Skocz do zawartości

[Zgłaszamy] Błędy / Bugi


Kvasek

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj buga: klan 

Opis: Mój klan się zbugował na widocznych ss powinno byc wszystko widać. Klan ulepszylem 2 razy p o czym wplacilem raz monety i jakis inny gracz. Nie mam pojecia czemu sie zbugowalo nie robilem nic w tym kierunku, sam fakt ze pokazuje ze mam 4/12 osob a tak na prawde jest nas 3 w klanie. Nastepnie widoczni są członkowie jest 1/5, nie mam pojecia czemu. Na drugim ss widac -2 pkt w skillach klanu. @-_-

20191028210406_1.thumb.jpg.1bafd2f0441f74d6203f7d56865085c4.jpg20191028210422_1.thumb.jpg.d1b25ad732f6a0c7c41b46da83dc44f4.jpg

Z tymi lvlami mój błąd myślalem ze to tez czlonkowie xD Bo ulepszylem go 2 razy i dlatego bylo to dla mnie dziwne :v

Byla wieksza bo dodalem osoby za nim to napisalem i zapomnialem

Dzisiaj jak usiade na kompa sprawdze co i jak z klanem @-_-

Edytowane przez Kvasek
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
12 godzin temu, Kvasek napisał:

am fakt ze pokazuje ze mam 4/12 osob a tak na prawde jest nas 3 w klanie

Nie rozumiem. To jest lvl klanu, a nie ilość osób

12 godzin temu, Kvasek napisał:

Nastepnie widoczni są członkowie jest 1/5, nie mam pojecia czemu. Na drugim ss widac -2 pkt w skillach klanu

Skille zresetowałem, a z użytkownikami właśnie sprawdzam co i jak. Widzę, że do klanu przypisanaj est większa ilość osób

 

Usunąłem też wszystkich członków każdego z klanu (trzeba dodać na nowo :( )

 

Reszta została naprawiona. Przebudowałem zapytania do bazy oraz poprawiłem zapis. Proszę zweryfikować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Właściciel

Jesteś pewien? @Coelhino

Nie złapałeś żadnego perk? Niewidzialność jest wpisana w klasę

100/255

 

@Coelhino to jeżeli jednej działa, to problem musi leżeć gdzieś indziej. Czy ktoś zdobył jakiś perk z niewidzialnością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, -_- said:

Jesteś pewien? @Coelhino

Nie złapałeś żadnego perk? Niewidzialność jest wpisana w klasę

100/255

Jestem pewien, moze to potwierdzic caly serwer, jedna osoba ma zmniejszona widocznosc a pozostałych 10 komandosów nie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
14 godzin temu, Coelhino napisał:

Amadeusz - nie zawsze odbija pierwszy pocisk, zazwyczaj odbija tylko ten który jest instalikillem

 

To ciekawe, bo na testówce 2k jest ok i nawet to co napisałeś nie ma sensu, bo on właśnie nie odbija instakill 

Ten "skill" odbija obrażenie dopiero po podliczeniu całego DMG (poza statystykami) i nie tyczy się to sytuacji z instakill, więc nie jest to możliwe i możemy to zawsze zweryfikować na testówce, dodając info na czat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
15 godzin temu, Coelhino napisał:

Misja na rozegranie 10 rund na mapie de_dust chodziaz owej nie ma w puli map

Wgrałem ponownie dust, lecz tym razem z workshop i zaraz wleci update dla misji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisze moze sytuacje w jakiej sie to wydarzylo bo nie wiem jak mam to wyjasnic... Przeciwnik mial perk nanopancerz a ja z jeszcze jednym typem gralem klasa elitarny mysliwy. W pewnym momencie zauwazylismy ze ten gosc z nanopancerzem dostaje po 75 dmg ze scouta (gdzie normalnie bijemy z 900) a z deagla po 150 (czyli tak jak powinno byc), dziwne to bylo, poniewaz nie bylo to caly czas, potrafil dostac 3 hity ze scouta za 70-80 a potem jednego za 900 w tej samej rundzie. Perk nanopancerz jest w jakis sposob zbugowany, nie mam pojecia na czym to polega, ale bylo to dziwne.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 16.03.2020 o 11:40, Droner napisał:

Opisze moze sytuacje w jakiej sie to wydarzylo bo nie wiem jak mam to wyjasnic... Przeciwnik mial perk nanopancerz a ja z jeszcze jednym typem gralem klasa elitarny mysliwy. W pewnym momencie zauwazylismy ze ten gosc z nanopancerzem dostaje po 75 dmg ze scouta (gdzie normalnie bijemy z 900) a z deagla po 150 (czyli tak jak powinno byc), dziwne to bylo, poniewaz nie bylo to caly czas, potrafil dostac 3 hity ze scouta za 70-80 a potem jednego za 900 w tej samej rundzie. Perk nanopancerz jest w jakis sposob zbugowany, nie mam pojecia na czym to polega, ale bylo to dziwne.

To napiszę inaczej

NanoPancerz nie blokuje CAŁEGO DMG tylko ten z Instakill, a więc jeśli wejdzie komuś instakill, który zablokujesz, to wchodzi jego normalny DMG z broni, czyli to co dostałbyś normalnie, bez niczego. Z tego co napisałeś, wynika, że nanopancerz traktujesz jako "blok" pocisków, a tak nie jest. Popraw mnie jeśli się mylę

PS: To samo jest z perkami odbijającymi instakill. Jeżeli instakill odbija, to pobiera HP atakującego, bo przecież pocisk wtedy leci do neigo, więc HP też jest równe jemu

15 godzin temu, Droner napisał:

Rozegraj 40 rund na mapie De_Westcoats_go - nie ma takiej mapy na 2k 
 

Wpadka za wpadką z tymi mapami. Zaktualizowałem wszystkie mapy (dd też wyleciał)

 

22 godziny temu, Coelhino napisał:

Bład apteczek na medyku- czasami apteczki sie buguja i ich czas użycia oscyluje w granicach 10k sekund

Poprawione

@Droner zwiększyłem zasięg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to błąd aczkolwiek nie ma perku, który dawałby PM'a przez co niemożliwą jest do zrobienia misja "Zabij 50 z PM'a" na klasie, która takowej broni nie posiada ;c

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Coelhino napisał:

Nie wiem czy to błąd aczkolwiek nie ma perku, który dawałby PM'a przez co niemożliwą jest do zrobienia misja "Zabij 50 z PM'a" na klasie, która takowej broni nie posiada ;c

Mogłeś to w propozycjach napisać, aczkolwiek dobry pomysl zeby taki perk dodac :) szkoda ze ja juz to zrobilem na innej klasie 😕 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebranie pominięcia misji zostało zmienione z 30lvl na 300lvl, ale @-_- zapomniałeś zmienić to w menu i tam dalej pisze że jest za 30lvl.

A i Karol na serwerze wyskakuje wiadomość że za przegrane godziny można odebrać  usługi na forum, a do tego nie ma napisanego posta. Wiem że nie ma opiekuna który by się tym zajmował, dlatego lepiej usunąć tą wiadomość(zgaduje że jest ona z coda201) żebyś nie miał pytań na pw w tej sprawie i żeby nie wprowadzać graczy w błąd. @-_-

Edytowane przez FreshMan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samoistne resetowanie sie level'a, nie potrafie dokladniej określić dokładnych okoliczności tego błędu, aczkolwiek widzialem,że paru graczom po zginięciu resetowało statystyki, a czasem co gorsza cały level jaki ten ktoś miał

 

@FreshMan wiem ze stracil level na zoomerze

Edytowane przez Coelhino
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności