chodziaż tak naprawde dostaje sie go na chwile obecna 100

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
9 minut temu, Coelhino napisał:

Termin ma  zamiast przelicznika 0,45int 0,045 co skutuje tym,że przy maksymalnym poziomie inteligencji bije po 150 z pocisku

 

Przy zakupie apteczki wyskakuje komunikat o uleczeniu 30hp chodziaż tak naprawde dostaje sie go na chwile obecna 100

Poprawione

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 21.04.2020 o 17:12, Coelhino napisał:

W misjach z cyklu modern warfare jest misja "wbij 3000lvl" chodziaz takowego levela nie ma

 

Znalezione przez gracza

Poprawione

W dniu 21.04.2020 o 17:24, kadabraelise napisał:

Witam nwm czy to zamierzona ale eliminator na termicie nie działą pod prawym

A sam efekt jest zachowany? Chodzi mi o sam strzał czy jest taki twardy jak na LPM?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, -_- napisał:

A sam efekt jest zachowany? Chodzi mi o sam strzał czy jest taki twardy jak na LPM?

Efekt na PPM jest losowy i przyspieszony. A chodzi mi o to że jak dostajemy eliminator to żeby chociaż ustaliło stały rozrzut albo chociaż zmniejszyć go delikatnie. 

Zdaje sobie sprawę że było by to  w przypadku takich lvl jakich mamy zbyt op ale zmniejszenie losowości albo rorzuto o jakiś 1/3 jeśli nie, życie trudno się mówi. 

Miłego dnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 23.04.2020 o 07:24, kadabraelise napisał:

Efekt na PPM jest losowy i przyspieszony. A chodzi mi o to że jak dostajemy eliminator to żeby chociaż ustaliło stały rozrzut albo chociaż zmniejszyć go delikatnie. 

Zdaje sobie sprawę że było by to  w przypadku takich lvl jakich mamy zbyt op ale zmniejszenie losowości albo rorzuto o jakiś 1/3 jeśli nie, życie trudno się mówi. 

Miłego dnia 

Z tego co widzę, to ten efekt nie zgadza się dla redukcji rozrzutu 😕

 

W dniu 24.04.2020 o 02:05, Kris napisał:

W momencie zmiany klasy z jednej na drugą w następnej rundzie mam zerowe statystyki i muszę na dobrą sprawę oddać killa za free bo mam 100hp .

Okej, poprawię to, dzięki

W dniu 25.04.2020 o 08:58, Kris napisał:

Perk Fala Śmierci czasem sie buguje i nie zabija wszystkich 

Rozwiń proszę kiedy i kolejny raz Cię upominam (tym razem muszę nadać warna). Nie piszemy postów pod postem, wystarczy edytować ostatni post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego to zależne w jakich momentach ponieważ perk nie pojawia się super często ale już byłem świadkiem paru przypadków gdzie zabijał prawie cały team i dwie osoby przeżywały 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Granat HE

Gdy mamy tajemnice generała, granat ręczny albo gramy SWATEM lub jakąś klasą która ma szanse na instakilla to przy trafieniu granatem w ciało zadaje cały dmg przed wybuchem lub zabija odrazu. Wydaje mi się, że to bug

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.f549025141835a70e89c46fb10fafc68.png

Podobno darmowe pominiecia sa 1/300, no jak widac na screenie cos jest nie tak(nie sprawdzalem czy mam te pominiecia moze to tylko blad na czacie)

Edytowane przez FreshMan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
28 minut temu, kadabraelise napisał:

Klasa truciciel
Bije po około 300hp z trutki

sprawdzone.

Daj znać po zmianie mapy

Reszta poprawiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa Hassasyn

Nie wiem czy to zamierzone że nie może przekroczyć w żaden sposób 400hp, ale perk wytrenowany rekrut, napój energetyczny nie wziekszaja mu HP, oraz klan

Proponuję ustawić mu limit wytrzymałości na 300, tak aby bez perkow i klanu można mieć maksymalnie 400hp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
23 godziny temu, Mateuszx napisał:

Nie wiem czy to zamierzone że nie może przekroczyć w żaden sposób 400hp, ale perk wytrenowany rekrut, napój energetyczny nie wziekszaja mu HP, oraz klan

Tak, rozwój w statystykach, klan, itd nie będzie na niego wpływać, bo ma stałą ilość HP i tego nie zmienimy

 

@Mateuszx z tego widze, to teraz działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2020 o 16:17, -_- napisał:

Daj znać po zmianie mapy

Reszta poprawiona

Truciciel nadal bije po 300

 

Perk Scout na elitarnym myśliwym jak ma się full int i perk Scout to bije się tylko DMG dodatkowy z perku a nie DMG z int i perku

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 1.05.2020 o 18:26, Mateuszx napisał:

Perk Scout na elitarnym myśliwym jak ma się full int i perk Scout to bije się tylko DMG dodatkowy z perku a nie DMG z int i perku

To akurat już wcześniej po prostu ustaliliśmy, ze tak będzie

Wybacz za czas odpowiedzi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności